Sari la conținut

Maia,0752686820


Maiap

Postări Recomandate

  • Oras:TULCEA
  • Oras:TULCEA

Buna Maia, bine ai venit pe forum!

Azi am sunat la tine, ti-am confirmat ca ajung in 15 min, am ajuns in 12 min si atat.... Am sunat de vreo trei ori dar nu ai mai raspuns!!! 

Se mai intampla!!!

Dar stiu cum poti sa ma convingi sa vin maine....ne confirmi aici cu cateva poze (nu alea de pe publi) daca tot ai zis ca "nu ai nici o jena" si cu cateva detalii la servicii si pret (ca asa se obisnuieste aici pe forum) si parol ca maine sunt la tine la usa😉

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna dulabai. Imi pare rau ca s a intamplat asa . Probabil ca nu mi am programat totul in ordine. Promit sa n-o mai fac! Pozele sunt reale 100% iar pt confirmare ma puteti contacta oricand pe whatap!😉😘😛 q

Link spre comentariu
  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea
Acum 2 ore, Calatorsudes a spus:

Domnișoara este de 10 plus o recomand 

Am fost la ea acum ceva timp ,pozele sunt 100% reale și are o piele foarte fină și se merita face și un masaj bun mergeți cu incredere 

Ma interesează mai putin daca are pielea foarte fina sau masajul bun. Se fute bine? O suge bine? CIM? Cam astea sunt intrebarile la care ma interesează doar răspunsurile afirmative. 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ca servicii ofer: oral p/n in functie de igiena,n in diferite pozitii,69,masaj de mai multe tipuri😉(cn a fost,stie), finalizare corporala,costumatii....sunt deschisa la mici fantezii.

NU FAC FIN ORALA SAU FACIALA, NU FAC ANAL. 

  PRETURI: 150 fin /250 ora

Link spre comentariu
  • Oras:TULCEA
  • Oras:TULCEA

Salutare confrati,

convins de raspunsul titularei si de recomandarea colegului Calatorsudes (caruia vreau sa-i multumesc), azi am mai incercat o data la Maia, de data asta cu succes. Ajuns la locatie, pensiunea Nikol, deschide o miniona frumusica, siliconata, cu un corp destul de bine proportionat si foarte vorbareata. Raman pt o finalizare, mai mult nu-mi permitea timpul si cred ca nici vlaga nu mai aveam😊. Incepe cu un ON foarte bine executat, incercari de deep, atentie la sateliti si cu niste priviri perverse (poarta ochelari, apropo Maia sa nu renunti la ei😉), continuam cu NP (o pasarica numai buna...) cu ea deasupra, cu fata, cu spatele, apoi pe la spate si dintr-o parte si GATA, finalizat in balonas. Intre timp a aparut si colega ei care cred ca nu trebuie nici ea ratată. La final mi-a zis ca intra si amandoua...cred ca asta va fi urmatoarea mea vizita.

Note:

ON - 9 (daca era cu finalizare era sigur 10)

NP - 10

Locatie- 8 (dar din vina hotelului nu a lor)

Halat- 150 fin (plus un bonus de la mine, eu zic ca meritat)

PS:

-mi-a zis ca sta pana miercuri, dar nu am intrebat maine sau saptamana viitoare???

-poate ne spune si ce servicii ne ofera impreuna cu colega ei. 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna dinou. Voi fi in Tulcea pana joi la ora 10 . Joia aceasta!😉😘    Am si colega,ne putem relaxa impreuna,vom face show normal,nimic legat de lesbi. Adica ne sarutam pe sani,ne mangaiem dar nimic mai mult,atentia noastra este asupra voastra,iar voi trebuie sa ne faceti fericite(daca ma intelegeti)...pretul pt doua fete este de 400h. 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

1 hour ago, Maiap said:

Buna dinou. Voi fi in Tulcea pana joi la ora 10 . Joia aceasta!😉😘    Am si colega,ne putem relaxa impreuna,vom face show normal,nimic legat de lesbi. Adica ne sarutam pe sani,ne mangaiem dar nimic mai mult,atentia noastra este asupra voastra,iar voi trebuie sa ne faceti fericite(daca ma intelegeti)...pretul pt doua fete este de 400h. 😘😘😘

Link-ul cu colega...!!!? Suna foarte intéressant...🤔

Link spre comentariu
  • Oras:TULCEA
  • Oras:TULCEA

Salut,

am reusit sa ajung si la colega Ana. Din pacate nu am reusit sa intru o ora cu ambele asa cum mi-am propus, din cauza timpului scurt pe care l-am avut la dispozitie. Si Ana este foarte ok, dar ca si nota generala ar fi un 9 si asta din cauza GFE-ului la care Maia sta ceva mai bine (parere facuta doar din cele doua vizite facute de mine) 

In rest:

ON - 9 (din acelasi motiv ca si la Maia...CIM)

Np - 10

Locatie - 8 aceiasi camera

Halat - 150 fin

SPOR!!!! si LA MULTI ANI!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea

Draga Maiap,

Revin cu o completare a raspunsului de mai sus:

Postarea pozelor in sine nu este dificilia, dar ca sa faci asta, ai nevoie de un cont platit. Costul nu ar fi o suma foarte mare (50 lei/luna), dar plata se poate face doar prin paysafecard pe care trebuie sa-l cumperi dintr-un magazin.

Mie unul personal, imi este peste mana sa fac asta. Sa merg la chiosc (nici nu cunosc unul anume de unde pot cumpara asa ceva) si sa cumpar minunatul cod.

Daca esti familiarizata cu chestia asta (paysafecard), cred ca merita plata pentru promovare. Mai mult, ne delectam si noi cu niste poze mai faine.

Toate bune! 

Jardel

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mda...doar ca nu stiu prea multe despre safepay sau paysefcard. Am crezut ca pot incarca poze fara sa fie cv prea complicat. Ma voi documenta insa si am sa revin aici cu o surpriza pt voi. Sper ca va fi o surpriza placuta!!😘😘😘 O zi faina tututor!😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...