Sari la conținut

0751847327 anunt din vandcumpar


jenel92

Postări Recomandate

Salut prieteni ! As vrea sa va inpartasesc si eu cateva din intalnirile mele din arad.

 

Am vazut anuntul acestei domnisoare in vandcumpar si am zis hai sa sun sa vad ce servicii presteaza.

Am sunat tipa a raspuns imed m-am inteles cu ea oral normal la 80 RON , mi-a dat locatia pe strada preparandei pe langa ceva mag de mobila,ajung acolo o sun din nou si mi-a zis ca vine in 2 min dupa mine ,a iesit m-a invitat inauntru locatia modesta camera este undeva in curte.Tipa este tinerica pana in 22 de ani avand la mine o bancnota de 100 am intrebato daca face  sex total cu 100 de ron si mi-a zis ca merge, mam dezbracat mam intins pe pat si a inceput cu oral neprotejat , o suge binisor nu face deeptroth si foloseste mana destul de mult , dupa vreo 10 min am schimbat si am inceput cu normal la normal se misca bine de tot face orice pozitie, dupa inca vreo 15 min de normal am trecut la anal si aici se misca bine scoate niste sunete placute care pe mine sincer ma fac sa ma termin foarte repede. Infine per ansamblu fata este destul de ok , am uitat sa precizez ca este de etnie rroma. Scuze daca nu am fost foarte explicit dar este prima mea recenzie.

 

Note: oral 6 , normal 9 , anal 8

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

:laugh2  eu am gasit anuntul acesta pt numarul respectiv :)  tot acolo http://www.vandsicumpar.com/anunt/123494

 

doamna in varsta, paula, ofer sex total, cu forme apetisante, fund bombat, sani ca doua lamai. telefon 0751847327.

Posibil ca fata intalnita de tine sa nu fie singura?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...