Sari la conținut

Roxxanna 0764673276


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 7 minute, Roxxy2020 a spus:

Chiar crezi ca nu ar veni nimeni la mine?😂😂😂glumesc. Ar trebui sa vi chiar sa ma vezi in toata splendoarea mea 😁❤❤

cu prima ocazie o sa iti fac o vizita 😜😙

ce program ai ?(de la ce ora incepi )

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 ore, maa5__fu1 a spus:

Cineva a fost, dar niciunul nu a lasat recenzie 

Am mai avut un cont deschis, dar cand am plecat acasa de sarbatori l am sters.  Initial nu am vrut sa ma mai reintorc aici. Acolo aveam recinzii . Vina mea, recunosc😊😊😊

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 08.01.2021 la 23:05, Roxxy2020 a spus:

Am mai avut un cont deschis, dar cand am plecat acasa de sarbatori l am sters.  Initial nu am vrut sa ma mai reintorc aici. Acolo aveam recinzii . Vina mea, recunosc😊😊😊

Buna Roxxy..esti cool ..si ai potential..stiu de recenziile de pe contul vechi si esti de vizitat asa ca nu pleca.. ramai cu noi 

Te pup

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 ore, alexandru gabriel a spus:

Buna Roxxy..esti cool ..si ai potential..stiu de recenziile de pe contul vechi si esti de vizitat asa ca nu pleca.. ramai cu noi 

Te pup

Multumesc frumos! Va pup si va astept cu drag sa petrecem cateva minute sau chiar ore impreuna ❤❤❤

150 lei o finalizare 

250 lei ora

Servicii: sex normal, ora protejat/neprotejat, saruturi pe corp ,masaj erotic sau de relaxare

Plus fanteziile voastre ascunse😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 14 ore, Roxxy2020 a spus:

Multumesc frumos! Va pup si va astept cu drag sa petrecem cateva minute sau chiar ore impreuna ❤❤❤

150 lei o finalizare 

250 lei ora

Servicii: sex normal, ora protejat/neprotejat, saruturi pe corp ,masaj erotic sau de relaxare

Plus fanteziile voastre ascunse😘😘😘

Buna,

Niste poze cu tine in toata splendoarea pe cand?! Hai cu un san, un cur, gogosica.....😜 ce zici?!

  • Haha 1
Link spre comentariu
La 08.01.2021 la 23:05, Roxxy2020 a spus:

Am mai avut un cont deschis, dar cand am plecat acasa de sarbatori l am sters.  Initial nu am vrut sa ma mai reintorc aici. Acolo aveam recinzii . Vina mea, recunosc😊😊😊

Tu crezi că scriu recenzii de cate ori schimbi contul ?😏 La următoarea întâlnire vreau să-ți incerc popoul tău bombastik.

E buna rau de pula fraților și face și treabă bună,nu face pretenții,e super ok.

 

 

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 17 ore, play_pussy a spus:

Tu crezi că scriu recenzii de cate ori schimbi contul ?😏 La următoarea întâlnire vreau să-ți incerc popoul tău bombastik.

E buna rau de pula fraților și face și treabă bună,nu face pretenții,e super ok.

 

 

Vina mea😁te pup si te astept cu drag❤

Link spre comentariu
Vizitator dolphin666
Reputație: 0

Ok, am fost la ea, dar nu am stat; i-am zis si de ce ; pozele nu au treaba cu realitatea;este ea in poze,dar nu era aranjata, nimic; parul strans in coada; imbracata in asa fel incat pe mine nu m-a atras; fara machiaj, are si buzele foarte subtiri; la 250 cat cere pe ora, nu se merita din pucntul meu de vedere;atat am de spus, sa ma scuze domnisoara, sper si probabil are clienti, dar nu se vad aici.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 23 ore, dolphin666 a spus:

Ok, am fost la ea, dar nu am stat; i-am zis si de ce ; pozele nu au treaba cu realitatea;este ea in poze,dar nu era aranjata, nimic; parul strans in coada; imbracata in asa fel incat pe mine nu m-a atras; fara machiaj, are si buzele foarte subtiri; la 250 cat cere pe ora, nu se merita din pucntul meu de vedere;atat am de spus, sa ma scuze domnisoara, sper si probabil are clienti, dar nu se vad aici.

Buna simpaticule! Hai sa lamurim ceva, stau foarte prost cu trezitul de dimineata...ma trezesc numai la 13:00 sau 14:00, daca ai nimerit sa nu fiu machiata sau nearanjata este din cauza ca abia ma trezisem si nu am avut timp. Machiajul la mine este primul lucru pe care il fac dupa ce imi beau cafeau si imi fac dus...si despre par...il tin in toate felurile...il fac creț, drept, imi pun extensii sau il prind in coada...am si eu zile proaste in care nu am energia necesara sa ma pregatesc in 15 min...in fine

Eu tot iti multumesc...te pup😘😘😘

Snapchat-560923084.jpg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dovezii ca nu mi astept clientii cum s a nimerit sa fiu la tine...cum am spus...am si eu zile in care nu am energia necesara😘😘😘recenzii de pe fostul meu cont pe care l am sters cand am plecat de Craciun. Va pup

Si lucrez si astazi😍😍😍

Screenshot_20210113-004641.jpg

Screenshot_20210113-004645.jpg

Screenshot_20210113-004516.jpg

Screenshot_20210113-004539.jpg

Screenshot_20210113-004547.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:BUH
  • Oras:BUH
Acum 7 minute, Roxxy2020 a spus:

Buna simpaticule! Hai sa lamurim ceva, stau foarte prost cu trezitul de dimineata...ma trezesc numai la 13:00 sau 14:00, daca ai nimerit sa nu fiu machiata sau nearanjata este din cauza ca abia ma trezisem si nu am avut timp. Machiajul la mine este primul lucru pe care il fac dupa ce imi beau cafeau si imi fac dus...si despre par...il tin in toate felurile...il fac creț, drept, imi pun extensii sau il prind in coada...am si eu zile proaste in care nu am energia necesara sa ma pregatesc in 15 min...in fine

Eu tot iti multumesc...te pup😘😘😘

Snapchat-560923084.jpg

Buna Roxxy,

Tu esti o tipa dulce, corect ce spui, insa trebuie sa tii cont si ca unii clienti au pretentii indiferent de tarif. Nu discut aici tariful dar fiind un pic mai sus decat standardul cu 200ora s-a asteptat si el la ceva. Sincer eu prefer natural, dar fiecare cu gusturile si pretentiile lui.

Este de apreciat si cum ai raspuns.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 minut, flaviusadrianus a spus:

Buna Roxxy,

Tu esti o tipa dulce, corect ce spui, insa trebuie sa tii cont si ca unii clienti au pretentii indiferent de tarif. Nu discut aici tariful dar fiind un pic mai sus decat standardul cu 200ora s-a asteptat si el la ceva. Sincer eu prefer natural, dar fiecare cu gusturile si pretentiile lui.

Este de apreciat si cum ai raspuns.

Buna! Iti multumesc din suflet😘😘😘eu cand nu sunt aranjata de obicei anunt clientul de la telefon...cum am spus si repet...stau foarte prost cu trezitul dimineata 😁😁😁😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 18.01.2021 la 18:35, Roxxy2020 a spus:

Buna simpaticule! Hai sa lamurim ceva, stau foarte prost cu trezitul de dimineata...ma trezesc numai la 13:00 sau 14:00, daca ai nimerit sa nu fiu machiata sau nearanjata este din cauza ca abia ma trezisem si nu am avut timp. Machiajul la mine este primul lucru pe care il fac dupa ce imi beau cafeau si imi fac dus...si despre par...il tin in toate felurile...il fac creț, drept, imi pun extensii sau il prind in coada...am si eu zile proaste in care nu am energia necesara sa ma pregatesc in 15 min...in fine

Eu tot iti multumesc...te pup😘😘😘

Snapchat-560923084.jpg

Chiar tu esti? 😊 Ca nu pari 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, mihai 456 a spus:

Chiar tu esti? 😊 Ca nu pari 

Buna buna! Fiecare cu parerea lui. Da, chiar sunt eu. Pozele pe care le am pe publi24 sunt facute in Germania, de un fotograf profesionist. Pozele sunt editate si Photoshopate. Se vede clar! Dar Trebuie sa ai si spirit de observatie😂😂😂glumesc. Pozele Sunt 100% reale. Cine doreste sa vina il astept cu mare drag. Nu oblig pe nimeni. O seara frumoasa!😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...