Sari la conținut

Dominare


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 7 minute, Pongoabelii a spus:

Ai încercat cu TS? Hai, că pleacă fetele. 😪😢🤧

Am avut o experienta, dar tot mai confortabil ma simt când este o stăpâna femeie alături. 

Nu prea am încredere decât în Ts care au și pe forum topic nu prea ma duc la plesneala asa. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 25 minute, Pongoabelii a spus:

Trust no one.

😁

Momentan singura în care am încredere sa fac asa ceva este Flory, Florentina00, alături de ea am făcut mai multe de genul și am încredere în ea. Sa fac în continuare. 

Și ar mai fi o fata din Ploiești, nu am făcut încă nimic cu ea dar cu siguranță va urma. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 01.03.2022 la 15:49, Sl4miss a spus:

Momentan singura în care am încredere sa fac asa ceva este Flory, Florentina00, alături de ea am făcut mai multe de genul și am încredere în ea. Sa fac în continuare. 

Și ar mai fi o fata din Ploiești, nu am făcut încă nimic cu ea dar cu siguranță va urma. 

Face Florentina00 dominare? Nu am văzut asa ceva în meniul ei

Link spre comentariu
  • Oras:service
  • Oras:service
Acum 1 minut, ciociocio a spus:

Face Florentina00 dominare? Nu am văzut asa ceva în meniul ei

Ea zice

🦶Ofer și servicii de dominare soft , pentru mai multe detalii despre acestea îmi puteți scrie pe WhatsApp. 

Link spre comentariu

Ce dominare sa gasesti la noi :))) daca un pisat in bot este 50 :)))

Anuntul fetelor o sa sune in felul urmator:

Scuipat  25 ron/ buc

Palma 30/buc depinde unde vrei ..aia la cur este 35

Uro 100 ml 10 ron

Vorbit murdar 15 ron de cuvant

Toate astea intr o minunata sedinta de 15 min.

 

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
1 hour ago, catalin2015 said:

încearcă in alta parte, alt oras

In alt oras implica timp pierdut. Daca esti casatorit este dificil sa lipsesti mai mult de 1 ora de acasa nejustificat.

Mersul la bucale inseamna dus 1 ora intors 1 ora, biciuitul 1 ora...3 ore minim....ce scuza sa ii spun dinozaurului ca lipsesc 3 ore de acasa

Link spre comentariu
4 minutes ago, Georgeus said:

In alt oras implica timp pierdut. Daca esti casatorit este dificil sa lipsesti mai mult de 1 ora de acasa nejustificat.

Mersul la bucale inseamna dus 1 ora intors 1 ora, biciuitul 1 ora...3 ore minim....ce scuza sa ii spun dinozaurului ca lipsesc 3 ore de acasa

Iar daca nu vin cu o scuza plauzibila......o sa am parte de cea mai intensa dominare din univers :)))

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Eu va spun sa încercați la Florentina, face dominare are preț fix pe ora fără nimic extra, cel puțin cu mine asa a fost și asa cred ca este cu toată lumea. Numai ca trebuie sa jucați după regulile ei atunci când sunteți sclavi pentru ea. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 17 minute, Sl4miss a spus:

Eu va spun sa încercați la Florentina, face dominare are preț fix pe ora fără nimic extra, cel puțin cu mine asa a fost și asa cred ca este cu toată lumea. Numai ca trebuie sa jucați după regulile ei atunci când sunteți sclavi pentru ea. 

Dar este micuuuță și foaarte slăbuuuță. 😪

Acum 10 minute, Sl4miss a spus:

Pun curul la bătaie ca asa este cum am spus și nu mint. 😅

Pui tu,  pui, dar nu vezi că nu au pulă bună nici pentru ele, darămite să ne dea și nouă? "Pula marr și tare o țin pentru mine!", Izabella2018. 

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 9 ore, Georgeus a spus:

In alt oras implica timp pierdut. Daca esti casatorit este dificil sa lipsesti mai mult de 1 ora de acasa nejustificat.

Mersul la bucale inseamna dus 1 ora intors 1 ora, biciuitul 1 ora...3 ore minim....ce scuza sa ii spun dinozaurului ca lipsesc 3 ore de acasa

Ce scuză ai să nu divorțezi e mai interesant... 😁

  • Haha 1
Link spre comentariu
40 minutes ago, Pongoabelii said:

Bine, nu știu ce scuze poți avea să ajungi căsătorit. La bulău te ia cu forța, la nevastă cum să cazi?! 

🤣

Facem concurs de ironie și satiră pe seama ăstora ajunși însurați? 😋

Ti am spus ca mi ai lipsit? :))

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 37 minute, catelul.dinamo a spus:

Capcana "pizda gratis". =))

Și plătești cât nu face, și înainte, și după... Și - culmea! - și cel mai rapid spermatozoid al tău ajunge să plătească prostia ta, o viață! 🥺 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Hai ma, chiar nimeni nu mai are experiente, sfaturi, ponturi despre subiectul asta sau este văzut asa tabu pe aici 

Pana la urma o sa urmez sfatul colegului și ma bag la ts sa vezi futaiuri 💦💦💦🤤

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Și eu care credeam ca în 2022 suntem mai deschiși, sunt ferm convins ca mai sunt și alții care gândesc ca mine și au aceleași fantezii, dar de frica mistourilor altora nu spun nimic pe aici. 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 20 ore, Sl4miss a spus:

Și eu care credeam ca în 2022 suntem mai deschiși, sunt ferm convins ca mai sunt și alții care gândesc ca mine și au aceleași fantezii, dar de frica mistourilor altora nu spun nimic pe aici. 

Ei, nu spun nimic că s-au lămurit că spun degeaba... 

Încearcă-l pe ăsta, nah: https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/david-doar-top/4di595g11206739dd131gd072h49f687.html#&gid=1&pid=1

Deşi eu aș merge pe Klara, uite ce fund valabil are https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/klara-trans/26e311428ffh787ge8h06i69d5f5e331.html

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...