Sari la conținut

Ati mai merge la ea ?


Postări Recomandate

  • Oras:Drobeta Turnu-Severin
  • Oras:Drobeta Turnu-Severin

Am auzit de curând ca revine domnisoara Ritta inpoi in tara . Cine dorește sa o viziteze pe domnita . Ritta cu numărul de telefon 0730838468 . O puteți cauta prin recenzii cu numărul de telefon a activat acuma ceva timp și după cate am auzit va revenii din nou în tara pentru puțin timp.  Cu siguranță o voi vizita probabil va avea alt număr dar dacă doriți sa vedeți recenziile le puteți gasii dupa numărul cu care a activat acuma ceva timp .  Are un corp excelent un fund  bombat și sanii fermi , la comportament este excepțională rar de găsit asa fata comunicativa , draguta, nu te grăbește,  este foarte ok . Am fost de câteva ori la ea acuma 3 ani daca ami aduc aminte . Merge pe tema "ma respecti te respect" cea ce mi se parte foarte elegant.  O domnisorica de toți bani. Ar merita mult mai mult.  Eu voi merge la ea cu siguranță! 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Se zice ca e bine sa manânci peste in noaptea dintre ani ca sa aluneci printre probleme ca pestele si sa nu se lipească de tine, dar sa manânci e bine nu sa fii. Cam de unde ai matale informațiile astea toate,număr vechi,ca revine, zici mai bine ca esti iubi,pestele,un prieten orice si e mai bine decat sa te dai client al ei si sa ne indemni sa o vizitam.uite sincer pe mine m-ai convins. Eu o sa o vizitez si o sa o fut de toti banii. Un an nou fericit!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...