Sari la conținut

Sara - 0712609941


Postări Recomandate

Vizitator calatorul00
Reputație: 0

Salutare.

Vizitat domnița,locație pe lângă cadastru,ok curat,fata de statură mai micuță,corp frumos,bucile sunt trăznet,eu am tras de ele sunt bestiale,pussy super,micuță lăbi .minunate,micuță şi gingaşă,strâmtă,sâni micuţi,dar frumoşi..Ca servici,mi-e m-ia plăcut,,acuma gusturile nu se discută,vorbăreață ,cu zâmbetul pe buze,o piele fină.,GFE 10++,făcut puțin FK,mici sărutări pe buze,,acuma eu am mai fost la ea,de acea,poate am îndrăznit mai mult la sărutat,ON 9 umed ,soft,fără dep.nici nu am cerut,nu sunt fan,,NP 10,+,se mişcă bine,stă cum vrei,o simți ,că este acolo cu tine.,,eu o recomand cu încredere,,dar depinde şi de atitudine ta,,ai respect,vei primi respect de la Sara,este o fată minunată..

Aceasta este strict părerea mea,şi luațio ca atare,,gusturile nu se discută..,,sper să ajute recenzia mea,..salutare la confraţi,şi ciocan tare la fete..

De revenit,o recomnd,,eu sigur voi reveni..

Ps,Sara eşti minunată😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva

Ce revedere dulce și plăcută cu Sara! 🥰🥰🥰 O fată deosebită, veselă și deschisă, zici că ești în brațele iubitei 🤗🤗🤗. Că să nu mai vorbim de acțiunea în sine, totul la superlativ 👍👍👍. Mulțumesc, panseluță gingașa, că ai revenit, alături de tine petrec de fiecare dată clipe magice  Te sărut dulce ❤️❤️❤️

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva

. Salutare!  Cu deosebit de plăcută surprindere am văzut, prin intermediul anunțurilor de pe Publi, că a revenit Sara la noi. Din păcate nu are cont aici să fi avut certitudinea că nu i-au fost folosite fotografiile (s-a mai întâmplat în trecut) - mai ales că era trecut un alt număr de telefon.

Astfel am decis să-i fac o vizită, pentru a mă convinge că, în sfârșit, ne revedem. Și, DA, a meritat din plin, cu Sara am avut mereu întâlniri ca și cu o iubită, bucuria revederii fiind reciprocă ❤️❤️❤️.

A rămas aceeași fată jovială, superbă și gingașă, nu te mai dai dus de la ea 🥰

Noul număr de telefon de pe Publi este 0756686330 - l-am trecut aici cu permisiunea ei. 

Deoarece scriu de pe telefon, nu pot pune link, poate ne ajută un moderator. Mulțumesc.

Mulțumesc și ție, Sara, a fost o mare plăcere să te revăd 🌹🌹

 

  • Like 1
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

revizitat dulceata asta de fata si o voi face de cite ori am ocazia, pacat ca pleaca poate mai departe, daca ar ramine in in tara poate as merge si eu dupa ea in ...turneu. Este o scumpa si are o atitudine foarte ok, recomand clar cu toate ca as tine o doar pt mine

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva

Confirm și de acord cu colegul de mai sus. Am revizitat-o și eu relativ recent, este o fată cum puține avem la Deva. 

Multă baftă, Sara, să îți meargă din plin oriunde te duci ❤️

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Subscriu La cele de mai sus exceptionala Sara, am vizitat-o de mai multe ori in trecut, desi nu dau note din principiu , Sara fiind pe gustul meu ai maxim de la mine , sper sa ne mai sincronizam pe viitor .

Te pup , fata e ce trebuie bun simt, atitudine, prezenta la fata locului

Link spre comentariu

Buna ziua intregii comunitati de nimfomanee.

Desi a fost prima data, a fost ceva DEOSEBIT, scriu cu majuscule fiindca merita trecuta la sectiunea TOP si chear daca ea nu exita, o fiinta , un spirit , o femeie cum iti este dat mai rar sa intalnesti...servicii ireprosabile, iginea conform un adevarate doamne....

CUVINTE MARI pentru voi , mai ales fatul ca eu nu scriu atat de des...

Recomand tuturor cu caldura si aveti mare grija de ea , respectacti-o dar nu mai mult ca mine...

Aici termin da un pic mai mult egoist!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Buna Sara colegii, si eu dupa recenzia colegului lucasmam am mers prima data si dupa aia am recidivat de mai multe ori desi are doar servicii normale este o super domnisoara , eu m-am temut ca se retrage , eu asa am dedus din discutiile cu ea , ma bucur ca ne rafata in continuare cu serviiciile ei .

Spor

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Domnilor la Sara nu mergi pt servicii. Sara nu are servicii. 

SARA ESTE PASTILA ANTISTRES OBLIGATORIE. (creaza dependenta) 

SARA ESTE PANSAMENTUL IDEAL PT SUFLET. 

SARA ESTE PRIETENUL PSIHOLOG

SARA ESTE AMANTA CARE STIE EXACT CE SĂ-ȚI OFERE DE FIECARE DATA. (Perfecta) 

SARA ESTE SARA! 

LA SARA NU TE DUCI DOAR SA TE INFRUPTI DINTR-O BUCATA DE CARNE. 

SARA FACE PARTE DIN LIGA FLORILOR. 

Hai sa fiti sanatosi si sa aveti grija de ea sa nu-i fie frig👍

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva
Acum 5 ore, orto2022 a spus:

Buna Sara colegii, si eu dupa recenzia colegului lucasmam am mers prima data si dupa aia am recidivat de mai multe ori desi are doar servicii normale este o super domnisoara , eu m-am temut ca se retrage , eu asa am dedus din discutiile cu ea , ma bucur ca ne rafata in continuare cu serviiciile ei .

Spor

Mă bucur, @orto2022, că ți-am fost de folos 😀 Este că dacă te comporți cum se cuvine ești răsplătit peste așteptări? 👍 

Colegii noștri de la Arad sunt norocoși să o aibă pe Sara printre ei săptămâni la rând. De altfel am mai apreciat stilul lor vesel - pozitiv de a-și întreține secțiunea de Arad și de a-și păstra și prin acest mod fetele de calitate. Bravo lor!

O seară faină tuturor! 

Te 💋💋💋, Sara 🌹Mulțumim că ai evadat de la Arad, să ne încânți cu grațiile tale 🌹

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 22 minute, lucasman a spus:

Mă bucur, @orto2022, că ți-am fost de folos 😀 Este că dacă te comporți cum se cuvine ești răsplătit peste așteptări? 👍 

Colegii noștri de la Arad sunt norocoși să o aibă pe Sara printre ei săptămâni la rând. De altfel am mai apreciat stilul lor vesel - pozitiv de a-și întreține secțiunea de Arad și de a-și păstra și prin acest mod fetele de calitate. Bravo lor!

O seară faină tuturor! 

Te 💋💋💋, Sara 🌹Mulțumim că ai evadat de la Arad, să ne încânți cu grațiile tale 🌹

Lucas citeazal pe pisicuts sa schimbe nr de tel din titlu cu cel nou sa nu mai aveti confuzii

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...