Sari la conținut

DANA - 0737074579


Postări Recomandate

Buna , scumpul meu brayn.

Nu doar ca m-ai jignit pe mine, dar mi-ai jignit toti prietenii cu aluziile postate.

De regula nu acord atentie celor ce comenteaza aici , tocmai din cauza ca multe dintre conversatii nu sunt fondate.

Imi cer scuze celor ce nu le mai raspund la tel...adevaratul motiv il cunosc ei mai bine.

Ceea ce vreau sa va spun este ca : la pretul cerut de mine, oare este posibil sa imi vina oameni care nu isi pot pastra sanatatea in siguranta ?!?

Va multumesc pentru sinceritate si .. sa fiti iubiti ! Eu v-am pwpat ...

  • Like 1
Link spre comentariu

Descopera tainele masajului erotic-oriental. Lasa-te in voia pasiunii , dedica-ti trupul relaxarii si savureaza alaturi de mine placerea atingerilor fine, saruturilor pasionale si soaptelor fierbinti, toate intr-un cadru romantic.

Finalizare prin masaj ( pe sani sau pe fundulet) = 150 lei -30-40 min.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Descopera tainele masajului erotic-oriental. Lasa-te in voia pasiunii , dedica-ti trupul relaxarii si savureaza alaturi de mine placerea atingerilor fine, saruturilor pasionale si soaptelor fierbinti, toate intr-un cadru romantic.

Finalizare prin masaj ( pe sani sau pe fundulet) = 150 lei -30-40 min.

Si cum pot sa dau de tine? Ca la telefon nu raspunzi!!
  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Descopera tainele masajului erotic-oriental. Lasa-te in voia pasiunii , dedica-ti trupul relaxarii si savureaza alaturi de mine placerea atingerilor fine, saruturilor pasionale si soaptelor fierbinti, toate intr-un cadru romantic.

Finalizare prin masaj ( pe sani sau pe fundulet) = 150 lei -30-40 min.

Doar masaj sau se poate si mai mult?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Pai sunat programat pe vremea cand raspundea la tel si asteptat in parcare ca prostul si teapa. A doua oara iar sunat programat si din nou teapa. Eu personal nu am facut sex cu ea doar masaj dar exista in posturile vechi cateva relatari ca ar face asa ceva. Daca este cineva care poate confirma este sau nu adevarat

  • Like 2
Link spre comentariu

Salutare...baieti nu ii fac reclama sau altceva dar...in opinia mea este in top 3 pe Ploiesti!Eu personal am avut cea mai tare experienta cu ea si nu stiu de ce a facut sex cu mine si mi-a povestit tot trecutul ei.

Ca mare ,,futacios,,nu sunt si nici nu am avut cu ce sa o impresionez,,cm,,

Tot ce pot sa zic este sa insistati si sa reveniti cu o recenzie

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator baiatploiesti
Reputație: 0

da, pot eu sa confirm. acum 2 ani a fost vorba si de sex, oral si normal. ieri am reusit sa ajung din nou la ea, mi-a spus clar ca s-au schimbat anumite lucruri si n-a mai fost vorba de niciun sex, doar de masaj erotic. mi-a mai spus ca ce s-a scris aici sunt aberatii. tinand cont ca are exact aceeasi locatie ca acum 2 ani, exact acelasi numar de telefon, mi-e foarte greu sa cred vreo minciuna aruncata de vreunul care nu a reusit sa ajunga la ea sau care a reusit dar a plecat nemultumit. parerea mea este ca daca ati reusi sa intrati in cercul ei de incredere, ati avea de castigat. pretul este piperat, da, insa merita, tinand cont la ce piata este in momentul actual in Ploiesti.

Vizavi de cele intamplate ieri, sa fie regulamentar, fac urmatoarea recenzie

Modalitate de contact : sms la nr afisat pe forum cateva pagini mai sus

Locatie : undeva in zona cina, apartament intr-un bloc ce pare vechi, atmosfera ok pentru serviciile de masaj

Dana : Blonda, inaltimea si greutatea nu le pot aprecia, sanii mici, fund foarte bun, igiena nota 10, gfe ridicat, nu pot sa dau nota, cert este ca incearca sa faca o conversatie si sa te introduca intr-o stare placuta

Actiunea : masaj soft, pe spate, intors pe fata si trecut la erotic, finalizare prin "tehnici de masaj"

Pretul 150 ron, d2d in jur de 40 de minute, cu dus inainte si dupa

Nu intru in polemici cu nimeni de pe aici, insa nu cred nimic din cele spuse cum c-ar fi avut probleme cu legea

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...