Jump to content

Stie cineva o doamnă matură care să presteze servicii ? În afară de Alina ☝️

Recommended Posts

Sunt de pe telefon, nu prea ma pricep. Publi 24, sectiunea matrimoniale si cauti Linda. Are locatie la boul rosu. Cred ca e mai in varsta decat Alina, carne tare pe ea, are un pic de burtica dar la varsta aia nu poti sa te astepti sa fie ca o caprioara

😀

futăcioșii foarte activi caută prospăturile, normal ... 

pentru cei care-și încep cariera târziu pe aici, sau prestează mai rar ca mine 🙂, nu am găsit multe informații cu meseriașe mai "coapte" (la vârstă) 

ce-i nasol e că, de la un moment dat, testosteronul scade la majoritatea futăcioșilor

spor la împins !

Linda..parca-si spunea simona inainte..si activeaza de cand era vand si cumpar..e ok..asa de 100lei/viteza...Nu are si nici nu face nimic spectaculos , mie nu-mi place ca nu are cur..adica pe la spate parca-i dai direct in coloana..Da ma rog..fiecare cu gustul lui . Pentru mine milf inseamna 40+ , voluptoasa , carne tare , sani si cur mare si cel mai important sa traiasca ceea ce face..adica sa pleci in 4 labe de la ea...

Spor la impins..

11 hours ago, alin999 said:

Linda..parca-si spunea simona inainte..si activeaza de cand era vand si cumpar..e ok..asa de 100lei/viteza...Nu are si nici nu face nimic spectaculos , mie nu-mi place ca nu are cur..adica pe la spate parca-i dai direct in coloana..Da ma rog..fiecare cu gustul lui . Pentru mine milf inseamna 40+ , voluptoasa , carne tare , sani si cur mare si cel mai important sa traiasca ceea ce face..adica sa pleci in 4 labe de la ea...

Spor la impins..

avem ceva disponibil în zonă ?