Sari la conținut

Predicți pariuri sportive.


Vizitator lancelot

Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 22 ore, tolerans_yok a spus:
 
 
L-ai băgat în ceață. Spune-i aripelului gânguritor şi unde să pună "i"-ul, că-i curge din gură muştar de Tecuci ca epistaxisul din nănău şi nu ştie cauza : prediicți ! :)))
 
A luat cu topicul ăsta pita de la gura ăluilalt oligofren în care behăie bucuria nerăbdătoare de a se afirma în cea mai pură stare a analfabetismului mioritic şi de-a insufla cu topicele lui dorință aprinsă de taclale tuturor, în cazul de față tuturor eminenților operatori de păcănele, la fel şi emeriților găinari cu job stabil în domeniul pariurilor sportive, insul macho, prichindelul aşchilopat de Mircică-Despasito-Jrcluj-100ani.
 
PS. Topicul ăsta "nestemat" io zic că ar merita un lacăt, sau eventual mutat la "Discuții Între Fete", mânca-mi-ar paloşul şi Lindicuțextrem89, melița papagalicească ce şi-a găsit în sfârşit un loc sub soare pe nimfo, caraghioasa lepră mică agramată fără nicio altă ocupație înafară de lătrat a pagubă, pariuri şi alte îndeletniciri pescăreşti demne de un bărbat adevărat ce este el...
 
Happy New Year !! 👍🏻🍻
 

Lasă-l bre, să se afirme! 😂

  • Like 1
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:Green Field
  • Oras:Green Field
6 hours ago, tokyo88 said:
  • Lazio - AS Roma - Pauza sau Final 2 (1.98)
  • Union Berlin - Leverkusen - Oaspetii marcheaza cel putin 2 goluri (2.27)
  • Eupen - Anderlecht - Oaspetii marcheaza cel putin 2 goluri (1.95)

Cota totala 8.76

FCSB vs Astra X2 (Astra n-a mai pierdut de peste 5 meciuri, este intr-o forma foarte buna si mizez pe un rezultat bun pe National Arena - cota 2,7)

Eupen vs Anderlecht X2 (in ultimele confruntari dintre cele 2 echipe disputate la Eupen, Anderlecht nu a castigat deci n-as fi pariat 2 solist)

Link spre comentariu
  • Oras:Ghici
  • Oras:Ghici
18 minutes ago, jk2020 said:

FCSB vs Astra X2 (Astra n-a mai pierdut de peste 5 meciuri, este intr-o forma foarte buna si mizez pe un rezultat bun pe National Arena - cota 2,7)

Eupen vs Anderlecht X2 (in ultimele confruntari dintre cele 2 echipe disputate la Eupen, Anderlecht nu a castigat deci n-as fi pariat 2 solist)

Asa o fi, dar Anderlecht e o echipa tanara si mult schimbata fata de ultimele meciuri. Plus ca Eupen are ceva absente importante in defensiva, de aceea am pus ca Anderlecht marcheaza cel putin 2. Inca putin si vedem :))

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
Acum 6 ore, tokyo88 a spus:
  • Lazio - AS Roma - Pauza sau Final 2 (1.98)
  • Union Berlin - Leverkusen - Oaspetii marcheaza cel putin 2 goluri (2.27)
  • Eupen - Anderlecht - Oaspetii marcheaza cel putin 2 goluri (1.95)

Cota totala 8.76

Îmi plac biletele tale. Dar nu te baza prea mult pe oaspeți.  Chiar dacă  sunt echipe de top.

Link spre comentariu
  • Oras:Green Field
  • Oras:Green Field
20 hours ago, tokyo88 said:

Asa o fi, dar Anderlecht e o echipa tanara si mult schimbata fata de ultimele meciuri. Plus ca Eupen are ceva absente importante in defensiva, de aceea am pus ca Anderlecht marcheaza cel putin 2. Inca putin si vedem :))

 

Si m-au scos, en fanfare, ambele meciuri... FCSB 3-0 Astra, Eupen 2-1 Anderlecht.... au fost 2 luni pline de surprize!

Link spre comentariu
Vizitator lamaie_dulce
Reputație: 0
On 1/15/2021 at 8:54 PM, lancelot said:

Îmi plac biletele tale. Dar nu te baza prea mult pe oaspeți.  Chiar dacă  sunt echipe de top.

Tu ce cauți aici teai rătăcit 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...