Sari la conținut

Mika(Stop servici totale) ❤️+40768386106


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 10 ore, hedonis91 a spus:

Îmi place că și tu și „delia-blonda” ați zis că plecați, iar apoi a2-a zi erați tot în București. Sunteți cumva colege ?

Nu știu cine este. Nu o cunosc. Cine a fost la mine mai des știe ca ma găsește greu în București. Am avut niște probleme cu plecarea având în vedere ca este covidul. 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 oră în urmă, 1iriscor a spus:

E o blondă cam țigănoasă !

Am prea mult simt de cât crezi tu în vocabularul meu. Nu stau sa ma contrazic. Chiar dacă as fi chiar dacă nu as fi. Consider ca contează mai mult cine are cei 7 ani de acasă. 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 31 minute, 1iriscor a spus:

Dacă tu ești țigancă vopsită blondă, înseamnă că eu nu am cei 7 ani de acasă ?

Chiar dacă am, chiar dacă nu am, tu tot țigancă rămâi !

Eu consider ca nu contează etnia. Și ceracterul. Am și zis mai devreme. Chiar dacă as fi chiar dacă nu as fi. Uni dintre voi tot pe a voastră o țineți. Nu stau sa ma enervez și sa ma contrazic. 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 18 ore, 1iriscor a spus:

Bravo dragă, ești consecventă . Dar de ce nu te prezinți așa, că ești țigancă vopsită blondă ?

(și un pic cam agramată)

Cum am zis și mai sus. Nu stau sa ma contrazic, dacă nu ai lipsa de ocupație și în general îți place să vb fără neștiință e trb ta, eu nu mai îți dau curs. Oricum am văzut ca îți place să comentezi la toate fetele nu mai recenzii negative. 

Link spre comentariu
La 19.01.2021 la 15:10, eve_mika a spus:

Cum am zis și mai sus. Nu stau sa ma contrazic, dacă nu ai lipsa de ocupație și în general îți place să vb fără neștiință e trb ta, eu nu mai îți dau curs. Oricum am văzut ca îți place să comentezi la toate fetele nu mai recenzii negative. 

Prostituată total analfabetă ! Și neagră și blondă și pitică !

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 1 oră, OvidiuPancu7 a spus:

Parca o știu de undeva.. Ai lucrat pe la Piata Sudului cu Carla Dristor? 

Da, ai nimerit. Eu am invitat-o la mine acum 2 săptămâni, eram cu 2 prieteni, ne-a futut pe toți 3 de ne-au sărit capacele. Eu o știu de câțiva ani pe Mika, este o dulceață de fata, a învățat meserie de când ne-am văzut prima dată până acum 2 săptămâni. Are energie, este tânără, ii place sexul, nu refuză nici o poziție, face anal fără restricții, oral nu mai zic, o ia pe toată până ii dau lacrimile. Ce să zic, m-am bucurat de timpul petrecut cu ea.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...