Sari la conținut

💖 B e a t r i c e 💖 0720579609 💖


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 26.01.2021 la 13:03, Beatrice22 a spus:

Buna, dragii mei! 

De maine revin la lucru, va aștept cu mare drag la programari sa ne facem de cap in noua mea locatie in zona torontalului.

Va pup dulce si astept mesajele sau apelurile voastre ! 😘😘😘😘

20210126_095840.jpg

Esti superba💋💋💋

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Pentru ca uneori mananca degetele (dar nu asa des ca p.la) va scriu o recenzie privind domnisoara detinatoare a acestui topic.

Locatia nu mai e pe Cetatii ... e pe Torontalului ... poate ajuta informatia

Programare din scurt pe wapp. Am asteptat vreo 20 min ( vina mea ca nu am program si disponibilitate sa imi fac programare cu ore inainte).

Am parcat in jurul blocului vecin pentru ca la blocul ei e bariera la intrare in parcare.

Locatie: 10 e ce trebuie, bloc nou, apartament curat, baie curata, nu miros fum sau altele (aviz cunoscatorilor), prosoape la baie si mari si mici ( da, avea si mici)

Aspect fata: 9 frumoasa, subtirica, aprox 1.60.

Atitudine 10: nu refuza pozitii, iti face pe plac ( cel putin la cerintele mele).

ON: 9 umed, eye contact, nu face DT (cel putin mie nu mi-a facut dar nici nu am zis sau insistat), atentie la adiacente. Face CIM. Am intrebat si de COF dar a zis ca nu face (acum vad in oferta - poate i-am fost mai antipatic de m-a refuzat). Cireasa de pe tort vad ca face si swallow. Mie nu mi-a zis de asa ceva ( nici nu m-am gandit daca m-a refuzat la COF). Nu sunt suparat dar imi doream unul sau amandoua (COF, swallow) cu riscul de a le plati separat.

NP: 9 accepta pozitii, e deschis, iti face pe plac, doar sa ai presiune

La final pentru ca mai aveam vreo 10-15 min ramase dupa 2 numere s-a oferit si chiar a insistat sa imi faca masaj ( de apreciat - altele nu stiu cum sa scape mai repede)

De vizitat: cu toata increderea. E varianta ok la 250 ron/h cu ON, CIM inclus si fara sa ma simt grabit vreo clipa.

De revizitat: da. Cred ca mai sunt chestii de experimentat care nu au fost cuprinse in 1 h

 S-auzim de bine!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 24 minute, jocrep1 a spus:

Pentru ca uneori mananca degetele (dar nu asa des ca p.la) va scriu o recenzie privind domnisoara detinatoare a acestui topic.

Locatia nu mai e pe Cetatii ... e pe Torontalului ... poate ajuta informatia

Programare din scurt pe wapp. Am asteptat vreo 20 min ( vina mea ca nu am program si disponibilitate sa imi fac programare cu ore inainte).

Am parcat in jurul blocului vecin pentru ca la blocul ei e bariera la intrare in parcare.

Locatie: 10 e ce trebuie, bloc nou, apartament curat, baie curata, nu miros fum sau altele (aviz cunoscatorilor), prosoape la baie si mari si mici ( da, avea si mici)

Aspect fata: 9 frumoasa, subtirica, aprox 1.60.

Atitudine 10: nu refuza pozitii, iti face pe plac ( cel putin la cerintele mele).

ON: 9 umed, eye contact, nu face DT (cel putin mie nu mi-a facut dar nici nu am zis sau insistat), atentie la adiacente. Face CIM. Am intrebat si de COF dar a zis ca nu face (acum vad in oferta - poate i-am fost mai antipatic de m-a refuzat). Cireasa de pe tort vad ca face si swallow. Mie nu mi-a zis de asa ceva ( nici nu m-am gandit daca m-a refuzat la COF). Nu sunt suparat dar imi doream unul sau amandoua (COF, swallow) cu riscul de a le plati separat.

NP: 9 accepta pozitii, e deschis, iti face pe plac, doar sa ai presiune

La final pentru ca mai aveam vreo 10-15 min ramase dupa 2 numere s-a oferit si chiar a insistat sa imi faca masaj ( de apreciat - altele nu stiu cum sa scape mai repede)

De vizitat: cu toata increderea. E varianta ok la 250 ron/h cu ON, CIM inclus si fara sa ma simt grabit vreo clipa.

De revizitat: da. Cred ca mai sunt chestii de experimentat care nu au fost cuprinse in 1 h

 S-auzim de bine!

Hei. Multumesc pt feedback. Nu mi-ai fost antipatic, am adaugat lucruri in plus pt ca mi-ai cerut tu si m-am gandit ca poate si altii doresc...Asa ca am pus din nou lista cu preturile. Te mai astept pe la mine sa punem in practica dorințele tale 😁

Te pup dulce!

Link spre comentariu
Vizitator skaddy
Reputație: 0

Hello. Scuze ca ma bag si eu asa dar am o "problema". Sa zici ca faci footjob cu cost extra si sa nu ai macar O poza in care ti se vede pedichiura e barbaric. Plus ca footjob nu inseamna doar sa o freci 2 minute sec cu picioarele si gata... urmeaza replica "pentru poze cu pedichiura scrie-mi pe whatsapp"

Spor!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 2 ore, skaddy a spus:

Hello. Scuze ca ma bag si eu asa dar am o "problema". Sa zici ca faci footjob cu cost extra si sa nu ai macar O poza in care ti se vede pedichiura e barbaric. Plus ca footjob nu inseamna doar sa o freci 2 minute sec cu picioarele si gata... urmeaza replica "pentru poze cu pedichiura scrie-mi pe whatsapp"

Spor!

Hmmm. Greu sa ii mulțumești pe toti 😅

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
6 minutes ago, Beatrice22 said:

Hmmm. Greu sa ii mulțumești pe toti 😅

Mi-a plăcut tare mult replica ta, nu mai am laicuri, da' să știi că am vrut să apreciez postarea ta. 

În altă ordine de idei... cine îmi explică și mie, ce Dumnezeu e atât de incitant la footjob ăsta? Nu e un fel de "lucru manual" făcut cu picioarele?? Și cel mai de ne'nțeles lucru (pentru mine)... De ce este extra?? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
La 29.01.2021 la 9:20, Cozonac7 a spus:

Mi-a plăcut tare mult replica ta, nu mai am laicuri, da' să știi că am vrut să apreciez postarea ta. 

În altă ordine de idei... cine îmi explică și mie, ce Dumnezeu e atât de incitant la footjob ăsta? Nu e un fel de "lucru manual" făcut cu picioarele?? Și cel mai de ne'nțeles lucru (pentru mine)... De ce este extra?? 

Atatea discuții pt un footjob...

Eu cred ca mai bine ne-am axa pe alte lucruri decat pe picioarele mele :)). 

In alta ordine de idei, vreau sa încheiem anumite subiecte, cum ar fi picioarele mele si ce fac cu ele, pt ca nu prea vad rostul :))). Sper ca nu am supărat pe nimeni, va pup dulce unde va place vouă.  Muah!

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator skaddy
Reputație: 0
2 hours ago, Cozonac7 said:

Mi-a plăcut tare mult replica ta, nu mai am laicuri, da' să știi că am vrut să apreciez postarea ta. 

În altă ordine de idei... cine îmi explică și mie, ce Dumnezeu e atât de incitant la footjob ăsta? Nu e un fel de "lucru manual" făcut cu picioarele?? Și cel mai de ne'nțeles lucru (pentru mine)... De ce este extra?? 

Cel putin pentru mine e excitant sa vezi ca iti face "lucru manual" si in acelasi timp se freaca si ea de exemplu. Pur si simplu e un fetish si cam atat. Cum eu nu inteleg de ce ai ejacula pe fata unei femei asa altii nu inteleg acest fetish. Si crede-ma ca am fost la multr chit ca nu am scris recenzii si doar vreo 2-3 au facut intradevar ce trebuie....nu sa o frece 1-2 min si sa zica "gata am obosit" sau "mai vrei?" Si dinalea....cand eu iti zic clar prin discutii ce fantezii am si ce vreau sa obtin. Si da acele 2-3 persoane nu au cerut extra si sa citez "nu am facut asta niciodata dar de cand iti fac tie parca e fain" . Acum fiecare are fanteziile lui,dorintele lui si asta e. Scuze daca am suparat pe cineva, tu sau Beatrice. Sporuri sa aveti!

Link spre comentariu
Vizitator skaddy
Reputație: 0

Scuze de dublu post.Sa nu se inteleaga gresit... eu totusi cred ca domnisoara titulara are picioare smechere chiar daca nu a aratat chiar tot ce trebuie. Si din ce vad a scos footjobul de la "meniu" :)) . Gata, v-am lasat promit!

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 hour ago, skaddy said:

*din ce vad a scos footjobul de la "meniu" :))

A fost scos din extra meniu :)) eu zic că dacă o rogi frumos... Beatrice o să-ți facă pe plac. Din ce am citit eu pe aici despre ea, pare dispusă să facă în așa fel încât să ofere (aproape) tuturor plăcerea și satisfacția dorită!

Pe mine nu m-ai supărat cu nimic. Din contră, țin să îți mulțumesc pentru răspuns. Eu nu am experimentat niciodată footjobul, explicațiile tale (în cazul meu) au fost bine venite. Poate pe viitor am să încerc și eu... Măcar de curiozitate. 

Sper să nu fie nici Beatrice supărată... Sau dacă cumva este... Trebuie găsită o varianta să înveselim fata! (fie vorba între noi, mie mi-a plăcut tare mult poza ei în rochița neagră 😍 poate-poate voi avea ocazia să îi simt și textura 😜

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator skaddy
Reputație: 0
16 minutes ago, Cozonac7 said:

A fost scos din extra meniu :)) eu zic că dacă o rogi frumos... Beatrice o să-ți facă pe plac. Din ce am citit eu pe aici despre ea, pare dispusă să facă în așa fel încât să ofere (aproape) tuturor plăcerea și satisfacția dorită!

Pe mine nu m-ai supărat cu nimic. Din contră, țin să îți mulțumesc pentru răspuns. Eu nu am experimentat niciodată footjobul, explicațiile tale (în cazul meu) au fost bine venite. Poate pe viitor am să încerc și eu... Măcar de curiozitate. 

Sper să nu fie nici Beatrice supărată... Sau dacă cumva este... Trebuie găsită o varianta să înveselim fata! (fie vorba între noi, mie mi-a plăcut tare mult poza ei în rochița neagră 😍 poate-poate voi avea ocazia să îi simt și textura 😜

Sfat ca intre colegi. Sa folosesti saliva sau lubrifiant...e mai ciudat raw daca faci pentru prima oara. 😅

Link spre comentariu
Vizitator skaddy
Reputație: 0
25 minutes ago, Cozonac7 said:

A fost scos din extra meniu :)) eu zic că dacă o rogi frumos... Beatrice o să-ți facă pe plac. Din ce am citit eu pe aici despre ea, pare dispusă să facă în așa fel încât să ofere (aproape) tuturor plăcerea și satisfacția dorită!

Pe mine nu m-ai supărat cu nimic. Din contră, țin să îți mulțumesc pentru răspuns. Eu nu am experimentat niciodată footjobul, explicațiile tale (în cazul meu) au fost bine venite. Poate pe viitor am să încerc și eu... Măcar de curiozitate. 

Sper să nu fie nici Beatrice supărată... Sau dacă cumva este... Trebuie găsită o varianta să înveselim fata! (fie vorba între noi, mie mi-a plăcut tare mult poza ei în rochița neagră 😍 poate-poate voi avea ocazia să îi simt și textura 😜

Sfat ca intre colegi. Sa folosesti saliva sau lubrifiant...e mai ciudat raw daca faci pentru prima oara. 😅

LE: POSIBIL pe viitor sa o rog daca poate oferii ce ai zis tu...cu multr rugaminti eventual si o floare :) ca la cum arata merita. Deseara am programare la altcineva si nu pot... oricum sincer imi e putin naspa sa incerc pe altcineva caruia nu ii cunosc skillul in fj 😅

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...