Sari la conținut

Masaj relaxare 0740075759


Vizitator apal

Postări Recomandate

Vizitator nucontez
Reputație: 0

Tocmai ce am vorbit cu Sonya.. face masaj de relaxare 100 ron iar cu finalizare este 150 ron. Finalizarea este manuala.... Apai sa dau 150 ron pentru un masaj si o labă mi se pare exagerat.. Laba aia trebuie sa fie epica la pretul asta... Raman probabil la Vio din Vlaicu(100 ron masaj + hanjob)

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 28.08.2021 la 8:38, OlaEduard a spus:

De doamna Sonia mai știți ceva ?! 

Pana la urmă face sau nu cu finalizare!? 

Arată bine , se comporta bine !? 

Am vorbit si eu cu ea si mi -a zs ca fac masaj cu finalizare manuala la 150 nu stiu ce sa zc mi se pare cam mult

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
2 hours ago, Terent said:

Am vorbit si eu cu ea si mi -a zs ca fac masaj cu finalizare manuala la 150 nu stiu ce sa zc mi se pare cam mult

A fost cineva la ea !?! Măcar arată bine , are sâni frumoși, fund !?! Este sexy  !? Maș  baga chear si cu 150. 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salut 

Am fost eu la ea ieri nu e mare lucru în realitate nu arata ca în anunț, sani sunt mici te lasa sa pui mana pe ea dar nu se dezbraca 100 ron masaj și finalizare manuala altceva nu face,

Un minus este ca e cu fetița cu ea în apartament și este în cealaltă camera în timp ce îți face masaj și finalizare 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
11 hours ago, c0smin1 said:

Salut 

Am fost eu la ea ieri nu e mare lucru în realitate nu arata ca în anunț, sani sunt mici te lasa sa pui mana pe ea dar nu se dezbraca 100 ron masaj și finalizare manuala altceva nu face,

Un minus este ca e cu fetița cu ea în apartament și este în cealaltă camera în timp ce îți face masaj și finalizare 

Mulțumesc frumos, măcar merită 100 lei... probabil ai fost și la doamna Violeta, pe cine ai alege dacă ai face o comparație ?!? Ști cumva și altă doamnă care face și  arată bine, merită vizitată ( un nr de tel în caz ca da )

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 7 minute, c0smin1 a spus:

Da am mai fost eu la ea dar tot același servici masaj sau masaj cu finalizare sau doar finalizare nu face normal sau oral doar finalizare manuala,cea ce e bine ca te poți înțelege cu ea 

Spor 

Poti spune te rog prețu .Ms 

Link spre comentariu
  • Oras:ARAD
  • Oras:ARAD

Am fost și eu la această doamnă

Mare greșală am făcut 

Nu știu ce ați vorbit voi despre sevicii, dar mie mi-a spus 100 Ron inclusiv finalizare manuala !!!!

Dacă aveți dreptate atunci se cam sucește doamna în funcție de client.De evitat 

Masajul este cam de nota 6

" Laba" este de 5

Așa de încurcat am plecat de acolo ....nici acum nu știu unde să o încadrez.... țeapă sau o pierdere de vreme 

De revenit? Nuuuuu

 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
La 07.11.2021 la 0:15, debian a spus:

Am fost și eu la această doamnă

Mare greșală am făcut 

Nu știu ce ați vorbit voi despre sevicii, dar mie mi-a spus 100 Ron inclusiv finalizare manuala !!!!

Dacă aveți dreptate atunci se cam sucește doamna în funcție de client.De evitat 

Masajul este cam de nota 6

" Laba" este de 5

Așa de încurcat am plecat de acolo ....nici acum nu știu unde să o încadrez.... țeapă sau o pierdere de vreme 

De revenit? Nuuuuu

 

E naspa rau fata

Grasa curge burta pe ea tatele lasate curul pana la podea 

Dar daca platesti face de toate 

Este o panarama

Link spre comentariu
La 26.04.2021 la 12:44, Vizitator nucontez a spus:

Tocmai ce am vorbit cu Sonya.. face masaj de relaxare 100 ron iar cu finalizare este 150 ron. Finalizarea este manuala.... Apai sa dau 150 ron pentru un masaj si o labă mi se pare exagerat.. Laba aia trebuie sa fie epica la pretul asta... Raman probabil la Vio din Vlaicu(100 ron masaj + hanjob)

Nu merita 

Este naspa rau

Prosteste lumea ca isi afiseaza cateva poze pe olx ca e maseuza dar eu am mers la ea pentru laba masaj si o muie buna ca face si curat la locul de munca 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 2 ore, Florin2000fl a spus:

Nu merita 

Este naspa rau

Prosteste lumea ca isi afiseaza cateva poze pe olx ca e maseuza dar eu am mers la ea pentru laba masaj si o muie buna ca face si curat la locul de munca 

Stai un pic sa înțeleg Sonya face oral ,mie mi-a spus ca nu face ?🤔🤔🤔

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...