Sari la conținut

Caut barbati maturi 55+ (cluj - bistrita-mures)


Postări Recomandate

  • Oras:Bistrita nasaud
  • Oras:Bistrita nasaud

Doamna, 33 ani, discreta si perversa. Am o fantezie de ceva timp si mi-as dori sa o pun in practica. Sunt o tipa draguta, voluptoasa si foarte discreta. De cativa ani vreau sa fiu folosita sexual si viceversa de barbati mai in varsta. Cred ca a venit momentul sa mi îndeplinesc dorința. Așadar, doresc sa gasesc 3 barbati maturi, varsta peste 50 ani, de preferința 55+ pe care sa nu ii deranjeze sa ma imparta. Doresc dacă se poate sa aiba putina burta, barba sau sa fie chei. Nu fac sex anal asa ca numarul nu are sens sa depaseasca 3 persoane. Nu doresc barbati pudici si cu viziuni limitate. Imi plac barbatii care saruta, ling si gem. Vreau sa stie sa fie barbati si sa isi impună respectul însa fara a se depasi niște limite. Imi place sa fiu pusa sa ii ling in fund, pe coaie, si fututa in gura. Imi place sa ling un fund mare, paros si transpirat în timp ce pizda îmi e fututa cu degtele de un altul iar altcineva imi suge sanii. Situatia ideala s ar desfaura sa gasesc un grup de maturi 55+ cu care sa ma vad un weeekend undeva la o cabana. Sa ajung prima si sa ii astept acolo. Ei sa fi trimis inainte imbracamintea pe care doresc ei sa o port si dildouri. Pana in momentul in care ajung ei eu sa stau sa ma masturbez si sa fiu pregatita pt ei. As dori sa mi se vorbească vulgar si sa fiu numita doar tarfa, zdreanta, catea, etc. Ca preferințe imi place sa arat tarfeste cand ma fut. Pantofi cu toc, ciorapi cu banda sau plasa rupta la pizda, neaparat ceva din care sa imi pot scoate sanii si sa mi atarne.  Deja m-am intins prea mult si vorba multa saracia omului. Daca indepliti conditiile, sunteti discreti si interesati, astept deocamdata un mail la adresa: [email protected] va pup! 

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Romania
  • Oras:Undeva in Romania
Acum 1 oră, 10samsung a spus:

Te ai descris perfect " chel, paros,cu burta,cu un cur paros și transpirat, stai!Ce?😲 cine pula mea isi doreste sa linga asa ceva !!

Belea mai ești! :))) 

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Acum 20 ore, Eva123 a spus:

Doamna, 33 ani, discreta si perversa. Am o fantezie de ceva timp si mi-as dori sa o pun in practica. Sunt o tipa draguta, voluptoasa si foarte discreta. De cativa ani vreau sa fiu folosita sexual si viceversa de barbati mai in varsta. Cred ca a venit momentul sa mi îndeplinesc dorința. Așadar, doresc sa gasesc 3 barbati maturi, varsta peste 50 ani, de preferința 55+ pe care sa nu ii deranjeze sa ma imparta. Doresc dacă se poate sa aiba putina burta, barba sau sa fie chei. Nu fac sex anal asa ca numarul nu are sens sa depaseasca 3 persoane. Nu doresc barbati pudici si cu viziuni limitate. Imi plac barbatii care saruta, ling si gem. Vreau sa stie sa fie barbati si sa isi impună respectul însa fara a se depasi niște limite. Imi place sa fiu pusa sa ii ling in fund, pe coaie, si fututa in gura. Imi place sa ling un fund mare, paros si transpirat în timp ce pizda îmi e fututa cu degtele de un altul iar altcineva imi suge sanii. Situatia ideala s ar desfaura sa gasesc un grup de maturi 55+ cu care sa ma vad un weeekend undeva la o cabana. Sa ajung prima si sa ii astept acolo. Ei sa fi trimis inainte imbracamintea pe care doresc ei sa o port si dildouri. Pana in momentul in care ajung ei eu sa stau sa ma masturbez si sa fiu pregatita pt ei. As dori sa mi se vorbească vulgar si sa fiu numita doar tarfa, zdreanta, catea, etc. Ca preferințe imi place sa arat tarfeste cand ma fut. Pantofi cu toc, ciorapi cu banda sau plasa rupta la pizda, neaparat ceva din care sa imi pot scoate sanii si sa mi atarne.  Deja m-am intins prea mult si vorba multa saracia omului. Daca indepliti conditiile, sunteti discreti si interesati, astept deocamdata un mail la adresa: [email protected] va pup! 

tenor.gif.30fc4021305c3473acdf9cdf8a96caa7.gif

  • Like 2

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
  • Oras:in pasarica mai tot timpul

cred ca Eva e un labar neputincios cu inclinatii de cuckold. daca e femeie in mod sigur nu este prea ingrijita din moment ce isi doreste sa linga un fund paros si transpirat. sa fim seriosi..

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 23 ore, Eva123 a spus:

Doamna, 33 ani, discreta si perversa. Am o fantezie de ceva timp si mi-as dori sa o pun in practica. Sunt o tipa draguta, voluptoasa si foarte discreta. De cativa ani vreau sa fiu folosita sexual si viceversa de barbati mai in varsta. Cred ca a venit momentul sa mi îndeplinesc dorința. Așadar, doresc sa gasesc 3 barbati maturi, varsta peste 50 ani, de preferința 55+ pe care sa nu ii deranjeze sa ma imparta. Doresc dacă se poate sa aiba putina burta, barba sau sa fie chei. Nu fac sex anal asa ca numarul nu are sens sa depaseasca 3 persoane. Nu doresc barbati pudici si cu viziuni limitate. Imi plac barbatii care saruta, ling si gem. Vreau sa stie sa fie barbati si sa isi impună respectul însa fara a se depasi niște limite. Imi place sa fiu pusa sa ii ling in fund, pe coaie, si fututa in gura. Imi place sa ling un fund mare, paros si transpirat în timp ce pizda îmi e fututa cu degtele de un altul iar altcineva imi suge sanii. Situatia ideala s ar desfaura sa gasesc un grup de maturi 55+ cu care sa ma vad un weeekend undeva la o cabana. Sa ajung prima si sa ii astept acolo. Ei sa fi trimis inainte imbracamintea pe care doresc ei sa o port si dildouri. Pana in momentul in care ajung ei eu sa stau sa ma masturbez si sa fiu pregatita pt ei. As dori sa mi se vorbească vulgar si sa fiu numita doar tarfa, zdreanta, catea, etc. Ca preferințe imi place sa arat tarfeste cand ma fut. Pantofi cu toc, ciorapi cu banda sau plasa rupta la pizda, neaparat ceva din care sa imi pot scoate sanii si sa mi atarne.  Deja m-am intins prea mult si vorba multa saracia omului. Daca indepliti conditiile, sunteti discreti si interesati, astept deocamdata un mail la adresa: [email protected] va pup! 

 

Acum 23 ore, Eva123 a spus:

Doamna, 33 ani, discreta si perversa. Am o fantezie de ceva timp si mi-as dori sa o pun in practica ...

... Doresc dacă se poate sa aiba putina burta, barba sau sa fie chei ... 

... Imi place sa ling un fund mare, paros si transpirat ... 

... Daca indepliti conditiile, sunteti discreti si interesati, astept deocamdata un mail ... 

Nu cred ca aici poți găsi indivizi care să-ți îndeplinească, nici măcar parțial, condițiile tale "draconice". 

P.S.: știi bancul ala cu "școala de dans și bune maniere"? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...