Sari la conținut

💖 B e a t r i c e 💖 0720579609 💖


Postări Recomandate

  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 3 minute, marius812 a spus:

Buna dimineata !!!! Esti disponibila ?? De la ce ora pot sa iti fac o vizita ??😘😘😘😘😘😘😘🤗🤗🤗

Bună dimineața, pentru programări mă poți contacta telefonic sau WhatsApp ❤️

pupici 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 16 minute, alexk2002 a spus:

Mai draga nu lasi si tu un link?

 

https://onlyfans.com/blondie699

 

 

                 ❤️❤️❤️❤️ K i s s e s ❤️❤️❤️❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Prima vizita la fata asta frumoasa... dupa ce am mai incercat in trecut, fara sa ne sincronizam.

Programare telefonica, de dimineata, confirmata cu o ora inainte de intalnire.

Locatia: complex rezidential in zona Torontalului, apartament curat, baie utilata (prosoape curate si multe, sapun/gel de dus pentru toate gusturile), pat... care scartzaie! Dar a rezistat... Nota: 9.0 (patul a scazut putin, altfel era mai mult 😁).

Cand am ajuns, am dat de Bea, intr-o costumatie rosie, ce-i punea in valoare formele! Fata e frumoasa, curu' e spectacol... dar nu e in meniu! PACAT! In trecut oferea si sex anal...

Am lasat banu': RON 300.00, pentru o ora si am mers la dus.

Inapoi in camera, fata era pe pat, asa ca am inceput eu cu sex oral, pentru ca funduletzu' ala e tare APETISANT! Igiena impecabila, parfum placut pe piele si NU in exces! Au urmat sarutari, mangaieri, oral neprotejat oferit de ea si un 69, unde curu' ala misto m-a excitat enorm.

Asa ca am cerut prezervativ si LOT, cu fatza spre mine, sa ne putem saruta si sa-i mangai si sarut sanii. Ejaculare intensa... relaxare in pat, apoi igienizare la baie.

Runda doi, cam pe acelasi tipar, dar sexul a fost facut in alte pozitii, pana la o noua ejaculare.

Fata e frumoasa, sexul a fost bun, ce-ti poti dori mai mult?! SEX ANAL, BINEINTELES! I-am si spus ca are un cur bun de pula... iar ea mi-a spus sa-mi pun pofta-n cui! Poate nu cu vorbele astea...

Un nou dus, putina socializare si am plecat multzumit si multzumind!

Sa dam si notele:

- fata (aspect): 9.50 - subiectiv

- fata (atitudine): 9.50 - zambareata, vorbareata, pare sa-i placa ce face

- ON: 8.50, bun, dar nici n-am cerut mai mult

- NP: 9.00 - sex bun, cateva pozitii, doua ejaculari

Per ansamblu, o experienta extrem de placuta! De revenit si de recomandat!

Inca o data, multzumesc @Beatrice22!

 

 

  • Like 9
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 21 minute, danp123 a spus:

Prima vizita la fata asta frumoasa... dupa ce am mai incercat in trecut, fara sa ne sincronizam.

Programare telefonica, de dimineata, confirmata cu o ora inainte de intalnire.

Locatia: complex rezidential in zona Torontalului, apartament curat, baie utilata (prosoape curate si multe, sapun/gel de dus pentru toate gusturile), pat... care scartzaie! Dar a rezistat... Nota: 9.0 (patul a scazut putin, altfel era mai mult 😁).

Cand am ajuns, am dat de Bea, intr-o costumatie rosie, ce-i punea in valoare formele! Fata e frumoasa, curu' e spectacol... dar nu e in meniu! PACAT! In trecut oferea si sex anal...

Am lasat banu': RON 300.00, pentru o ora si am mers la dus.

Inapoi in camera, fata era pe pat, asa ca am inceput eu cu sex oral, pentru ca funduletzu' ala e tare APETISANT! Igiena impecabila, parfum placut pe piele si NU in exces! Au urmat sarutari, mangaieri, oral neprotejat oferit de ea si un 69, unde curu' ala misto m-a excitat enorm.

Asa ca am cerut prezervativ si LOT, cu fatza spre mine, sa ne putem saruta si sa-i mangai si sarut sanii. Ejaculare intensa... relaxare in pat, apoi igienizare la baie.

Runda doi, cam pe acelasi tipar, dar sexul a fost facut in alte pozitii, pana la o noua ejaculare.

Fata e frumoasa, sexul a fost bun, ce-ti poti dori mai mult?! SEX ANAL, BINEINTELES! I-am si spus ca are un cur bun de pula... iar ea mi-a spus sa-mi pun pofta-n cui! Poate nu cu vorbele astea...

Un nou dus, putina socializare si am plecat multzumit si multzumind!

Sa dam si notele:

- fata (aspect): 9.50 - subiectiv

- fata (atitudine): 9.50 - zambareata, vorbareata, pare sa-i placa ce face

- ON: 8.50, bun, dar nici n-am cerut mai mult

- NP: 9.00 - sex bun, cateva pozitii, doua ejaculari

Per ansamblu, o experienta extrem de placuta! De revenit si de recomandat!

Inca o data, multzumesc @Beatrice22!

 

 

Hei! ☺️

Mulțumesc pentru cuvintele frumoase, mă bucur că te-ai simțit bine în compania mea și sper să ne revedem cu bine 😁😘

 

                  ❤️❤️❤️❤️ K i s s e s ❤️❤️❤️❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila

Bună dimineațaaaaa! ☺️

 

Vă aștept cu programări WhatsApp sau telefonic ❤️

https://onlyfans.com/blondie699

 

                ❤️❤️❤️❤️ K i s s e s ❤️❤️❤️❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
La 13.12.2022 la 9:20, Beatrice22 a spus:

Bună dimineața! ❤️

Pentru programări vă aștept telefonic sau WhatsApp ❤️

 

                 ❤️❤️❤️❤️ K i s s e s ❤️❤️❤️❤️

Point Blur_Dec082022_224840.jpg

Gugoasha nu se vede :P

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila

Bună ziua! 🥰

Mâine am disponibilitate după ora 13:00 😁

Pentru programări mă puteți contacta telefonic sau WhatsApp ❤️

 

O săptămână cât mai ușoară vă doresc! 🤗

 

        IMG-20221218-WA0015.jpg.beab3619e5c2ccd693ac0f1b75cf2407.jpg       

                  ❤️❤️❤️❤️ K i s s e s ❤️❤️❤️❤️

  • Inimioara 7
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila

Bună dimineața! ☺️

Programările se fac doar telefonic sau WhatsApp, nu răspund la sms-uri! 😁

Nu accept persoane sub 30 ani

https://onlyfans.com/blondie699

 

O zi frumoasă! ☺️

 

                  ❤️❤️❤️❤️ K i s s e s ❤️❤️❤️❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila

❤️                                                                                     ❤️

       ❤️                                                                      ❤️

               ❤️                                                    ❤️

Point Blur_Dec202022_075506.jpg

  • Inimioara 8
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Revenit astazi la Bea...pffui ce bine e sa iti incepi ziua cu fata asta...

Programare facuta pe WA din timp, confirmata cu o ora inainte, totul rapid si usor.

M-a intampinat ca o iubita, cu saruturi, o tinuta sexy rosie...mmm🤤 Am trecut destul de rapid peste socializarea de inceput si la treaba. Dus si la camera.

Number 1: FK, oral la pasarica, buna, dulce si parfumata, sunete, gemete...tot tacamu. Apoi ON la soldatel bun, dar din pacate soldatelu nu se dezmortise complet, asa ca am trecut la anveloparea lui, si sustinut de mangaieri si saruturi s-a produs dezmorirea si s-a introdus la caldurica cu papusa on top...a inceput masina de cusut sa bata un ritm bun si nebun, grinding si dupa cateva min se produc artificiile, inainte sa apuc sa mai intervin la ritm sau sa mai schimb ceva...

Number 2: ON bun in prima parte, apoi soldatelul da usoare semne de oboseala din nou si cu toata buna intentie nu isi revine 100%, il sustinem cu mangaieri, fk si rapid anveloparea sa nu lesine, iau initiativa trec desupra si dai la treaba...bun, bun, foarte bun...si hopa ca la gogu ii vine sa vomite...il temperez putin si schimbam in doggy...priveliste de priveliste...muncim inca vreo 5 min, cu contre si boom...i'm done. Zobovim cateva minute in pat, apoi putina socializare la cafea, apa si o tigara, dupa care plecat am fost.

ON - 9,5; Igiena - 10+; NP - 10; GFE - 10; FK - 10.

Trei minusuri, care astazi sunt din partea mea...1 - Probabil un weekend greu la mine si nu am fost in cea mai buna forma. 2 - aveam in gand CIM, dar nu am s-a mai materializat. 3 - o minifantezie ce mi-a incoltit in minte si mi-am anulat-o singur, sper ca @Beatrice22 sa mi-o implineasca la urmatoarea vizita.

De revenit: Fuck yes, an stop the time...😜 Am facut ce am facut de am intrat mai repede si am iesit mai tarziu, dar nu pot spune exact DTD cat a fost...🤣

Multumesc Bea,! Take care & See U soon!!!🤗😘⚘️

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 10 minute, Sinhunter a spus:

Revenit astazi la Bea...pffui ce bine e sa iti incepi ziua cu fata asta...

Programare facuta pe WA din timp, confirmata cu o ora inainte, totul rapid si usor.

M-a intampinat ca o iubita, cu saruturi, o tinuta sexy rosie...mmm🤤 Am trecut destul de rapid peste socializarea de inceput si la treaba. Dus si la camera.

Number 1: FK, oral la pasarica, buna, dulce si parfumata, sunete, gemete...tot tacamu. Apoi ON la soldatel bun, dar din pacate soldatelu nu se dezmortise complet, asa ca am trecut la anveloparea lui, si sustinut de mangaieri si saruturi s-a produs dezmorirea si s-a introdus la caldurica cu papusa on top...a inceput masina de cusut sa bata un ritm bun si nebun, grinding si dupa cateva min se produc artificiile, inainte sa apuc sa mai intervin la ritm sau sa mai schimb ceva...

Number 2: ON bun in prima parte, apoi soldatelul da usoare semne de oboseala din nou si cu toata buna intentie nu isi revine 100%, il sustinem cu mangaieri, fk si rapid anveloparea sa nu lesine, iau initiativa trec desupra si dai la treaba...bun, bun, foarte bun...si hopa ca la gogu ii vine sa vomite...il temperez putin si schimbam in doggy...priveliste de priveliste...muncim inca vreo 5 min, cu contre si boom...i'm done. Zobovim cateva minute in pat, apoi putina socializare la cafea, apa si o tigara, dupa care plecat am fost.

ON - 9,5; Igiena - 10+; NP - 10; GFE - 10; FK - 10.

Trei minusuri, care astazi sunt din partea mea...1 - Probabil un weekend greu la mine si nu am fost in cea mai buna forma. 2 - aveam in gand CIM, dar nu am s-a mai materializat. 3 - o minifantezie ce mi-a incoltit in minte si mi-am anulat-o singur, sper ca @Beatrice22 sa mi-o implineasca la urmatoarea vizita.

De revenit: Fuck yes, an stop the time...😜 Am facut ce am facut de am intrat mai repede si am iesit mai tarziu, dar nu pot spune exact DTD cat a fost...🤣

Multumesc Bea,! Take care & See U soon!!!🤗😘⚘️

Heeeei! ❤️❤️

Ma bucur că te-ai simtit bine, nu a fost problema la tine, ci la mine...că am avut prea multa energie 🤭😂. Îmi cer scuze că nu am făcut cim, dar trebuia să îmi spui. Cum nu mi-ai spus, mi-am făcut de cap și am profitat de corpul tau😂😂🥰

Ai grijă de tine, data viitoare promit sa am mai putina energie și dacă ai anumite dorințe sa îmi spui de la început 😂😂😂

 

                 ❤️❤️❤️❤️ K i s s e s ❤️❤️❤️❤️

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 26 minute, Beatrice22 a spus:

Heeeei! ❤️❤️

Ma bucur că te-ai simtit bine, nu a fost problema la tine, ci la mine...că am avut prea multa energie 🤭😂. Îmi cer scuze că nu am făcut cim, dar trebuia să îmi spui. Cum nu mi-ai spus, mi-am făcut de cap și am profitat de corpul tau😂😂🥰

Ai grijă de tine, data viitoare promit sa am mai putina energie și dacă ai anumite dorințe sa îmi spui de la început 😂😂😂

 

                 ❤️❤️❤️❤️ K i s s e s ❤️❤️❤️❤️

Pfff, keep the vibe & the energy!!! Vin eu data viitoare cu mai multa energie, le punem cap la cap si iese tot cum trebuie! Nu ai de ce sa iti ceri scuze pentru cim, eu nu am mai apucat sa il cer...m-a luat valul si doar nu intra zilele in sac...mai trec eu pragul tau...🥰😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 45 minute, Sinhunter a spus:

Pfff, keep the vibe & the energy!!! Vin eu data viitoare cu mai multa energie, le punem cap la cap si iese tot cum trebuie! Nu ai de ce sa iti ceri scuze pentru cim, eu nu am mai apucat sa il cer...m-a luat valul si doar nu intra zilele in sac...mai trec eu pragul tau...🥰😘

Ai grijă, daca vii și tu cu energie ajungem la parter😂. Ies artificii, scântei, mrrr😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
1 oră în urmă, Beatrice22 a spus:

Ai grijă, daca vii și tu cu energie ajungem la parter😂. Ies artificii, scântei, mrrr😂😂😂😂😂

Mrrr...cum suna asta...na stai asa sa imi rezolv programu' si o punem de o vizita...anuntam locatarii ca se renoveaza!🤣 Daca ajungem la parter luam liftu' inapoi la etaj...si asa am idei cu liftu'..!😜

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila

Bună dimineața! ❤️

Pentru programări mă puteți contacta telefonic sau WhatsApp 😘

 

Nu accept persoane sub 30 ani

https://onlyfans.com/blondie699

 

                  ❤️❤️❤️❤️ K i s s e s ❤️❤️❤️❤️

 

IMG_20221218_111450.jpg

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
21 minutes ago, Beatrice22 said:

Bună dimineața! ❤️

Pentru programări mă puteți contacta telefonic sau WhatsApp 😘

 

Nu accept persoane sub 30 ani

https://onlyfans.com/blondie699

 

                  ❤️❤️❤️❤️ K i s s e s ❤️❤️❤️❤️

 

IMG_20221218_111450.jpg

I still have the unfulfilled fantasy to fuck your ass! 😍🤩😁🤪

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...