Sari la conținut

💖 B e a t r i c e 💖 0720579609 💖


Postări Recomandate

7 minutes ago, Beatrice22 said:

Eu nu sunt rarista, nu am treaba cu oamenii de etnie si nici cu cei in varsta. Eu nu aleg clientii in functie de varsta, atata timp cat sunt curați si îngrijiți sunt bine veniti. Nici cu kg in plus nu am o problema. Eu am o problema cu igiena care se pare ca mai nou nu prea se mai tine cont. Totusi, putina rusine sa iti fie ca mergi la o domnisoara in halul asta, eu ma opresc aici si as vrea sa se incheie subiectul. 

INDISPONIBILA

🐞VA ASTEPT MAINE CU PROGRAMARI IN INTERVALUL ORAR 10-00🐞

PUPICI💋💋💋

"Ce putea sa faca ea sau oricare alta fata e sa ii dea banii inapoi si sa ii arate usa. Nu e normal sa mergi asa la o fata si nu e normal nici fata sa accepte." - Da, de acord. Asta a fost si ceea ce am zis si eu in comentariul anterior.

"...eu ma opresc aici si as vrea sa se incheie subiectul. " - E un subiect de morala si de intelegere a domeiului. Nu ai facut nimic rau sau gresit. Nu te speria :)).

"Ca fetele astea fac din placere e caz rar sa fim seriosi acum. Poate cu unul-doi. Ca le pari agreabil asta e altceva ca ai venit spalat,tuns si nu esti nesimtit si poate dar doar poate arati ok.
"Eu nu sunt rarista, nu am treaba cu oamenii de etnie si nici cu cei in varsta. Eu nu aleg clientii in functie de varsta, atata timp cat sunt curați si îngrijiți sunt bine veniti. Nici cu kg in plus nu am o problema.

Nu e vorba de rasism sau discriminare. Deocamandata, cel putin pana acuma, nu am reusit sa trec peste intelegerea asta. Mi-e atat de greu pentru ca aici e vorba despre niste chestiuni intime (te lasi sa fi penetrata in vagin/anal/gura, in cazul fetelor, nu e vorba de Beatrice aici, ci in general, oricare ar fi fatuca respectiva), fantezii, samd, cu oameni necunoscuti, cu care nu ai nicio legatura, daca te intalnesti cu ei pe strada, chiar daca pastrezi o anumita discretie si distanta, sti ca a fost candva o anumita legatura intima, fie si intre 4 pereti. Pe de alta parte, singurul criteriu pe care sa il ai cand faci sex si iti dedici corpul in toata intimitatea sa cuiva sa fie doar pe baza igienei, curateniei si igrijirii, iar in rest daca persoana respectiva, e mos, gras, sau oricum altucmva care ies din standardele tale de care esti atrasa ca fata/baiat sa nici nu conteze e socant. Cel putin pe mine ma socheaza si imi darama intelegerea si argumentele rationale. Desi si eu mai merg la fete, nu pot merge la orice fata doar pe baza de igiena, curatenie si ingrijire. Defapt nici nu imi pun asmenea intrebari daca sa merg la fata respectiva in contextul in care fata nu a respectat igiena, curatenia si ingrijirea. Adica sa aiba o piele curata, ingrijita si care sa miroasa frumos si bine si sa fie faina la atingere. Rejectez instantaneu acea fata. Dar criteile nu se opresc aici, vreau sa ma atraga intr-un catva fata repsectiva si sa imi provoace o anumita placere. Daca m-as duce la vreo baba sau la vreo grasa, cred ca as vomita pe loc instantaneu. Mi s-ar face rau, As fi norocos daca nu ar veni salvarea sa ma i-a de acolo, daca nu lesin. As cauta sa fug cat mai repede, repede, posibil de acolo.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator olly1
Reputație: 0
Acum 23 minute, Lucas0 a spus:

"Ce putea sa faca ea sau oricare alta fata e sa ii dea banii inapoi si sa ii arate usa. Nu e normal sa mergi asa la o fata si nu e normal nici fata sa accepte." - Da, de acord. Asta a fost si ceea ce am zis si eu in comentariul anterior.

"...eu ma opresc aici si as vrea sa se incheie subiectul. " - E un subiect de morala si de intelegere a domeiului. Nu ai facut nimic rau sau gresit. Nu te speria :)).

"Ca fetele astea fac din placere e caz rar sa fim seriosi acum. Poate cu unul-doi. Ca le pari agreabil asta e altceva ca ai venit spalat,tuns si nu esti nesimtit si poate dar doar poate arati ok.
"Eu nu sunt rarista, nu am treaba cu oamenii de etnie si nici cu cei in varsta. Eu nu aleg clientii in functie de varsta, atata timp cat sunt curați si îngrijiți sunt bine veniti. Nici cu kg in plus nu am o problema.

Nu e vorba de rasism sau discriminare. Deocamandata, cel putin pana acuma, nu am reusit sa trec peste intelegerea asta. Mi-e atat de greu pentru ca aici e vorba despre niste chestiuni intime (te lasi sa fi penetrata in vagin/anal/gura, in cazul fetelor, nu e vorba de Beatrice aici, ci in general, oricare ar fi fatuca respectiva), fantezii, samd, cu oameni necunoscuti, cu care nu ai nicio legatura, daca te intalnesti cu ei pe strada, chiar daca pastrezi o anumita discretie si distanta, sti ca a fost candva o anumita legatura intima, fie si intre 4 pereti. Pe de alta parte, singurul criteriu pe care sa il ai cand faci sex si iti dedici corpul in toata intimitatea sa cuiva sa fie doar pe baza igienei, curateniei si igrijirii, iar in rest daca persoana respectiva, e mos, gras, sau oricum altucmva care ies din standardele tale de care esti atrasa ca fata/baiat sa nici nu conteze e socant. Cel putin pe mine ma socheaza si imi darama intelegerea si argumentele rationale. Desi si eu mai merg la fete, nu pot merge la orice fata doar pe baza de igiena, curatenie si ingrijire. Defapt nici nu imi pun asmenea intrebari daca sa merg la fata respectiva in contextul in care fata nu a respectat igiena, curatenia si ingrijirea. Adica sa aiba o piele curata, ingrijita si care sa miroasa frumos si bine si sa fie faina la atingere. Rejectez instantaneu acea fata. Dar criteile nu se opresc aici, vreau sa ma atraga intr-un catva fata repsectiva si sa imi provoace o anumita placere. Daca m-as duce la vreo baba sau la vreo grasa, cred ca as vomita pe loc instantaneu. Mi s-ar face rau, As fi norocos daca nu ar veni salvarea sa ma i-a de acolo, daca nu lesin. As cauta sa fug cat mai repede, repede, posibil de acolo.

Eventual daca vrei deschide un topic in sectiunea discutii Timisoara ca nu are rost sa umplem 4-5 pagini de discutii care nu au legatura cu fata sau cu ce servicii face.

Sa lasam topicul fetei sa fie despre ea si discutii ce nu au legatura cu ea si mai mult generalitati pe alta sectiune

De asta si fata vrea sa se opreasca discutia aici ca e intuli pentru ea si topicul asta

Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 1 minut, olly1 a spus:

Eventual daca vrei deschide un topic in sectiunea discutii Timisoara ca nu are rost sa umplem 4-5 pagini de discutii care nu au legatura cu fata sau cu ce servicii face.

Sa lasam topicul fetei sa fie despre ea si discutii ce nu au legatura cu ea si mai mult generalitati pe alta sectiune

De asta si fata vrea sa se opreasca discutia aici ca e intuli pentru ea si topicul asta

Exact. Mai bine de atat nici ca se putea. Multumesc!💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 hour ago, Lucas0 said:

Bai, cand ai 20-25 de ani si iti vine unul de 45-50 de ani la usa ca sa faci sex cu el, care-ti poate fi tata, te socheaza. Sau chiar alti baieti mai tineri, dar fara cei 7 ani de acasa.

Nu inteleg ce legatura arre varsta cu ce spui tu. Eu unul am 46 de anni si frecventez destul de des cadanele de pe acest forum( inclusiv Beatrice) insa asta nu inseamna ca am socat pe vreuna. La Beatrice am fost de vreo 2 ori si nu cred ca, a ramas cu sechele dupa vizitele mele. Daca era asa, nu cred ca, m-ar mai fi primit. Cat despre baietii tineri, ce pot sa spun: la varsta lor nu trebuia sa dau bani ca sa fut ceva. Insa noile generatii sunt tot mai devotate altor domenii de activitate si uita ca, cel mai important si cel mai frumos lucru din viata unui barbat este femeia( asta pana cand apar copii). De aceea sunt asa de multi tineri carer frecventeaza aceste frumoase cadane : habar n-au cum sa se comporte si apoi cum sa futa o femeie. Pacat de tineretea voastra( cu plete sau fara plete la "scarbavnicul madular".

  • Like 2
Link spre comentariu
5 minutes ago, olly1 said:

Eventual daca vrei deschide un topic in sectiunea discutii Timisoara ca nu are rost sa umplem 4-5 pagini de discutii care nu au legatura cu fata sau cu ce servicii face.

Sa lasam topicul fetei sa fie despre ea si discutii ce nu au legatura cu ea si mai mult generalitati pe alta sectiune

De asta si fata vrea sa se opreasca discutia aici ca e intuli pentru ea si topicul asta

Da, eventual un moderator sau cineva, sa mute discutiile astea acolo unde zici tu (ca eu nu am permisiunea de a sterge sau de a muta sau sterge vreun comentariu) si sa le stearga de aici. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
5 minutes ago, zoro905 said:

Nu inteleg ce legatura arre varsta cu ce spui tu. Eu unul am 46 de anni si frecventez destul de des cadanele de pe acest forum( inclusiv Beatrice) insa asta nu inseamna ca am socat pe vreuna. La Beatrice am fost de vreo 2 ori si nu cred ca, a ramas cu sechele dupa vizitele mele. Daca era asa, nu cred ca, m-ar mai fi primit. Cat despre baietii tineri, ce pot sa spun: la varsta lor nu trebuia sa dau bani ca sa fut ceva. Insa noile generatii sunt tot mai devotate altor domenii de activitate si uita ca, cel mai important si cel mai frumos lucru din viata unui barbat este femeia( asta pana cand apar copii). De aceea sunt asa de multi tineri carer frecventeaza aceste frumoase cadane : habar n-au cum sa se comporte si apoi cum sa futa o femeie. Pacat de tineretea voastra( cu plete sau fara plete la "scarbavnicul madular".

Pai cam are dpdv moral si etic.

Gandeste-te ca Beatrice (sau orice alta fata) putea fi fiica ta de exemplu (chiar daca nu e, este doar asa ca exemplu).

Argumentul tau e predominat mai mult de o placere, fantezie sau cum vrei tu sa o numesti, dar in mod normal nu e etic si moral.

Cred ca nici tie nu ti-ar place ca fiica ta (in contextul exemplului) de 20-25 de ani sa intretina relatii sexuale cu un barbat de 45-50 de ani care i-ar putea fi bine tata.

Argumentul tau are sens doar in contextul in care pui mai presus de orice altceva placerea de a te simti bine, de a fi satisfacut, de a face ceva ceva ce in mod normal nu prea mai poti face sau obtine sau avea la o varsta destul de inaintate prin comparatie cu varsta fetei (nu e ca si cum la 40-45 de ani iti Mai faci usor vreo iubita de 20-25 de ani si sa intretii relatii intime cu ea. Poti face asta daca platesti, dar e un mod artificial prin care Iti satisfaci o placere si nu iei in calcul, asa cum am mai zis mai sus, nicio valore etica si moral).

Cu alte cuvinte, argumentul tau e bazat doar pe propria placere. Nici fetei nu cred ca ii face placere, dar o face pentru ca primeste bani. Dar in alt context, fata respectica cel mai probabil nu ar intretine relatii intime in mod natural cu cineva care are 40-45 de ani (saau de 2 ori Mai multi Ani de viata de cat are fata respectiva).

Ori asta e un derapaj.

Acuma ca se practica, e discutabil si nu ai ce face. Dar sa nu uitam, lucrurile sunt acceptate doar pentru ca exista un schimb artificial si nu natural, fata ofera corpul ei in schimbul nistor bani. 

Daca ai avea sotie, e adevarat ca si ea iti cere bani, dar o face oferinduti sex gratuit, ingrijire 24/24, mancare gatita, calcat haine, samd. Tu esti beneficiar pentru o durata de-o viata (daca casnicia nu se strica), si nu doar unor placeri de moment si de impuls. 

Ceea ce zici tu se intampla la oricine, fie ca e vorba de bāieti de 20 de ani sau de 50 de ani, atunci cand placerea din mintea ta la un moment dat e mai mare decat orice regula morala, etica si normala. 

Nici la 20 de ani nu ar fi ok sa platesti fete necunoscute sa faci sex cu ele, dar asta e placerea si fantezia trupului. Pe de alta parte, la 20 de ani incerci sa Iti cladesti viata. O iubita, care de obicei la varsta aia de 20 de ani are o durata variabila, de multe ori scurta si cu intorsaturi neasteptate fiindca Inca nu ti ai pus niste stalpi calauzitori de viata, ceea ce devine mai avantajos sa ai niste iesire pe la fete necunoscute sa intretii relatii intimele cu ele,chiar daca trebuie sa le platesti. Nu zic ca e etic si moral nici in contextul asta, dar daca esti cumpatat si cu fetele astea poti fructifica niste avantaje pe care le poti obtine daca nu Iti faci o iubita.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila

AS DORI SA NU SE MAI DISCUTE DESPRE ASTA. 

EU AM SPUS CE AVEAM DE SPUS, HAIDETI SA NU MAI UMPLEM TOPICUL MEU DE ACEASTA DISCUȚIE CARE VAD CA A AJUNS DEJA IN ALT PUNCT. 

@Lucas0 , TE ROG SA INCHEI SI TU DACA NU AI NIMIC DE SPUS DESPRE SERVICIILE MELE.

 

MULTUMESC!  💋💋💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
22 minutes ago, Beatrice22 said:

AS DORI SA NU SE MAI DISCUTE DESPRE ASTA.

💋💋💋💋

Cu cine ții deseară la meci? 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 17 minute, Cozonac7 a spus:

Cu cine ții deseară la meci? 

Îți spun in ultimele minute 😅🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
1 hour ago, Beatrice22 said:

AS DORI SA NU SE MAI DISCUTE DESPRE ASTA. 

EU AM SPUS CE AVEAM DE SPUS, HAIDETI SA NU MAI UMPLEM TOPICUL MEU DE ACEASTA DISCUȚIE CARE VAD CA A AJUNS DEJA IN ALT PUNCT. 

@Lucas0 , TE ROG SA INCHEI SI TU DACA NU AI NIMIC DE SPUS DESPRE SERVICIILE MELE.

 

MULTUMESC!  💋💋💋💋

Un cavaler trebuie sa scrie si urmatorul mesaj.

Baietii (cel putin eu, probabil ca si ceilalti nu se supara) te roaga sa ii scuzi pentru discutiile de mai inainte de pe topicul tau care nu au avut legatura in mod direct cu tine si cu serviciile tale. Au fost discutii dupa care dezbateau puncte de morala si de intelegere a fetelor din domeniul asta. Interesante discutii de altfel.

Nu ai facut tu ceva rau, gresit sau care a fost neinregula.

Defapt ai facut bine ca ai scris despre astfel de cazuri (cu parul pubian de la baiatul acela de care zici tu ca era mare si scarbos, de iti venea rau si sa vomiti. Bine, sper ca sa fie cum zici tu, adica ca parul acela era mare, si prin urmare nu puteai lucra in conditiile alea). Ele nu trebuie ascunse sau sa nu se spuna. Daca se ascund cazurile astea (dar si orice alt caz care iese din limitele bunului simt si a normalitatii), trebuie identificate si aduse in discutie, ori de cate ori apar. Ca altfel riscul e ca lucrurile astea sa continue si sa se i-a drept practici bune si de urmat. Ceea ce e aiurea.

Tu esti o fata frumoasa si draguta (sper ca si ascultatoare si cuminte).

Sa ramai la bāietii din tm, ca probabil au (mare) nevoie de tine pe aici 🤭.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila

Astazi INDISPONIBILA

🤗Va astept maine cu programari whatsapp sau telefonic in intervalul orar 10-00🤗

 Pupici💋💋💋💋

Link spre comentariu
59 minutes ago, Beatrice22 said:

Hei! 💋

Va astept cu programari Whatsapp sau telefonic 💋💋💋💋

IMG-20210716-WA0000.jpg

😍😋😍💝♥️💖💞💕😍

Esti superba si frumoasa si draguta, Beatrice. Nu prea sunt pe piata asa multe fete faine ca si tine.Sa te mentii asa 😍🤗. Si blonda, si cu multe alte aspecte bune referitoare la serviciile tale 🤗😍😋☺️🤭😘

Ai putea spune baietilor daca vrei cati ani ai (cei adevarati si reali), ce inaltime si cate kg ai?

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Proaspăt ieșit de la această frumoasă domnița pot spune că o oră nu este de ajuns pentru a o petrece împreună cu ea. Programat si confirmat pe whatsapp, respectat ora de ambele părți. Cu recenzia mai amănunțită sper să reușesc să o fac mai târziu.

Este clar de revenit. Mulțumesc @Beatrice22 😚

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0720579609
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 33 minute, Lostdream83 a spus:

Proaspăt ieșit de la această frumoasă domnița pot spune că o oră nu este de ajuns pentru a o petrece împreună cu ea. Programat si confirmat pe whatsapp, respectat ora de ambele părți. Cu recenzia mai amănunțită sper să reușesc să o fac mai târziu.

Este clar de revenit. Mulțumesc @Beatrice22 😚

Ma bucur ca te-ai simtit bine in preajma mea, multumesc pt cuvintele frumoase . Te mai astept sa petrecem cat mai mult clipe frumoase împreună!💋

Pupici💋💋💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
2 hours ago, Lucas0 said:

😍😋😍💝♥️💖💞💕😍

Esti superba si frumoasa si draguta, Beatrice. Nu prea sunt pe piata asa multe fete faine ca si tine.Sa te mentii asa 😍🤗. Si blonda, si cu multe alte aspecte bune referitoare la serviciile tale 🤗😍😋☺️🤭😘

Ai putea spune baietilor daca vrei cati ani ai (cei adevarati si reali), ce inaltime si cate kg ai?

 

Eu zis să mergi să o întrebi personal. Așa cum am făcut și eu. 😋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
3 hours ago, Lostdream83 said:

Eu zis să mergi să o întrebi personal. Așa cum am făcut și eu. 😋

Ti-a spus tie asta cu anii din realitate?

Pai esti norocos atunci.

Spune-ne si noua atunci, ce mai stai. Vrei sa ti doar pentru tine informatiile pe care cu noroc le ai aflat si pe care altii nu le au aflat!?

Ea cred (desi nu stiu de ce intuiesc sau am impresia asta, dar poate ca e legat de discretia fetelor astora) ca e mai timida cu lucruri dinastea.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 6 minute, Lucas0 a spus:

Ti-a spus tie asta cu anii din realitate?

Pai esti norocos atunci.

Spune-ne si noua atunci, ce mai stai. Vrei sa ti doar pentru tine informatiile pe care cu noroc le ai aflat si pe care altii nu le au aflat!?

Ea cred (desi nu stiu de ce intuiesc sau am impresia asta, dar poate ca e legat de discretia fetelor astora) ca e mai timida cu lucruri dinastea.

Ce dracu esti asa disperat? Daca avea de gând sa scrie aici detaliile astea sigur le afișa până acuma.....cum naiba sa ceri asa ceva aici,daca chiar esti asa curios intreab-o in privat si vezi ce zice.Sunteti unii atât de penibili că nu știu cum vă suporta pamantul.

  • Mersi 1
Link spre comentariu

20 minutes ago, Dolobea said:

Ce dracu esti asa disperat? Daca avea de gând sa scrie aici detaliile astea sigur le afișa până acuma.....cum naiba sa ceri asa ceva aici,daca chiar esti asa curios intreab-o in privat si vezi ce zice.Sunteti unii atât de penibili că nu știu cum vă suporta pamantul.

Te bagi si tu ca musca-n curu' calului in discutie. Nu zici absolut nimic relevant in mesaj, dar tu tot te ambitionezi sa scri. Mai bine nu Iti pierdeai timpul.

Te deranjeaza pe tine daca aflam cati ani are Beatrice? Numai poti dormi noaptea daca zice chestiunea asta? Si de ce sa nu zica? E un mare secret? Eu am preferinte pentru fete doar intr-un anumit interval de ani, nu ca tine, care vrei sa futi orice are gaura.

 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...