Sari la conținut

Masaj senzual 0731431435


Postări Recomandate

  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
1 oră în urmă, unmembru a spus:

La Multi Ani. Am cautat dupa numarul de telefon fara nici un rezultat. 

Masaj senzual Cluj-Napoca - Matrimoniale - Publi24.ro

Nu e aia de pe Muncii care când e nervoasa tuna și fulgera aici pe forum? Poate e ea, poate nu, seamănă dar parca în alte anunțuri era mai slaba. Știu ca tot punea anunțuri cu nr diferite și pe OlX și pe publi la masaje de relaxare. 

Link spre comentariu
4 hours ago, bibi78 said:

Eu spun cai cea din Manastur. Sa mutat pe Calea Turzii

Care din Manastur, Bibi78? Aia care de vreo 6-7 ani face masaje intr-un ap vechi? Odata am fost la acum vreo 5 ani, dar nu mi-a placut masajul. Dar parca si d-ra aceea era (mult) mai slabuta.

Link spre comentariu
17 minutes ago, bibi78 said:

Da, bloc vechi la parter. Am fost la ea, la început de Decembrie. I-ai sigur

Nu mai stiu daca era la parter ca am fost acum vreo 5 ani! Dar era slabuta! Un ap vechi, nemodernizat cu mobila veche. Cati ani crezi ca are domnita? Cum a fost masajul?

Link spre comentariu
Vizitator onlyme866
Reputație: 0
Acum 13 ore, berkeley a spus:

Care din Manastur, Bibi78? Aia care de vreo 6-7 ani face masaje intr-un ap vechi? Odata am fost la acum vreo 5 ani, dar nu mi-a placut masajul. Dar parca si d-ra aceea era (mult) mai slabuta.

Si eu zic ca e ea. Am fost doar în Manastur la ea, dar seamana la corp, iar una din lenjerii am mai vazut-o. 

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
La 03.01.2021 la 9:11, onlyme866 a spus:

Si eu zic ca e ea. Am fost doar în Manastur la ea, dar seamana la corp, iar una din lenjerii am mai vazut-o. 

Și acuma face masaj mai bun? S-a îngrășat un pic? Și s-a mutat din Mănăștur? Eu am sunat odată dar nu m-am dus ca varul meu a zis  ca masajul a fost mediocru și scump, raport preț calitate. 

Link spre comentariu
Vizitator onlyme866
Reputație: 0
Acum 6 ore, george31gr a spus:

Și acuma face masaj mai bun? S-a îngrășat un pic? Și s-a mutat din Mănăștur? Eu am sunat odată dar nu m-am dus ca varul meu a zis  ca masajul a fost mediocru și scump, raport preț calitate. 

Nu am mai fost. Oricum eu nu mergeam pentru masaj. Pozele in care era mai skinny sunt destul de vechi. Cred ca depinde pentru fiecare ce inseamna ingrasat. Personal, imi place mai mult cum e acum. Pretul stiu ca e 150lei ora.

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 56 minute, onlyme866 a spus:

Nu am mai fost. Oricum eu nu mergeam pentru masaj. Pozele in care era mai skinny sunt destul de vechi. Cred ca depinde pentru fiecare ce inseamna ingrasat. Personal, imi place mai mult cum e acum. Pretul stiu ca e 150lei ora.

Dacă nu mergeai pt masaj atunci pt ce? Ați jucat table? 🎲🎲😀

Link spre comentariu
Vizitator onlyme866
Reputație: 0
Acum 32 minute, george31gr a spus:

Dacă nu mergeai pt masaj atunci pt ce? Ați jucat table? 🎲🎲😀

Nu pentru masaj clasic, de relaxare, ci erotic. Poate greșesc, dar tu pui accent si pe cel clasic. 😁

Link spre comentariu

  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
La 06.01.2021 la 21:46, onlyme866 a spus:

Nu pentru masaj clasic, de relaxare, ci erotic. Poate greșesc, dar tu pui accent si pe cel clasic. 😁

Ai tu dreptate prietene, pun accent pe ambele. Dar cand am fost eu la gazela asta, ambele au lăsat de dorit și prețul a fost prea mare! Nici nu m am mai dus, mai bine la Cleo mergeam, preț mai corect și aveam de unde alege. Uneori ieșeau la raport și 4. Și ma uitam la ele și alegeam. Una sau doua. Au la Cleo masajul ala succesiv. 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...