Sari la conținut

💖 B e a t r i c e 💖 0720579609 💖


Postări Recomandate

Am fost în vizită  la D-soara wow!!! frumoasă  și crudă, chiar merita vizitată : ON cu Cim  de nota 10 , NP bun , bun , pentru pasionații  de  crudități  mai ales , este mai la început de carieră ,  atitudine  proclient , 250 leva pentru o oră  2 finish PLUS un mic masaj  regret că ne părăsește  ! Calificativ 5 stele ! De recomandat  și revizitat  !

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila

Hei, dragilor! 

Schimbare imprevizibilă de planuri, am anulat plecarea la Oradea. 

Daca doriti sa va programati de maine, astept apelul sau mesajul vostru. 

Duminică plăcută in continuare ...cat a mai ramas din ea. Va pup! 😗😗

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Buna seara 

Am sa las o recenzie pentru un prieten care nu are cont

Am vb cu domnisoara prin what up

Am facut programare pentru ora 20.30

Am ajuns la domnisoara..... O frumusețe de domnisoara... Din toate punctele de vedere....... Am facut un dus inainte de plecare de acasa... Dar am ales sa fac si la ea.... Intre timp mia facut o cafea... Am iesit la cafea in bucatarie... Am barfit puțin si am intrat inauntru..... Am inceput cu niste sarutari senzuale..... Mangaieri... Tot ce trebuie pentru o companie placuta.... Iam facut un rasfat ca eu ador asa ceva..... Si pe urma am pus-o caprita.... Are un fundulet mirific..... Iam mai dat un rasfat asa..... 

Pe urma am penetrato... Fara retineri fara nimic..... Era minunata privirea.... Am terminat in caciula.... Si am mers iara la tigara.... Pe urma neam intors in pat.... A facut un masaj placut... Pe urma mam intors si a facut un ON minunat cu final..... Eu unu nu sunt mulțumit sunt foarte mulțumit de prestatie... Foarte rar asa o fata..... 

Te pup dulce dulce dulce 

Am sa revin

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 5 minute, andreiandy8216 a spus:

Buna seara 

Am sa las o recenzie pentru un prieten care nu are cont

Am vb cu domnisoara prin what up

Am facut programare pentru ora 20.30

Am ajuns la domnisoara..... O frumusețe de domnisoara... Din toate punctele de vedere....... Am facut un dus inainte de plecare de acasa... Dar am ales sa fac si la ea.... Intre timp mia facut o cafea... Am iesit la cafea in bucatarie... Am barfit puțin si am intrat inauntru..... Am inceput cu niste sarutari senzuale..... Mangaieri... Tot ce trebuie pentru o companie placuta.... Iam facut un rasfat ca eu ador asa ceva..... Si pe urma am pus-o caprita.... Are un fundulet mirific..... Iam mai dat un rasfat asa..... 

Pe urma am penetrato... Fara retineri fara nimic..... Era minunata privirea.... Am terminat in caciula.... Si am mers iara la tigara.... Pe urma neam intors in pat.... A facut un masaj placut... Pe urma mam intors si a facut un ON minunat cu final..... Eu unu nu sunt mulțumit sunt foarte mulțumit de prestatie... Foarte rar asa o fata..... 

Te pup dulce dulce dulce 

Am sa revin

Multumesc frumos! Te mai astept!😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...