Sari la conținut

motane, mare om mare caracter.


Postări Recomandate

  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Motane, sincerele mele puli in forumul tau nu stiu ce deranjat erai la stomac cand te-ai gandit sa refaci platforma asta, era atat de simplu inainte voiam sa vad pozele curvelor pac profil  pac reputatie si vedeam ce voiam sa vad, nu orice schimbare e buna...ti-au zis atati ca arata de kkt + ma arde retina la propriu cand ma uit nu stiu ce matrix kkt ai bagat aici ca mai mult de 5 min nu pot sa ma uit..sanatate sa avem cu totii

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Mai parca motanul s-a chinuit sa scape de mine. Credeam ca sunt dependent de forum dar se pare ca pisicuts, cu modificările și modificările modificarilor, plus lipsa mesagerie, plus că se încarcă foarte greu noul format al forumului a reusit să-mi vindece dependenta. 

Mulțumesc pisicuts baftă pe mai departe. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 4 minute, doncta a spus:

Mai parca motanul s-a chinuit sa scape de mine. Credeam ca sunt dependent de forum dar se pare ca pisicuts, cu modificările și modificările modificarilor, plus lipsa mesagerie, plus că se încarcă foarte greu noul format al forumului a reusit să-mi vindece dependenta. 

Mulțumesc pisicuts baftă pe mai departe. 

Sincer si eu am inceput sa stau din ce in ce mai putin din cauza noului format si datorita timpului pe care trebuie sa il astepti intre postari am cam renuntat sa mai scriu deci...pisicut, sa iti traiasca neamu lu matale cu noile modoficari ca pe noi ne-ai ajutat sa scapam partial de un viciu :)

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 7 ore, irecuperabil a spus:

ce imi place ca sunt modificari la forum uite asa scapam de bosorogi ochelaristi sau de sorinu sta in bot cu vinu'

ha ha auu , ma pis pe mine cind citesc , bine ca merge forumul altfel muream de plictiseala .

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...