Jump to content

xonia 0737590148

Recommended Posts

28 minutes ago, bro_916 said:

ai putea sa ne detaliezi dece nu ai ramsa ozgean ?

asa urata este la fata ?(din poze arata bine la corp )si cel 2 recezi facute de "dolphin666,safefun"o situeaza pe fata intr-o lumina buna 

voim sa o vizitez dar sunt in dubi acum

pai ii faci o vizita daca iti place ramai daca nu nu

La corp nu arata cine stie ce , e scunda cam 1.50..tate mici iar la fata mi s-a parut banala..nu zic ca e urata dar nici frumoasa nu e

• Like 1
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Deci dragii mei, cum se mai ataseaza poze aici? ma rog, vedeti link pe publi.ro cu pozele ei; insa pozele nu sunt facute in locatie; pozele sunt reale in schimb; tipa e cam la 1.58 si 45 kg; frumos pr

Salut comunitatea!  Încep prin a confirma cele scrise mai sus de dolphin666, căruia îi mulțumesc pe această cale pentru că ne-a adus în atenție domnișoara.  Este într-adevăr o brunetă minion

Ok, pe scurt, umreaza si recenzia completa; duceti-va cu incredere; e buna; miniona dulce, alba, nu fumeaza, piele super, forme acolo cat trebuie la dimensiunile alea,sa o papi cu totul, dulcica rau,

Posted Images

Guest cristimane
Acum 2 ore, ozgean a spus:

pai ii faci o vizita daca iti place ramai daca nu nu

La corp nu arata cine stie ce , e scunda cam 1.50..tate mici iar la fata mi s-a parut banala..nu zic ca e urata dar nici frumoasa nu e

Pai varu Dolpfin spune ca e scula...

Guest indianutalpaiute7
Acum 34 minute, ozgean a spus:

eehh..sunt unii care spun ca jessy de la tineretului e draguta..deci iti dai seama :))))

E urata? :))

Guest indianutalpaiute7
Acum 3 ore, ozgean a spus:

nu frate seamana cu angelina jolie ej nebon

Pai de unde sa stiu? N-am fost la ea si nu cred ca a mentionat cineva pana acum

On 1/19/2021 at 12:47 PM, bro_916 said:

salut!

este domnisoara din imagine ?

https://imgbb.ro/imagine/Ugsy

Da clar confirm si eu:)

21 hours ago, bro_916 said:

ai putea sa ne detaliezi dece nu ai ramsa ozgean ?

asa urata este la fata ?(din poze arata bine la corp )si cel 2 recezi facute de "dolphin666,safefun"o situeaza pe fata intr-o lumina buna 

voim sa o vizitez dar sunt in dubi acum

Brother, nu este deloc urata la fatza; iti spun cu siguranta ca sunt pe aici unele la 250 care nu arata nici pe departe ca ea; cum vrei tu, oricum; e miniona, poate sa nu fie pe placul unora, si e si mai naturala, nu genul pse tatuaje extra gene extra etc etc

2 hours ago, razbunaregrea said:

Mai raspunde?

Eu sun de 2 zile si nimic.....

Nu raspunde la tel

Vezi ca are whatsapp, si poate nimeresti o programare; cred ca a fost "navalita" dupa recenziile astea:)); chiar si eu vreau sa programze din nou, dar na, muncesc in timpul saptamanii; deci o las pe duminica, daca nu o desfiinteaza fratii futaci:))

• Like 1
2 hours ago, razbunaregrea said:

Mai raspunde?

Eu sun de 2 zile si nimic.....

Nu raspunde la tel

Tocmai mi-a spus ca nu mai activeaza, a plecat din  Bucuresti, daca revine( si de obicei tipele astea revin), vom afla; ce pacat....

Just now, dolphin666 said:

Tocmai mi-a spus ca nu mai activeaza, a plecat din  Bucuresti, daca revine( si de obicei tipele astea revin), vom afla; ce pacat....

Ti-a zis ca are in plan sa revina? 

29 minutes ago, piticu_ said:

Pozele sunt ale ei, însă sunt bine alese și făcute. În realitate e o fată mult mai... comună.

In poza 1 nu ma atrage, pozele 2 si 3 imi fac putin cu ochiu. Care sunt mai aproape de realitate?