Sari la conținut

💖 B e a t r i c e 💖 0720579609 💖


Postări Recomandate

Vizitator ccfdtig
Reputație: 0
Acum 3 minute, Beatrice22 a spus:

secret 😅

Daca-i clasificat...nu ma mai bag.

Doar atât intreb...secretul e secret de serviciu, de stat sau strict secret de importanta deosebita? 🤪😂

Link spre comentariu
Acum 5 ore, skaddy a spus:

No gata...nu mai dormim azi 🤣

Hmmmm....

Am zis ca nu .... fac recenzii.... in general...

Dar da ...!

Nu ma pot abține!!! 

Este o fata de nota 10! 

Daca nu se schimbă!!! Chiar nu ai cum sa nu te simti bine cu ea !

Si da e o fata .... daca  esti pe unda ei chiar poti ramane cu ,,sechele frumoase" ...

Cred ca depinde doar de tine ca baiat !!!

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 12 minute, stefantm1234 a spus:

Hmmmm....

Am zis ca nu .... fac recenzii.... in general...

Dar da ...!

Nu ma pot abține!!! 

Este o fata de nota 10! 

Daca nu se schimbă!!! Chiar nu ai cum sa nu te simti bine cu ea !

Si da e o fata .... daca  esti pe unda ei chiar poti ramane cu ,,sechele frumoase" ...

Cred ca depinde doar de tine ca baiat !!!

 

hei! multumesc mult! 

Cu siguranta nu ma voi schimba, sau poate o voi face...dar in sensul bun. te pup!♥️

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Salutare

Trecut astazi seara la aceasta papusha minunata💋love is in the air cum calci pragul lui Beatrice 😍 frumoasa din cap pana in picioare, foarte ingrijita parfumata😁, i-am cerut la telefon sa ma astepte in ciorapi sexy cu tocuri iar prezentarea ei ma lasat masca nu o imaginam chiar asa de erotica kissU💋Beatrice este foarte prietenoasa zambareata si bine dispusa ptr mine era de nota 10 deja eram sigur ca si in pat va trece fata cu brio. Dupa o scurta igienizare am inceput dazmatul ea pe pat ca o tigroaica nerabdatoare la joaca ma privea a si inceput rpd sa ma kissy pe piept pe gat coborand frumos la junior apropo insinte de toate cand am vazuto cat de erotica este n-am mai rezistat de la intrare o tot pupam peste tot pe genunchi 😂so dazmatul a inceput cu un oral finut nu foarte deep dar placut cu atentie la frati cu priviri eu admirand fundul ei superb nerabdator sa o imping cerut si facut in doggy offf👉👌🥰 numai pot vreau inapoi infipt in tine Sexy

Nota 10 la toate! cer respect ptr ea sa o tinem la noi cat mai mult 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 48 minute, szoker_sutra a spus:

Salutare

Trecut astazi seara la aceasta papusha minunata💋love is in the air cum calci pragul lui Beatrice 😍 frumoasa din cap pana in picioare, foarte ingrijita parfumata😁, i-am cerut la telefon sa ma astepte in ciorapi sexy cu tocuri iar prezentarea ei ma lasat masca nu o imaginam chiar asa de erotica kissU💋Beatrice este foarte prietenoasa zambareata si bine dispusa ptr mine era de nota 10 deja eram sigur ca si in pat va trece fata cu brio. Dupa o scurta igienizare am inceput dazmatul ea pe pat ca o tigroaica nerabdatoare la joaca ma privea a si inceput rpd sa ma kissy pe piept pe gat coborand frumos la junior apropo insinte de toate cand am vazuto cat de erotica este n-am mai rezistat de la intrare o tot pupam peste tot pe genunchi 😂so dazmatul a inceput cu un oral finut nu foarte deep dar placut cu atentie la frati cu priviri eu admirand fundul ei superb nerabdator sa o imping cerut si facut in doggy offf👉👌🥰 numai pot vreau inapoi infipt in tine Sexy

Nota 10 la toate! cer respect ptr ea sa o tinem la noi cat mai mult 

hello! multumesc mult, esti tare dragut!    ma bucur ca te-ai simtit bine si abia astept sa te revăd! pusi😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...