Jump to content

Alessia prima data la voi ❤️

Recommended Posts

• Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

O fată foarte frumoasă, numai din paști în crăciun vezi așa ceva prin Alba City, să vă traduc foarte foarte rar vine o așa fată prin acest oraș. Note exact ce a luat Nadia Comăneci la Montreal. Eu unu

Disponibilă 😍

Posted Images

1 oră în urmă, fardugol a spus:

Cu ceva treabă prin Alba, am zis să o cunosc și pe Alesia că pozele ei tare îmi făceau cu ochiul.

Ajuns la locație după programarea pe wtp, am găsit o pisicuță slim, înaltă, bronzată și drăguță.

După dușul de rigoare am trecut în dormitor, discutat un minut ce-i permis și ce nu și la treabă...

Am sărit peste masajul cu ulei propus și am trecut eu la explorare unde am dat de doi sâni gata de atac și un funduleț parcă desenat...pfff.

Cu ocazia asta am aflat că se gâdilă și am lăsat-o pe ea la cârma jocului cu un oral slow, cu lins, bătut, scuipat, mare atenție la vecini-foarte plăcut pentru mine.

La normal se implică, se ajută cu mâna pe la sâni și are niște mișcări de bazin la care nu am rezistat prea mult.

O scurtă pauză de igienizare, o poveste, o țigară și trecut la numărul doi.

Puțin 69, un oral prelungit, schimbat două poziții la normal și terminat pe sânii ei la marginea patului dupâ altă repriză scurtă de oral.

Notele sunt toate între nouă și zece.

Achitat 300 lei pentru o oră, o experiență de repetat cu prima ocazie.

mulțumesc Alesia.

Mulțumesc te pup 🥰🥰și te mai aștept cu drag 🤍

• Like 1