Sari la conținut

💖 B e a t r i c e 💖 0720579609 💖


Postări Recomandate

  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 6 minute, Lostdream83 a spus:

Nuuu, din partea mea nu e nici o problemă. Și dacă nu ai avut plângeri, nu trebuie să le mai reduci. Nu mă deranjează să fac și dușul de plecare. Oricum e riscul să rămână și alte chestii (💋) ce trebuiesc spălate :)))

Este o idee bună, pentru cei care au pe cineva nu este tocmai plăcut să ajungi acasă cu alt miros de femeie 😂. Când simte "pitbull-ul", trebuie sa fugi😂😂 Dar crede-mă, ador cremele, parfumurile, tot ce miroase frumos 😂. O să le mai reduc, promit, însă nu pot renunța în totalitate 😅 Apropo, mulțumesc pentru ciocolată 🍫 (dacă ești tu) 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
7 minutes ago, Beatrice22 said:

Este o idee bună, pentru cei care au pe cineva nu este tocmai plăcut să ajungi acasă cu alt miros de femeie 😂. Când simte "pitbull-ul", trebuie sa fugi😂😂 Dar crede-mă, ador cremele, parfumurile, tot ce miroase frumos 😂. O să le mai reduc, promit, însă nu pot renunța în totalitate 😅 Apropo, mulțumesc pentru ciocolată 🍫 (dacă ești tu) 🤗

Și mie îmi plac cremele cu care te dai, de aia din partea mea nu e nici o problemă. Dacă renunți la ele în totalitate, nu mai trec pe la tine 🤪. Și cu plăcere, cu toate că ciocolate nu este așa de dulce ca și tine 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator SinnerBoy
Reputație: 0
Acum 12 minute, Beatrice22 a spus:

Este o idee bună, pentru cei care au pe cineva nu este tocmai plăcut să ajungi acasă cu alt miros de femeie 😂. Când simte "pitbull-ul", trebuie sa fugi😂😂 Dar crede-mă, ador cremele, parfumurile, tot ce miroase frumos 😂. O să le mai reduc, promit, însă nu pot renunța în totalitate 😅 Apropo, mulțumesc pentru ciocolată 🍫 (dacă ești tu) 🤗

dragă Beatrice la ce dotată e baia ta ai putea deschide un magazin super șmecher 🙂🤩😊

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 23.01.2023 la 17:25, Beatrice22 a spus:

Heeei! 😅

Înainte de a vă face o programare la mine și să nu vă întoarceți de unde ați venit, am rugămintea să citiți ce accept și ce nu! Nu îmi plac momentele stânjenitoare, timpul este important atât pentru voi, cât și pentru mine.

Vă îmbrățișez! 🤗

IMG_20221226_020747.jpg

Si eu am zis ca timpul este important, si te-ai suparat pe mine!😟

Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila

Bună ziua! Cine mai vine cu întrebarea asta, primește instant block!  Daca vreți sex neprotejat, să vă faceți o iubită, nu practic așa ceva. 

IMG_20230125_120314.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 10 minute, unsuflet a spus:

Asta o fi megadeth, te-a incercat sa te dea exemplu de fata de la top csre o face neprotejst, citeste pe topicul de la Dg Adevarul adevarat.

 

Doamne ferește, mi se pare absurd...  Mi se activează toți nervii doar dacă văd că cineva vrea sa se apropie fără prezervativ de zona intimă, ce sa mai zic daca îmi cere așa ceva.. mă transform.. și nu în bine 😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
1 hour ago, Beatrice22 said:

Bună ziua! Cine mai vine cu întrebarea asta, primește instant block!  Daca vreți sex neprotejat, să vă faceți o iubită, nu practic așa ceva. 

IMG_20230125_120314.jpg

Vezi că poate i-ai dat block degeaba băiatului...întrebarea lui nu specifica ce anume sa faci fara prezervativ, poate fi de exemplu oral neprotejat. Din ce vad in serviciile tale..faci și oral neprotejat 

Ar fi fost mai bine sa îi răspunzi: "Da, fac și neprotejat, dar doar oral" 

Nu știu cine e băiatul, dar clar l-ai pierdut dandu-i block

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 minute ago, Daniel65 said:

Vezi că poate i-ai dat block degeaba băiatului...întrebarea lui nu specifica ce anume sa faci fara prezervativ, poate fi de exemplu oral neprotejat. Din ce vad in serviciile tale..faci și oral neprotejat 

Ar fi fost mai bine sa îi răspunzi: "Da, fac și neprotejat, dar doar oral" 

Nu știu cine e băiatul, dar clar l-ai pierdut dandu-i block

Hai serios? Lasă că nu i-a dat Block degeaba. Se vede clar din întrebare că nu despre oral e vorba. Atâta pierdere să aibă. Are mai mult timp liber pentru noi, restul. 🤩🤩

  • Like 2
Link spre comentariu
1 hour ago, unsuflet said:

Asta o fi megadeth, te-a incercat sa te dea exemplu de fata de la top csre o face neprotejst, citeste pe topicul de la Dg Adevarul adevarat.

 

Nu sint eu si nu era vorba despre ea.Se pare ca esti analfabet si nu prea sti sa citesti. Am spus clar ca e vorba de CAMY ce la un moment dat era si ea la top si da mai este o fata acum din cele de la top care face normalul neprotejat da nici de al dracului nu dau numele numa ca sa va ofticati voi.

Si invata sa citesti si ai sa vezi ca a mai confirmat cineva lucru asta cu fata de la top si normalul neprotejat acolo pe discutii generale.

Tu ce crezi ca daca intrii acum pe topicele fetelor si le scrii asta cea care e in cauza o sa iti confirme tie aici , da,eu sint cea despre care e vorba .

Scuze Beatrice de off topic-ul acesta dar cind vezi oameni de genul acestuia nu te poti abtine sa nu ii raspunzi.

Si scuze ca am pomenit o alta fata pe topicul tau dar ai vazut ca am si spus de ce am facut acest lucru ,pentru ca acest individ citeste si scrie doar ce ii convine lui scotind foarte multe lucruri din contextul real.

 

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 18 minute, Megadeth74 a spus:

Nu sint eu si nu era vorba despre ea.Se pare ca esti analfabet si nu prea sti sa citesti. Am spus clar ca e vorba de CAMY ce la un moment dat era si ea la top si da mai este o fata acum din cele de la top care face normalul neprotejat da nici de al dracului nu dau numele numa ca sa va ofticati voi.

Si invata sa citesti si ai sa vezi ca a mai confirmat cineva lucru asta cu fata de la top si normalul neprotejat acolo pe discutii generale.

Tu ce crezi ca daca intrii acum pe topicele fetelor si le scrii asta cea care e in cauza o sa iti confirme tie aici , da,eu sint cea despre care e vorba .

Scuze Beatrice de off topic-ul acesta dar cind vezi oameni de genul acestuia nu te poti abtine sa nu ii raspunzi.

Si scuze ca am pomenit o alta fata pe topicul tau dar ai vazut ca am si spus de ce am facut acest lucru ,pentru ca acest individ citeste si scrie doar ce ii convine lui scotind foarte multe lucruri din contextul real.

 

Hai sa lasam topicul fetei curat. A spus clar ca nu face neptotejat si gata, cinste ei.

Ps. Legat de anallfabetismul vreunuia dintre noi doi, hai sa lasam userii sa decida care scrie/gandeste corect.

Te astept pe Dg daca mai ai ceva de adsugat, nu aici.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ziua buna tuturor...

Dupa o perioda destul de lunga in care nu am reusit sa ma sincronizez cu Bea...a sosit si ziua mult asteptata...si sincer sa fiu chiar am avut nevoie de ora asta alaturi de ea.

Progamare pe whatts respeectata de ambele parti, actiunea...nu are rost sa detaliem ca stim toti care au vizitato cum e cu Bea...nota 9,5.

Bea... mersi mult pt tot...in special pt compania placuta pe care o oferi de fiecare data...

Pana data viitoare....te pup 

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 22 minute, dyablo85 a spus:

Ziua buna tuturor...

Dupa o perioda destul de lunga in care nu am reusit sa ma sincronizez cu Bea...a sosit si ziua mult asteptata...si sincer sa fiu chiar am avut nevoie de ora asta alaturi de ea.

Progamare pe whatts respeectata de ambele parti, actiunea...nu are rost sa detaliem ca stim toti care au vizitato cum e cu Bea...nota 9,5.

Bea... mersi mult pt tot...in special pt compania placuta pe care o oferi de fiecare data...

Pana data viitoare....te pup 

Hei! ❤️ Și mie mi-a făcut plăcere să petrecem timpul împreună, multumesc! ❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila

Heeei! 🫶

Vă aștept cu programări doar telefonic sau WhatsApp, nu răspund la sms-uri și nu le iau în considerare 😘

Weekend plăcut în continuare, cât mai este din el😅

IMG_20221226_020733.jpg

IMG_20221226_020747.jpg

Link spre comentariu

  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila

Bună dimineața! 🤗

Vă aștept cu programări WhatsApp sau telefonic, nu răspund la SMS-uri și nu le iau în considerare 🫶

Vă îmbrățișez! 💋

IMG_20221226_020733.jpg

IMG_20221226_020747.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...