Sari la conținut

Aysha 0758407875


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare,

Pana la urma am zis sa incerc sa vad cum este Aysha. Am stabilit intalnirea telefonic si am ajuns undeva pe Hipodromului (dar zicea ca saptamana viitoare isi schimba locatia) intr-un apartament curat. Am fost poftit, inainte, la o poveste si pot spune ca este dezinvolta si placuta.

Aysha este o fata draguta, blonda, slim si comunicativa. Are un corp mic si bine proportionat, cu un fundulet sexy. Sanii sunt micuti si din pacate nu mai au “postura” obraznica ci sunt un pic lasati. Zicea ca a lucrat ceva ani prin strainatate.

Sa las si o recenzie:

Locatie - nu dau nota ptr ca oricum o schimba, dar arata bine. Patul e unul destul de neadaptat unor “activitati” mai energice:)))

OP  - 8 - bine realizat, cu tente de deep dar fara artificii

ON (extra cost, dar in functie de igiena partenerului:) - 9 - in aceeasi parametrii de mai sus dar fara prezervativ se simte mai bine😉

NP - 8 - am inceput cu LOT si se misca bine si am continuat in doggy. Probabil ca influenta asupra notei a avut si faptul ca nu am fost prea in forma si am trecut la ON cu finalizare pe sani.

FK - nu notez ca nu am avut decat timide tentative, dar are niste buze moi si placute:).

Costuri 150/250 si cu extra pentru ON. 
O sa o revizitez ca sa imi definitivez notele:). Oricum, merita sa fie vizitata.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 5 ore, sexart2019 a spus:

Sa inteleg ca ai platit 250lei pentru o finalizare?

Ptr o ora cu beneficii. A fost din partea ei un pic de “balbaiala” cu sincronizarea intalnirii, care a atras beneficiul cu ON:). A fost alegerea mea sa fie doar o finalizare.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 5 minute, sexart2019 a spus:

Curios, colegilor le-a cerut mai mult

Nu stiu de altii. Eu doar spun ca am beneficiat de beneficii sau reducere daca vrei ptr ca la ora stabilita nu a mai raspuns si m-a rugat apoi sa stabilim o alta ora. Din cate zicea are 150 cu 100 (ptr ON). Sincer, cred ca e exagerat costul raportat la ce exista pe piata la un astfel de pret. Dar dpmdv a fost o experienta ok. Asta am si spus in recenzie. 
Nu se compara cu Cristina, Turcoaica sau Alice, dar e ok ptr o alegere de pe publi.

Scuze pentru raspunsul lung dar cred ca e mai lamuritor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Din pacate, asa e....Teapa pe bani grei!

Nu am vrut sa-i scriu recenzie negativa....dar dupa ce am platit 400 lei pentru o finalizare banala, trebuia sa specific faptul printr-o recenzie, ca Aysha draga de ea, e pusa doar pe viteza si pe bani. Pacat, mare pacat... pentru ca chiar are potential.

Ea practic vine din alta lume, si sa zicem ca o inteleg intr-un fel....dar daca vii in Romania trebuie sa te adaptezi oarecum la  Clientii din Romania. In fine nu o sa lungesc prea mult recenzia...oricum nu o sa inteleaga. Ideea e ca intr-adevara la inceput cand am intrat pe usa ei parea super de treaba si simpatica......pana cand, brusc a luat viteza si a prins fumuri in cap. Dupa o scurta discutie am stabilit ca stau 1 ora/300 lei + 100 lei-ON (ceea ce e enorm pentru Sibiu)...dar am zis hai ca trec cu vederea pretul. Nu au trecut 30 min de la actiune si brusc o suna un Client si imi zice ca trebuie sa plec......Nu se face asa ceva....In fine, notele:

Aspect: 8 (slabuta si aparent draguta)

Apartament: 6 (vechi cu baie mica)

FK: 5 (doar tentative)

ON: 6 (extracost)

GFE: 6

NP: 0 (nu am facut)

Din pacate pentru mine a fost o experienta gen publi 24.....Nu merita vizitata!

 

 

  • Like 5
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf
On 1/11/2021 at 8:22 PM, zafon said:

Din pacate, asa e....Teapa pe bani grei!

Nu am vrut sa-i scriu recenzie negativa....dar dupa ce am platit 400 lei pentru o finalizare banala, trebuia sa specific faptul printr-o recenzie, ca Aysha draga de ea, e pusa doar pe viteza si pe bani. Pacat, mare pacat... pentru ca chiar are potential.

Ea practic vine din alta lume, si sa zicem ca o inteleg intr-un fel....dar daca vii in Romania trebuie sa te adaptezi oarecum la  Clientii din Romania. In fine nu o sa lungesc prea mult recenzia...oricum nu o sa inteleaga. Ideea e ca intr-adevara la inceput cand am intrat pe usa ei parea super de treaba si simpatica......pana cand, brusc a luat viteza si a prins fumuri in cap. Dupa o scurta discutie am stabilit ca stau 1 ora/300 lei + 100 lei-ON (ceea ce e enorm pentru Sibiu)...dar am zis hai ca trec cu vederea pretul. Nu au trecut 30 min de la actiune si brusc o suna un Client si imi zice ca trebuie sa plec......Nu se face asa ceva....In fine, notele:

Aspect: 8 (slabuta si aparent draguta)

Apartament: 6 (vechi cu baie mica)

FK: 5 (doar tentative)

ON: 6 (extracost)

GFE: 6

NP: 0 (nu am facut)

Din pacate pentru mine a fost o experienta gen publi 24.....Nu merita vizitata!

 

 

No name-urile astea nu merita nici minutul ala national gratuit sa-l pierzi cu ele.

Sa fiu sincer as merge la una(i-as plati si deranj), asa doar sa-i tin o predica de vreo 10 minute si sa o trimit inapoi in vest unde lucra cu "contract pe 5 ani" cu beneficii all inclusive. Daca-i asa de bine afara sa stea dracu acolo toate, iar care vin aici...ciocu mic si stati parcate, ca noi avem fetele noastre autohtone, care stiu ce si cum...

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Nu e adevărat nimic din ceea ce voi Spune-ți de rau despre ea .. tocmai ce am vizitat.o pe Aysha am plecat nu mulțumit , foarte mulțumit . Este o fata foarte de treaba , servicii excepționale notez cu 10 + , într-adevăr face și oral neprotejat in funcție de igiena bărbatului  și este extra ,ceea ce mi se pare normal având in vedere serviciile oferite .. așa ca sa nu mai fiți rai ,voi vreți și calitate și bani putini ? Nu exista ... recomand cu încredere !!!!!!! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...