Sari la conținut

Alicee 0740628893


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Astazi am zis ca ies la vanatoare sa mai testez cateva noutati, asa am ajuns la domnisoara Alicee.. Parea draguta in poze.. Am sunato am stabilit ora mia spus poezia si dus am fost, peste 30 de min ajuns in fata blocului (onestilor 15 p2) 

Am sunat-o din nou mia raspuns si ma rugat sa mai astept putin ca ma suna ea cand pot sa urc, dupa vreo 8 min am primit aprobarea domnisoarei, am urcat ma astepta cu usa deschisa intrun halat de baie, neam prezintat reciproc.. Nu tu socializare, nici nu am fost servit cu nimic... Direct in dormitor dezbracre si spor la actiune dar nu inainte sa raspunda la un apel de la un client, pe speaker!!! .. La telefon mia zis ca face ON, la fata locului sa razgandit( is epilat si am fost proaspat dusat, )in fine, a montat prezervativul si a inceput un oral cu technica de centurista😑 rapid, mechanic asitat de maini.. Si in cateva secunde am reusit sa ii numar toti dinti din gura asa ca am renuntat la oral, dar am avut destula vreme sa il examinez: neepilata la pasarica, sub brate si pe picior de minim o sapt🤮asa ca nu mam riscat sai fac un oral sau sa propun 69..am rugat o sa incepem normalul fara sa ma intrebe ce pozitie vreau sa urcat pe mine si a inceput in cowgirl.. Se misca ok sa umezit natural dar se uita doar la tavan si a mai raspuns la un apel in timp ce ma calarea tot pe speaker😒, dupa cateva minute am rugat-o sa schimbam in doggy, a zis ca nu face doggy/capra.. 😒 A propus sa vin eu peste ea dar si aici avea comentarii(una dupa alta, sa nu ii ating picioarele de loc sa nu o penetrez de tot.. Etc) juniorul era cat pe ce sa isi piarda tot interesul.. Asa ca am incercat sami imaginez ca is cu alta de 100 de ori mai buna ca sa ma pot termina.. Am reusit EU sal revitalizez pe junior am terminat in balonas si in momentul in care am coborat de pe ea a sunat inapoi un client daca a ajuns deja sau nu.. Clientul era deja fata in fata cu interfonu cand eu eram inca in p*la goala😅 deci va dati seama ca dus nu avea de gand sa faca, si nici discretia nu o are in vocabular.. Mam imbracat repede si miam luat zborul

 

Note:

Ap :onestilor 15 o stim cu totii

Aspect: 4 pozele din anunt is reale, dar o avantajeaza mult prea mult, sani micuti, fund micut, corp slim, la fata ii draguta dar astai singurul ei punct forte ,neepilata peste tot si la pariu ca era si nespalata dupa cine stie cati clienti

Atitudine: 1 zero socializare, stricta si direct la subiect fast fuck, clienti pe banda rulanta

OP: 1 NASPA DE TOT... dureros, mechanic

NP:2 se misca ok in cowgirl, implicare zero nu accepta una dintre cele mai cerute pozitii:doggy/capra 

GFE:1 (se aplica un punct pt prezenta) 

De recomandat : NU!!!nici ca trofeu

De revenit: 100% NU!!! 

Tarif 150/fin, 250/h dtd cam 15 min 

Spor la fete shogori

  • Like 7
  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 13 minute, nickname90 a spus:

Ms rechinii77, eu nu stiu inca cum pot adauga pozele direct in topic😢

Stai linistit ca de asta is eu aici😁imi pare rau pt tine de experientele de care ai avut parte.....spor sa ai in continuare la mandre dar nu ca si asta😎

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
24 minutes ago, chrisbbmike said:

Tot o spun astea trebuie sodomizate rău de tot...sunt niste panarame și niște curve penale. 

Eu de felul meu sunt liniștit dar să pățesc eu așa ceva, vă spun sincer că îi dădeam cu capu de pereți. 

Nu iar strica sai amesteci un pic gandurile😂😂😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
2 hours ago, chrisbbmike said:

Nu eu că sincer eu abia am pula pentru mine :)) dar unu din aia cu pula mare :)) 

 "Anunt umanitar" :Cautam voluntar cu scula 25+cm recompensa mentala + vizita acoperita de sc nimfomane.com SRL 😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
44 minutes ago, chrisbbmike said:

Eu știu un confrate pe aici ...dar nu dăm nume :)) 

Sper ca nu citeste topicul asta(nu vreau sa fiu rautacios, fata de un shogor dar nah ) , si sa ajunga la panarama asta sa o futa pana ii crapa cracii 😈

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...