Sari la conținut

Ce reprezinta acest tatuaj la o femeie ?


Postări Recomandate

  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

tatuajele de regula reprezinta juraminte de fidelitate vesnica pestilor, acvariilor ("asociatiilor" dintre pesti), mai pot fi desene pentru intimidare, suport stima de sine, sunt specifice culturii underground, celor ce traiesc din bani negri, murdari, dar le mai vezi si la artisti, freelanceri, ma rog, ei se cred emancipati, dezrobiti, restul fiind sclavii lor

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator colonelulee
Reputație: 0
1 hour ago, -yorick- said:

tatuajele de regula reprezinta juraminte de fidelitate vesnica pestilor, acvariilor ("asociatiilor" dintre pesti), mai pot fi desene pentru intimidare, suport stima de sine, sunt specifice culturii underground, celor ce traiesc din bani negri, murdari, dar le mai vezi si la artisti, freelanceri, ma rog, ei se cred emancipati, dezrobiti, restul fiind sclavii lor

Corect, fun fact: uneori pestii isi si marcheaza marfa pe diferite zone ale corpului, uneori chiar zone erogene, cu numele lor, spre de exemplu, gat, antebrat, marginea abdomenului, ca atunci cand le saruti acolo, sa nu uiti a cui marfa futi si ea sa nu uite a cui stapan apartine, fie ca al cheama Nicu, Gaby, Ady, Marius, Marian, etc

Cam asa fac fermierii si cu vitele lor din cireada, le margeaza cu fierul incins ca sa stie ceilalti fermieri ai cui apartin bovinele

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0

Probabil am futut puține femei .  Pe nici  una nu am vazut numele unui bărbat tatuat pe gât etc. Poate la drogate sau proaste.  O femeie cu .capul pe umerii,  nu face așa ceva.  Da poate or fii , da nu cred că un pește își marchează astfel prada.

Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej
9 hours ago, -yorick- said:

tatuajele de regula reprezinta juraminte de fidelitate vesnica pestilor, acvariilor ("asociatiilor" dintre pesti), mai pot fi desene pentru intimidare, suport stima de sine, sunt specifice culturii underground, celor ce traiesc din bani negri, murdari, dar le mai vezi si la artisti, freelanceri, ma rog, ei se cred emancipati, dezrobiti, restul fiind sclavii lor

interesant punct de vedere , poi asta e o diva pe bani lu mamica si taticu 

Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan
On 1/8/2021 at 2:24 PM, vitesse17 said:

Caracatița și demonul cu aripi de liliac înseamnă că dai bani la pește sa o bata și ești blestemat, timp de o luna îți merge rău. Au și ele pe un Moș știi cum e.

după videoclipul ăsta mi-am copiat avatarul 😀 (in el se vede clar pestele - in spate, curva si clientul sau ce mai rămâne din el)

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...