Jump to content

Recommended Posts

• Oras:Cluj
Acum 11 ore, hateru_ a spus:

Ai fost la Sara sau ma certi degeaba? Lasa-l dracu pe shrek, ca nu merita. 

Fa-ti rapid programare pe maine. Sa ii zici ca esti recomandare de la hateru. Am reducere la ea daca ii aduc clienti noi. Neaparat sa ii zici ca esti recomandarea mea.

Am fost la voi  la Arad am vizitat-o eu sunt plecat momentan nu cred ca o mai prind pina m-a întorc dar nu este problema mai fac o plimbare la voi in oraș dacă nu o sa rămână definitiv la noi și o sa trebuiască sa veniți voi .😁😁😁😁😁

• Haha 1
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vizitat si eu pe domnisoara Sara ce pot sa zic mai mult decat ca,a fost o intalnire super tare,fata asta are un fund demential la corpul care il are(slim),stie sa se faca placuta,stie sa te faca sa te

Ma alatur si eu Corului Madrigal de Arad al sustinatorilor Sarei, cu un umil sfat: vizitati-o pe Sara, e o fata deosebita! Daca pana si de la @hateru_ a smuls o poezie, asta e cel mai bun semn ca

Posted Images

• Membru Premium
  • Telefon: 696969
  • Oras:Romania

Ma alatur si eu Corului Madrigal de Arad al sustinatorilor Sarei, cu un umil sfat: vizitati-o pe Sara, e o fata deosebita!

Daca pana si de la @hateru_ a smuls o poezie, asta e cel mai bun semn ca nu trebuie ratata. El e dusmanul declarat al tututor poetilor de pe forum🤣. Pana si eu am scapat o lacrima la poezia lui...

• Like 2
  • Haha 2

• Oras:Arad
3 hours ago, Ionut7979 said:

Flx01 și Hateru poate ne puneți și noua o vorba buna la Adriana sa ne viziteze și domnișoara 

Daca nu suntem prea tupeiștii și cerem prea mult . 
😀😀😀😀😀👌👌👌👌👌👌

Las-o pe Adriana, du-te la Sara. Dupa ce te imprietenesti cu Sara, nu iti mai trebuie nici o Adriana.

• Like 1
  • Membru Premium
  • Telefon: 222222
Acum 3 ore, unsuflet a spus:

El e dusmanul declarat al tututor poetilor de pe forum🤣.

El e invidios pe poeți pentru că au succes, 🙊să-l mai aud acum că mă mai ia la împins vagoane pentru rime😛îl am la mâna 😂😂😂 Sau îi e frică că i-o fur pe Sara 🤣🤣🤣

• Haha 2
49 minutes ago, Anthonio said:

El e invidios pe poeți pentru că au succes, 🙊să-l mai aud acum că mă mai ia la împins vagoane pentru rime😛îl am la mâna 😂😂😂 Sau îi e frică că i-o fur pe Sara 🤣🤣🤣

Daaaaaaa, ma roade invidia. Nu atat pe tine, cat pe poetul national de la Oradea. Cel mai tare, cel mai smecher. Si cu pula mare....

Si nu mi-e frica ca mi-o furi, dar poti incerca. Nu ai sanse 😉😉😉😉

• Haha 2
  • Confuz 1
  • Membru Premium
Acum 42 minute, hateru_ a spus:

Daaaaaaa, ma roade invidia. Nu atat pe tine, cat pe poetul national de la Oradea. Cel mai tare, cel mai smecher. Si cu pula mare....

Si nu mi-e frica ca mi-o furi, dar poti incerca. Nu ai sanse 😉😉😉😉

Nu am vrut sa zic nimic dar nu ma pot abtine. 🤦‍♂️

Ma-m chinuit cu tine ceva vreme să-ți dai drumul la scris mai ales o recenzie subiectiva si cu trairile tale...... Dar acum te facusi si poet🤦‍♂️🙈🙊🤣🤣🤣

Nu rid de tine doar VREAU SA SCOT IN EVIDENTA CE POATE FACE SARA. TOT MERITUL ESTE AL EI. 

TEA DEZARMAT COMPLET 🙈🙊🙈🙊 (POHTA INIMII). 

FELICITARI SARA!!!. 

SARA ESTE CEA MAI TARE👍👍👍

SARA..... Dor de tine🙈. Viiiiinooooo. Aradenii au dureri de inima, palpitatii. Trebuie tratament urgent. 🤗🤗🤗🤗🤗😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

• Like 1
  • Haha 1
22 minutes ago, Flx01 said:

Ma-m chinuit cu tine ceva vreme să-ți dai drumul la scris mai ales o recenzie subiectiva si cu trairile tale...... Dar acum te facusi si poet🤦‍♂️🙈🙊🤣🤣🤣

Nu rid de tine doar VREAU SA SCOT IN EVIDENTA CE POATE FACE SARA. TOT MERITUL ESTE AL EI. 

FELICITARI SARA!!!. 

SARA..... Dor de tine🙈. Viiiiinooooo. Aradenii au dureri de inima, palpitatii. Trebuie tratament urgent. 🤗🤗🤗🤗🤗😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Meritul e a lui Anthonio. Poate la Sara ii plac poeziile si nu vreau sa raman in urma 😅😅😅

Dar, Sara este cea mai tare...cel putin pentru mine! Pofta inimii....

• Haha 1
  • Membru Premium
  • Telefon: 222222
Acum 6 ore, Flx01 a spus:

FELICITARI SARA!!!. 

Apropo de ce poate face o femeie😇 

Când am fost in armata la Garda națională, unitatea a făcut un schimb de experiențe și venise o doamnă capitan din altă țară (nu mai știu nici numele nici tara) a fost cea mai frumoasă femeie pe care am văzut-o în ultimele 3 luni, bine altă nici nu mai văzusem😂 băiii cea a făcut femeia aia cu prezența ei doar....nu a putut face decât bucătarul....a făcut coadă la baie... Nu vă râdeți că nu văzusem femeie trei luni, când ne  uitam in palma  ni-se scula bârzoiu 🙊 

Ce putere are o femeie asupra bărbatului, nu poate avea toată armata română 😂😂😂

• Haha 2
10 hours ago, orto2022 said:

Las-o colegu Flx01  sa mai stea putin poate o prindem toti ca la voi la Arad si TM e tot timpul,

Spor Sara

Colegu', ai fost la Sara? Las' ca o intreb daca a avut de lucru, sper ca nu ati lasat-o sa se plictiseasca.

• Like 1

• Oras:Deva

Vizitat si eu pe domnisoara Sara ce pot sa zic mai mult decat ca,a fost o intalnire super tare,fata asta are un fund demential la corpul care il are(slim),stie sa se faca placuta,stie sa te faca sa te simti bine,ai ce vb cu ea si e foarte buna in ceea ce face,se vede ca-i place ce face,merita sa ajunga in top pentru omul care este si pentru serviciile ei,felicitari draga mea,ne vom revedea de fiecare data cu drag 😘

• Like 4
  • Haha 1