Sari la conținut

Daria 29 ani 0759521092


zapa2020

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 11 ore, -jonny- a spus:

La cat de blurate sunt pozele, as zice ca ori le-a luat de pe net, ori le-a "imprumutat" de la alta fata. Parerea mea.

Nu le-a furat dar sunt din deceniul trecut:))). Pozele sunt ale ei dar de cand avea 20 si un pic. Nu merita efortul. Acum nu mai e asa “tonifiata” ca in poze.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Disponibila
  • Oras:Sibiu
  • Disponibila
La 28.12.2020 la 14:22, zapa2020 a spus:

Nu știu cum este dar am vb ieri cu ea și am zis ca pot sa ajung în jur de 11vsi a zis ca e ok... Îmi spune unde ca are 2 locații. Chiar am insistat ptr ora aia dar la 11,11.20,11.30 era tel închis. Nu judec pe nimeni probabil sa terminat bateria. 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 12 minute, Rezistenta22 a spus:

Nu știu cum este dar am vb ieri cu ea și am zis ca pot sa ajung în jur de 11vsi a zis ca e ok... Îmi spune unde ca are 2 locații. Chiar am insistat ptr ora aia dar la 11,11.20,11.30 era tel închis. Nu judec pe nimeni probabil sa terminat bateria. 

Nu ai pierdut nimic....Sanii au cazut zile mai bune. Atarna. Impresia mea este ca avut silicoane si le-a scos. Fundul bine bombat dar e cu vergeturi....Iar igiena nu e chiar punctul ei forte. A fost prima data cand combinatia vizuala, olfactiva si a apartamentului vechi si nu foarte ingrijit mi-au dat shutdown:)))).

Daca tot vrei o experienta faina mergi la Alice sau la Alina (casatorita) sau Cristina sau Rebecca.. mai sunt si alte fete care merita si arata mult mai bine.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Disponibila
  • Oras:Sibiu
  • Disponibila
Acum 9 minute, zapa2020 a spus:

Nu ai pierdut nimic....Sanii au cazut zile mai bune. Atarna. Impresia mea este ca avut silicoane si le-a scos. Fundul bine bombat dar e cu vergeturi....Iar igiena nu e chiar punctul ei forte. A fost prima data cand combinatia vizuala, olfactiva si a apartamentului vechi si nu foarte ingrijit mi-au dat shutdown:)))).

Daca tot vrei o experienta faina mergi la Alice sau la Alina (casatorita) sau Cristina sau Rebecca.. mai sunt si alte fete care merita si arata mult mai bine.

Am fost la Rebeca super ok chiar din toate punctele de vedere. De la programare la întâmplare totul a fost ok. Chiar am sa revin și îmi pre rău că nu am putut sa rămân mai mult. Mulțumesc mult pentru informație... ptr mine e amintire după ce mi-ai spus. Noroc

Link spre comentariu

Am contactat-o si eu pe Daria in data de 28 Decembrie fiind prin Sibiu cu treaba.

Mi-a raspuns dupa aprox 20 min pe whatsapp ca e disponibila pt hotel cu 500 ron/ora, am zis ok, am intrebat-o daca poate la ora 20:30 si apoi pauza...nu a mai raspuns.

Nu pare a fi prea serioasa, cel putin cu clientii noi..

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...