Sari la conținut

💖 B e a t r i c e 💖 0720579609 💖


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 6 ore, Beatrice22 a spus:

                  Buna dimineața! 😘

 

  Disponibila pentru programări doar WhatsApp sau telefonic, nu răspund la SMS-uri 🤗

O săptămână ușoară va doresc! 😘

 

 

.       ❤️❤️❤️❤️ K i s s e s ❤️❤️❤️❤️

Point Blur_Jan312022_093214.jpg

Superba

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 9 ore, Beatrice22 a spus:

                  Buna dimineața! 😘

 

  Disponibila pentru programări doar WhatsApp sau telefonic, nu răspund la SMS-uri 🤗

O săptămână ușoară va doresc! 😘

 

 

.       ❤️❤️❤️❤️ K i s s e s ❤️❤️❤️❤️

Point Blur_Jan312022_093214.jpg

Esti o frumusețe de femeie 💋💋💋

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Hai noroc și voie nebună ! ☀️🙏☀️

                        Am reușit într-un final, după un an de zile, să îmi intersectez privirea și simțurile cu Bea/Beatrice ! Fuck ! Iar m-am îndrăgostit... Io nu-s normal la cap ! Doamne ajută...                 O întâlnire cu peripeții , cum a zis-o și ea...        Pentru că tre' neapărat să o revăd/resimt/reiubesc/refut etc. mă opresc aici ! Astă-seară nu am avut parte decât doar de un mic aperitiv din bucătăria sexuală pe care ființa asta o are de oferit ! Greșeala a fost a mea... mea culpa ! Așadar revin cu o poveste mai detaliată cât de curând...

PS.   Puștoaico, cred că m-am răzgândit... Încerc mai degrabă să ajung la tine mâine ! Peste 2 zile mi se pare prea mult...         

            Amin. 🙏😇🙏

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 24 minute, donjuan 100 a spus:

Hai noroc și voie nebună ! ☀️🙏☀️

                        Am reușit într-un final, după un an de zile, să îmi intersectez privirea și simțurile cu Bea/Beatrice ! Fuck ! Iar m-am îndrăgostit... Io nu-s normal la cap ! Doamne ajută...                 O întâlnire cu peripeții , cum a zis-o și ea...        Pentru că tre' neapărat să o revăd/resimt/reiubesc/refut etc. mă opresc aici ! Astă-seară nu am avut parte decât doar de un mic aperitiv din bucătăria sexuală pe care ființa asta o are de oferit ! Greșeala a fost a mea... mea culpa ! Așadar revin cu o poveste mai detaliată cât de curând...

PS.   Puștoaico, cred că m-am răzgândit... Încerc mai degrabă să ajung la tine mâine ! Peste 2 zile mi se pare prea mult...         

            Amin. 🙏😇🙏

                       Hello again! 🤭

  Îmi pare rau că abia după un an ai reușit să ajungi la mine, însă mă bucur că în cele din urmă astrele s-au aliniat și în timpul petrecut împreună am reușit să te fac sa te simți bine👅. Te aștept cu drag și data viitoare 😘

P.S: o întreagă "peripeție" cu final fericit🥳😂

 

        ❤️❤️❤️❤️ K i s s e s ❤️❤️❤️❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, Beatrice22 a spus:

                       Hello again! 🤭

  Îmi pare rau că abia după un an ai reușit să ajungi la mine, însă mă bucur că în cele din urmă astrele s-au aliniat și în timpul petrecut împreună am reușit să te fac sa te simți bine👅. Te aștept cu drag și data viitoare 😘

P.S: o întreagă "peripeție" cu final fericit🥳😂

 

        ❤️❤️❤️❤️ K i s s e s ❤️❤️❤️❤️

Beatrice, I ❤ you de nu te vezi, dar totuși lasă deoparte inimioarele/pupăturile de la final !       Am încă dilema asta: de unde dracu' vii ?          Eu simt din start sau după 5 min. graiul/ flexiunea vocii /temperamentul/accentul persoanei din fața mea și știu instantaneu sau după 5 min.de conversație de unde dracului din România vine ! Însă se pare că dintre toate variantele pe care ți le-am dat, tu ai ales să mă minți... Mai mult ca sigur am nimerit una dintre variante ! 🤔                              No stress ! Azi ai pus-o ...  Voi afla ! 

Link spre comentariu
Vizitator misterx
Reputație: 0
Acum 5 ore, donjuan 100 a spus:

Beatrice, I ❤ you de nu te vezi, dar totuși lasă deoparte inimioarele/pupăturile de la final !       Am încă dilema asta: de unde dracu' vii ?          Eu simt din start sau după 5 min. graiul/ flexiunea vocii /temperamentul/accentul persoanei din fața mea și știu instantaneu sau după 5 min.de conversație de unde dracului din România vine ! Însă se pare că dintre toate variantele pe care ți le-am dat, tu ai ales să mă minți... Mai mult ca sigur am nimerit una dintre variante ! 🤔                              No stress ! Azi ai pus-o ...  Voi afla 

Ai citat de vreo două ori de unde vine, fără să-ți dai seama :)

 

Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 7 ore, donjuan 100 a spus:

Însă se pare că dintre toate variantele pe care ți le-am dat, tu ai ales să mă minți...

Cum poti spune ca minte? A zis misterx ca e superba. Iar cuvântul superba inseamna multe, printre care și desavarsita, celestă, divina etc.

Totusi, misterx doar sa creada ca a dat sah mat?🤪😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila

                    Bună dimineața! 🤗        

 

    Nu fac sub nicio formă următoarele:

               facefuck;

               oral adânc;

               

               

       ❤️❤️❤️❤️ K i s s e s ❤️❤️❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Re-re-revizitat mandra blonda...de data asta chiar am ramas fara cuvinte. De la o intalnire la alta totul e la superlativ.... Din punctul meu de vedere ramane pe primul loc si cum se vorbea putin mai sus.... celesta, divina

Apropo... si eu m-am indragostit dar din pacate sunt luat si nu am ce face....

Pana data viitoare  Bea.... sa ramai neschimbata.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 3 minute, dyablo85 a spus:

 

Apropo... si eu m-am indragostit dar din pacate sunt luat si nu am ce face....

 

Rata divorturilor a fost si este in crestere. Dar Beatrice22, te vrea? 😂 Nu ca si client ci ca soț (sexy-boy) Vezi ca poate pierzi trenul. Nu vezi ce de pretendenti? Dar sa nu vii apoi sa te plangi dupa o perioada ca te-a lasat. Asuma-ti! 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 minute, Impartial a spus:

Rata divorturilor a fost si este in crestere. Dar Beatrice22, te vrea? 😂 Nu ca si client ci ca soț (sexy-boy) Vezi ca poate pierzi trenul. Nu vezi ce de pretendenti? Dar sa nu vii apoi sa te plangi dupa o perioada ca te-a lasat. Asuma-ti! 😂

Nu stiu daca ma vrea... dar daca nu aveam ceva acasa crede-ma ca insistam putin mai tare . Pentru mine e suficient deocamdata sa ma simt cu ea ca si cu o prietena veche... 

Las pe altii sa insiste mai mult...

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 7 minute, dyablo85 a spus:

Nu stiu daca ma vrea... dar daca nu aveam ceva acasa crede-ma ca insistam putin mai tare . Pentru mine e suficient deocamdata sa ma simt cu ea ca si cu o prietena veche... 

Las pe altii sa insiste mai mult...

Daca-i deocamdată, atunci mai vedem ce rezerva viitorul.😂 Baftă! Dar dacă se lasă cu nunta, sa ne trimiți invitații. Bine, eu nu vin dar poate vin altii.😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 3 minute, Impartial a spus:

Daca-i deocamdată, atunci mai vedem ce rezerva viitorul.😂 Baftă! Dar dacă se lasă cu nunta, sa ne trimiți invitații. Bine, eu nu vin dar poate vin altii.😂

La mine nu e vorba de nunta.... am facut-o acum ceva vreme si nici nu vreau sa o mai fac... 

Cum am spus inainte ... las pe altii sa incerce🤣🤣🤣🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 1 oră, dyablo85 a spus:

Re-re-revizitat mandra blonda...de data asta chiar am ramas fara cuvinte. De la o intalnire la alta totul e la superlativ.... Din punctul meu de vedere ramane pe primul loc si cum se vorbea putin mai sus.... celesta, divina

Apropo... si eu m-am indragostit dar din pacate sunt luat si nu am ce face....

Pana data viitoare  Bea.... sa ramai neschimbata.

                          Hello! ❤️

 Mă bucur că la fiecare revedere și tu te simți bine 🤗. Aștept cu nerăbdare să ne vedem din nou, până atunci ai grija de tine! 😘

 

         ❤️❤️❤️❤️ K i s s e s ❤️❤️❤️❤️

Link spre comentariu
Vizitator misterx
Reputație: 0
Acum 26 minute, Impartial a spus:

Bianca!? Scuze! Beatrice? Bag ceva, tot le incurc. Tu ma chemi la nunta daca te măriți? Ce ai dori să-ți fac, cadou?😂

Și eu care credeam că sunt alesul 😫 Am luat degeaba inel, un solitaire de 2ct...vezi tu mâine! 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 14 minute, misterx a spus:

Și eu care credeam că sunt alesul 😫 Am luat degeaba inel, un solitaire de 2ct...vezi tu mâine! 😁

Chiar as fi bucuros sa iti accepte inelul🤣🤣

Vorbesc cu ea si ma ofer sa fiu nas. 😉😉😉

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 4 minute, Beatrice22 a spus:

       ❤️❤️❤️❤️ K i s s e s ❤️❤️❤️❤️

IMG-20220201-WA0033.jpg

Beatrice!? De la tine chiar am pretentii. Ai adunat în jurul tau atatia pretendenti. Iti fuge mintea. Ce e cu poza asta? Păi nu ai ochiul format sa observi ca nu te afli in mijlocul cadrului? Uite ce distanta e stanga si ce distanta e dreapta. Cheama-l pe EroticEye. Am observat ca el într-adevăr face poze Ok. Hai bafta!😉

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 2 minute, Impartial a spus:

Beatrice!? De la tine chiar am pretentii. Ai adunat în jurul tau atatia pretendenti. Iti fuge mintea. Ce e cu poza asta? Păi nu ai ochiul format sa observi ca nu te afli in mijlocul cadrului? Uite ce distanta e stanga si ce distanta e dreapta. Cheama-l pe EroticEye. Am observat ca el într-adevăr face poze Ok. Hai bafta!😉

Sper că e doar o glumă! 

Seară faina!!

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator misterx
Reputație: 0
Acum 4 minute, Impartial a spus:

Beatrice!? De la tine chiar am pretentii. Ai adunat în jurul tau atatia pretendenti. Iti fuge mintea. Ce e cu poza asta? Păi nu ai ochiul format sa observi ca nu te afli in mijlocul cadrului? Uite ce distanta e stanga si ce distanta e dreapta. Cheama-l pe EroticEye. Am observat ca el într-adevăr face poze Ok. Hai bafta!😉

Lasă că rezolv eu mâine să-i reglez cadrul :))))

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 28 minute, Impartial a spus:

Beatrice!? De la tine chiar am pretentii. Ai adunat în jurul tau atatia pretendenti. Iti fuge mintea. Ce e cu poza asta? Păi nu ai ochiul format sa observi ca nu te afli in mijlocul cadrului? Uite ce distanta e stanga si ce distanta e dreapta. Cheama-l pe EroticEye. Am observat ca el într-adevăr face poze Ok. Hai bafta!😉

Tu te-ai uitat la distante, cadru etc. Eu am vazut doar sanii si buzele. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...