Sari la conținut

0790197787 New transexuala


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Nu am avut placerea. 

Daca sunt pozele reale, e tare... Nu putem aprecia dotarea, dar pare a fi orientata mai mult spre submission (ceea ce ar fi cel putin interesant). Probabil alte unghiuri ar avantaja-o si mai mult, si-ar pune in evidenta posteriorul si femininatea. ❤️ 

Link spre comentariu

Am vizitat-o eu în 2019 noiembrie cand a fost intr-o scurta vizita la Galați, locația undeva pe strada Brăilei în centru, singura în apartament destul de curat și intim. Ca și acțiune era la început atunci si s-a descurcat destul de bine, face ce ii spui și se implica, preturi decente. Eu o recomand și dacă mai ajunge în Galați o voi vizita.

Link spre comentariu

Tocmai ce am vizitat-o din nou, locație centrala, m-a primit într-un body  negru de plasa ..arata foarte sexy, de la usa a început cu mana la dansu..o suge foarte bine și este strâmtă de tot, te chinui sa reziști mai mult. Erecție foarte bună.  Recomand 

Link spre comentariu

Merita vizitata 🥰 am fost de mai multe ori la ea în Oradea locație centrala singura discreție, nu se uita la timp, e prietenoasa, în schimb în pat este supusa la toate activitatile, oralul mi sa făcut deep.. Anal protejat sărutari pe corp, are și ea jucaria în funcțiune 18.4 meritata vizitata și va o recomand cu încredere 🙂🙂

Link spre comentariu

A fost in vizita la ea,e super ok,ejaculează,orientata spre client,merita vizitată,s-a purtat foarte frumos,nu m-am simțit grăbit deloc,m-a întrebat de mai multe ori dacă m-am simțit bine,o sa o mai vizitez cu siguranța.M-am simțit foarte bine.Nota 10.Cadoul 250 lei pentru o ora.

Link spre comentariu

Salut , am apelat la serviciile ei și a venit la mine , superb aranjata și foarte senzuala , s a mișcat foarte bine , a făcut un oral adânc ca aproape m-am terminat , apoi mi a dat limbute in fund superb , m a lăsat sa o mangai sa o ating , și a urmat un sex frumos și nebun . Cu siguranța revin la ea !!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...