Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
1 oră în urmă, calin2021 a spus:

As avea nevoie de ceva recomandari de apartament in regim hotelier daca binevoiti. M-ar interesa ceva locatie in care sa nu interactionez fizic cu cel care inchiriaza daca se poate pentru jumate de zi / o zi.

Mersi Frumos.

Salut, tu i-ai închiria la cineva locația fără să îl vezi? 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Pe AirBnb sunt ceva apartamente care au procese prin care nu interactionezi fizic cu persoana care inchiriaza.

Daca as avea apartament de inchiriat, l-as pune pe booking si airBnb si intalnirea fizica cu persoana care inchiriaza ar fi optionala. 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 1 minut, calin2021 a spus:

Pe AirBnb sunt ceva apartamente care au procese prin care nu interactionezi fizic cu persoana care inchiriaza.

Daca as avea apartament de inchiriat, l-as pune pe booking si airBnb si intalnirea fizica cu persoana care inchiriaza ar fi optionala. 

Ok, pui apartamentul pe booking și cheile cine ți le dă? Pui matura în ușă? Sau cheile sub prag? date personale tot trebuie să le dai. Eventual poți apela la agenții de turism care au apartamente în regim hotelier și acolo nu te vei întâlni cu proprietarul ci cu agentul. Știu ce dorești tu, dar nu cred că vei găsi 

Link spre comentariu
  • Oras:Pizdeia, the land of pizda! Fara baieti prosti, fara motani!
  • Oras:Pizdeia, the land of pizda! Fara baieti prosti, fara motani!
Acum 2 ore, anymatoru_ a spus:

Ok, pui apartamentul pe booking și cheile cine ți le dă? Pui matura în ușă? Sau cheile sub prag? date personale tot trebuie să le dai. Eventual poți apela la agenții de turism care au apartamente în regim hotelier și acolo nu te vei întâlni cu proprietarul ci cu agentul. Știu ce dorești tu, dar nu cred că vei găsi 

:)) update ba animatorule. si in park lake exista acele cutuite in care pui cheia. acea cutiuta are un cifru. 4 cifre, deschizi , iei cheia ...etc. booking ia datele aluia care vine la cazare. in caz de reclamatie, daune etc te adresezi alora. tu esti tot la varianta cu sub piatra de la coltu' blocului/prag/matura usa?:). plm treci la next level! hai an nou cu multa muie. de dat evident.:)

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
1 oră în urmă, maximusm88 a spus:

:)) update ba animatorule. si in park lake exista acele cutuite in care pui cheia. acea cutiuta are un cifru. 4 cifre, deschizi , iei cheia ...etc. booking ia datele aluia care vine la cazare. in caz de reclamatie, daune etc te adresezi alora. tu esti tot la varianta cu sub piatra de la coltu' blocului/prag/matura usa?:). plm treci la next level! hai an nou cu multa muie. de dat evident.:)

Parcă ieri eram cu cheia la gât :))) așa zboară timpul :)). Mă gândesc ca în contextul pandemiei pentru a evita contactul direct, antreprenorii se gândesc la tot felul de variante, cunosc un caz la o pensiune, unde se gândea să introducă accesul printr-o aplicație, nu știu dacă a și implementat. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...