Sari la conținut

Sara - 0712609941


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 11 ore, hateru_ a spus:

Ai fost la Sara sau ma certi degeaba? Lasa-l dracu pe shrek, ca nu merita. 

Fa-ti rapid programare pe maine. Sa ii zici ca esti recomandare de la hateru. Am reducere la ea daca ii aduc clienti noi. Neaparat sa ii zici ca esti recomandarea mea.

Am fost la voi  la Arad am vizitat-o eu sunt plecat momentan nu cred ca o mai prind pina m-a întorc dar nu este problema mai fac o plimbare la voi in oraș dacă nu o sa rămână definitiv la noi și o sa trebuiască sa veniți voi .😁😁😁😁😁

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Ma alatur si eu Corului Madrigal de Arad al sustinatorilor Sarei, cu un umil sfat: vizitati-o pe Sara, e o fata deosebita!

Daca pana si de la @hateru_ a smuls o poezie, asta e cel mai bun semn ca nu trebuie ratata. El e dusmanul declarat al tututor poetilor de pe forum🤣. Pana si eu am scapat o lacrima la poezia lui...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
3 hours ago, Ionut7979 said:

Flx01 și Hateru poate ne puneți și noua o vorba buna la Adriana sa ne viziteze și domnișoara 

Daca nu suntem prea tupeiștii și cerem prea mult . 
😀😀😀😀😀👌👌👌👌👌👌

Las-o pe Adriana, du-te la Sara. Dupa ce te imprietenesti cu Sara, nu iti mai trebuie nici o Adriana.

Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 3 ore, unsuflet a spus:

El e dusmanul declarat al tututor poetilor de pe forum🤣.

El e invidios pe poeți pentru că au succes, 🙊să-l mai aud acum că mă mai ia la împins vagoane pentru rime😛îl am la mâna 😂😂😂 Sau îi e frică că i-o fur pe Sara 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
49 minutes ago, Anthonio said:

El e invidios pe poeți pentru că au succes, 🙊să-l mai aud acum că mă mai ia la împins vagoane pentru rime😛îl am la mâna 😂😂😂 Sau îi e frică că i-o fur pe Sara 🤣🤣🤣

Daaaaaaa, ma roade invidia. Nu atat pe tine, cat pe poetul national de la Oradea. Cel mai tare, cel mai smecher. Si cu pula mare....

Si nu mi-e frica ca mi-o furi, dar poti incerca. Nu ai sanse 😉😉😉😉

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 42 minute, hateru_ a spus:

Daaaaaaa, ma roade invidia. Nu atat pe tine, cat pe poetul national de la Oradea. Cel mai tare, cel mai smecher. Si cu pula mare....

Si nu mi-e frica ca mi-o furi, dar poti incerca. Nu ai sanse 😉😉😉😉

Nu am vrut sa zic nimic dar nu ma pot abtine. 🤦‍♂️

Ma-m chinuit cu tine ceva vreme să-ți dai drumul la scris mai ales o recenzie subiectiva si cu trairile tale...... Dar acum te facusi si poet🤦‍♂️🙈🙊🤣🤣🤣

Nu rid de tine doar VREAU SA SCOT IN EVIDENTA CE POATE FACE SARA. TOT MERITUL ESTE AL EI. 

TEA DEZARMAT COMPLET 🙈🙊🙈🙊 (POHTA INIMII). 

FELICITARI SARA!!!. 

SARA ESTE CEA MAI TARE👍👍👍

SARA..... Dor de tine🙈. Viiiiinooooo. Aradenii au dureri de inima, palpitatii. Trebuie tratament urgent. 🤗🤗🤗🤗🤗😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
22 minutes ago, Flx01 said:

Nu am vrut sa zic nimic dar nu ma pot abtine. 🤦‍♂️

Ma-m chinuit cu tine ceva vreme să-ți dai drumul la scris mai ales o recenzie subiectiva si cu trairile tale...... Dar acum te facusi si poet🤦‍♂️🙈🙊🤣🤣🤣

Nu rid de tine doar VREAU SA SCOT IN EVIDENTA CE POATE FACE SARA. TOT MERITUL ESTE AL EI. 

TEA DEZARMAT COMPLET 🙈🙊🙈🙊 (POHTA INIMII). 

FELICITARI SARA!!!. 

SARA ESTE CEA MAI TARE👍👍👍

SARA..... Dor de tine🙈. Viiiiinooooo. Aradenii au dureri de inima, palpitatii. Trebuie tratament urgent. 🤗🤗🤗🤗🤗😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Meritul e a lui Anthonio. Poate la Sara ii plac poeziile si nu vreau sa raman in urma 😅😅😅

Dar, Sara este cea mai tare...cel putin pentru mine! Pofta inimii....

Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 6 ore, Flx01 a spus:

Nu am vrut sa zic nimic dar nu ma pot abtine. 🤦‍♂️

Ma-m chinuit cu tine ceva vreme să-ți dai drumul la scris mai ales o recenzie subiectiva si cu trairile tale...... Dar acum te facusi si poet🤦‍♂️🙈🙊🤣🤣🤣

Nu rid de tine doar VREAU SA SCOT IN EVIDENTA CE POATE FACE SARA. TOT MERITUL ESTE AL EI. 

TEA DEZARMAT COMPLET 🙈🙊🙈🙊 (POHTA INIMII). 

FELICITARI SARA!!!. 

SARA ESTE CEA MAI TARE👍👍👍

SARA..... Dor de tine🙈. Viiiiinooooo. Aradenii au dureri de inima, palpitatii. Trebuie tratament urgent. 🤗🤗🤗🤗🤗😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Apropo de ce poate face o femeie😇 

Când am fost in armata la Garda națională, unitatea a făcut un schimb de experiențe și venise o doamnă capitan din altă țară (nu mai știu nici numele nici tara) a fost cea mai frumoasă femeie pe care am văzut-o în ultimele 3 luni, bine altă nici nu mai văzusem😂 băiii cea a făcut femeia aia cu prezența ei doar....nu a putut face decât bucătarul....a făcut coadă la baie... Nu vă râdeți că nu văzusem femeie trei luni, când ne  uitam in palma  ni-se scula bârzoiu 🙊 

Ce putere are o femeie asupra bărbatului, nu poate avea toată armata română 😂😂😂

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
10 hours ago, orto2022 said:

Las-o colegu Flx01  sa mai stea putin poate o prindem toti ca la voi la Arad si TM e tot timpul,

Spor Sara

Colegu', ai fost la Sara? Las' ca o intreb daca a avut de lucru, sper ca nu ati lasat-o sa se plictiseasca.

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Vizitat si eu pe domnisoara Sara ce pot sa zic mai mult decat ca,a fost o intalnire super tare,fata asta are un fund demential la corpul care il are(slim),stie sa se faca placuta,stie sa te faca sa te simti bine,ai ce vb cu ea si e foarte buna in ceea ce face,se vede ca-i place ce face,merita sa ajunga in top pentru omul care este si pentru serviciile ei,felicitari draga mea,ne vom revedea de fiecare data cu drag 😘

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

La Arad e 200 finalizarea cu 350 ora, On/op si np. Cred ca nu ai maj fost demult la ea. Am inteles ca Elvis"has left the building" si in curand ne vom putea bucura noi de ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
La 28.11.2022 la 2:08, Addictedto69 a spus:

Salutari, laudă peste laudă văd pe aici dar nu văd nici un tarif sau ceva servicii. 

Scuze dacă am deranjat. 

Mi și scârbă sa mai intru pe Deva sa citesc toate aberațiile lui Orto2022 pe toate numai el comentează el le știe pe toate băgări într-una in seama nimic concret m-am plictisit da vrăjeala lui asta ieftină . 

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Pai daca ti scirba nu intra si treba cu concretu nu vorbi de funie in casa spinzuratului .

Nu le stiu pe toate colegu impartasesc din vizite cit pot cu colegii desigur sunt si multe discutii sterile, imi cer scuze daca te deranjeaza .

si asa cu scirba daca te uiti am recenzat totusi ceva

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva

Salutare!

De multe ori am profitat de vizitele Sarei prin Deva și i-am trecut pragul cu mare drag de fiecare dată. Bineînțeles că nu am mai scris de mult, ceea ce se întâmplă între noi după ce mă primește, rămâne între mine și această gingașă și delicată floare. Face ce face și mereu este atentă la doleanțele mele, mereu este cu zâmbetul pe buze și surâs în priviri. 🥰 Iar despre ce se întâmplă în dormitor nu mai vorbesc. Așa a fost și azi, când am aflat cu surprindere că este în Deva  Merită un mare plus că a ales să vină la noi - de obicei e pe Arad 

Vă las să o descoperiți, iar cei care o cunosc deja știu că nu scriu laude gratuite. 

Veau să-i mulțumesc pentru fiecare clipă petrecută împreună în acest an, de fiecare dată m-am simțit în brațele iubitei.

Sărbători Fericite, Sara ❤️🌹🌹🌹

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Vizitator unsuflet
Reputație: 0
La 28.11.2022 la 10:50, unsuflet a spus:

La Arad e 200 finalizarea cu 350 ora, On/op si np. Cred ca nu ai maj fost demult la ea. Am inteles ca Elvis"has left the building" si in curand ne vom putea bucura noi de ea.

Oare aici ai citit?

Cred ca accepta si 69.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...