Sari la conținut

Roxana, noua in orasul tau


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 27 minute, Roxana8689 a spus:

Ma numesc Roxana, am 27 de ani am 1,72 înăltime,50 kg 

Serviciile mele sunt:masaj de relaxare ,sex oral si sex normal ,diverse pozitii precum "69",accept sarutari atat corporale cat si fk dar imi aleg clientii-300lei/ora

Finalizare -150 lei

De ce ti-ai deschis topic la DISCUTI GENERALE??

poze?  link catre anuntul tau? 

Pe unde ai mai activat?? vad ca nr de tel este nou nu apare in cautari!!

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 19 ore, Roxana8689 a spus:

Ma numesc Roxana, am 27 de ani am 1,72 înăltime,50 kg 

Serviciile mele sunt:masaj de relaxare ,sex oral si sex normal ,diverse pozitii precum "69",accept sarutari atat corporale cat si fk dar imi aleg clientii-300lei/ora

Finalizare -150 lei

Practic dominarea, dețin diverse jucării in acest sens

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

publi 24- new in your town 

ROXANA CREATA 

anul nou ne aduce belsug in privinta noutatilor  remarcabile pe piata constanteana.

cel putin in ceea ce ma priveste pe mine , gusturile mele pot fi diferite de cele ale altori utilizatori ,fapt pentru care ii invit sa imi citeasca recenziile numai pe cei cu adevarat interesati sa futa fete noi, nerecenzate inca .

despre roxanica , este exact asa cum o vedeti in poze , in jur de 27 de ani , 170-73 , peste 50 kg , creata , cu un corp longilin, sini micuti cu areole colorate , cur bomba , picioare superbe , pussy strimta si frumos conturata , curatica , vesela , foarte comunicativa , educata si politicoasa .

m-a cucerit direct de la telefon , fiind foarte coerenta in vorbire , nu am avut nevoie de mai mult de 2 minute pentru a ma hotari sa o vizitez.

locatia este ok , pe pescarilor , dupa reyna spre mamaia , usor accesibila si cu locuri de parcare in apropiere , mai are inca o colega sosita de la munte , testata de mine in septembrie , baia curata , camere decomandate , pat extensibil in sufragerie , asternuturi curate , conditii de igiena bune .

am achitat 150 ron , cu precizarea ca o fin poate dura 30 min, nu am fost grabit , dimpotriva , inainte si dupa consumarea actului , am stat la vrajeala relaxat , am avut timp berechet sa ne pupam  sa ne lingem , sa ne futem fara deranj ,nu am auzit telefoane care suna sau vreo remarca de genul mai ai 2 minute  sa termini .

roxana , se comporta cu decenta in pat , nu face circ ,geme la intervale regulate , are tendinta de a-si infige unghiile lungi in pielea partenerului , destul de fin incit sa nu lase urme , are o piele fina, placuta la atingere , este foarte sexy si excitanta , mi s-a sculat pula inainte de a incepe sa ne sarutam , preludiul este facut cu grija , se misca frumos , are un corp care o prinde foarte bine ,pe scurt , calitati de amanta clasica . pe bani bineinteles , desi nu se face simtit faptul ca ai platit in avans .

oralul a fost in regula , chiar daca nu am reusit sa ma concentrez prea adinc , fiind deja in erectie inainte de a incepe,  69 mi-a placut , pozitiile in care ne-am futut au fost la fix, se pozitioneaza elegant si faciliteaza penetrarea, este elastica si arata bine cu coama sa cea creata infoiata peste asternuturile cu print de fluturasi .

consider ca merita deranjul ,pretul este in raport corect cu serviciile si conditiile de relaxare , dar nu face finalizare orala , ceea ce pe mine nu m-a deranjat .

cam atit despre prima vizita , sint foarte tentat sa revin pentru aprofundare , sper sa ne sincronizam .

 

 

  • Like 9
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

deci servicii de baza ....fara finalizare orala sau anala.....sper macar ca oralul este fara protectie daca doresti asta

ca pret 150 ....este hai sa spunem ok dar n-am aflat si pretul la ora  ...o fi 250 sau 300?

la 300 ora sunt variante garla si cu all inclusiv la unele fete .....pentru mine la cele citite din recenzie si la cele vazute nu ard de dorinta sa cunosc personajul......dar in mod politicos ii urez succes la mare si la bani.

Sper ca vizita ei la noi sa fie cu succesul financiar scontat .

Link spre comentariu
Acum 24 minute, gica 1955 a spus:

deci servicii de baza ....fara finalizare orala sau anala.....sper macar ca oralul este fara protectie daca doresti asta

ca pret 150 ....este hai sa spunem ok dar n-am aflat si pretul la ora  ...o fi 250 sau 300?

la 300 ora sunt variante garla si cu all inclusiv la unele fete .....pentru mine la cele citite din recenzie si la cele vazute nu ard de dorinta sa cunosc personajul......dar in mod politicos ii urez succes la mare si la bani.

Sper ca vizita ei la noi sa fie cu succesul financiar scontat .

Salut nea Gica , chiar nu mai stiam nimic de mata. Cam rar pe aici , dar te inteleg , forumul asta a devenit o hazna intretinuta de pitecantropi si dudui fandosite!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator 00_fierbinti
Reputație: 0
1 hour ago, Roxana8689 said:

hello,disponibila pentru a satisface fantezii!😘

Buna, unde ai locatia uite ca pe tine nu am reusit sa te cunosc :D si imi plac foarte mult cretzele :D 

de la Reyna spre Mamaia , am citit mai sus .. dar cat de sus ca n-am masina sunt sarac mi-au mancat grasele banii :)

Link spre comentariu
Acum 10 minute, 00_fierbinti a spus:

Buna, unde ai locatia uite ca pe tine nu am reusit sa te cunosc :D si imi plac foarte mult cretzele :D 

de la Reyna spre Mamaia , am citit mai sus .. dar cat de sus ca n-am masina sunt sarac mi-au mancat grasele banii :)

sa nu uiti sa iti iei pasaportul ptr constanta cand sosesti din satul tau natal ciocarlia de sus

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Acum 23 ore, 00_fierbinti a spus:

Buna, unde ai locatia uite ca pe tine nu am reusit sa te cunosc :D si imi plac foarte mult cretzele :D 

de la Reyna spre Mamaia , am citit mai sus .. dar cat de sus ca n-am masina sunt sarac mi-au mancat grasele banii :)

Suna ma sau lasa mi mesaj pe whatsapp  ptr mai multe  detalii😘

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
On 10.01.2021 at 10:38 AM, vitceibo said:

publi 24- new in your town 

ROXANA CREATA 

anul nou ne aduce belsug in privinta noutatilor  remarcabile pe piata constanteana.

cel putin in ceea ce ma priveste pe mine , gusturile mele pot fi diferite de cele ale altori utilizatori ,fapt pentru care ii invit sa imi citeasca recenziile numai pe cei cu adevarat interesati sa futa fete noi, nerecenzate inca .

despre roxanica , este exact asa cum o vedeti in poze , in jur de 27 de ani , 170-73 , peste 50 kg , creata , cu un corp longilin, sini micuti cu areole colorate , cur bomba , picioare superbe , pussy strimta si frumos conturata , curatica , vesela , foarte comunicativa , educata si politicoasa .

m-a cucerit direct de la telefon , fiind foarte coerenta in vorbire , nu am avut nevoie de mai mult de 2 minute pentru a ma hotari sa o vizitez.

locatia este ok , pe pescarilor , dupa reyna spre mamaia , usor accesibila si cu locuri de parcare in apropiere , mai are inca o colega sosita de la munte , testata de mine in septembrie , baia curata , camere decomandate , pat extensibil in sufragerie , asternuturi curate , conditii de igiena bune .

am achitat 150 ron , cu precizarea ca o fin poate dura 30 min, nu am fost grabit , dimpotriva , inainte si dupa consumarea actului , am stat la vrajeala relaxat , am avut timp berechet sa ne pupam  sa ne lingem , sa ne futem fara deranj ,nu am auzit telefoane care suna sau vreo remarca de genul mai ai 2 minute  sa termini .

roxana , se comporta cu decenta in pat , nu face circ ,geme la intervale regulate , are tendinta de a-si infige unghiile lungi in pielea partenerului , destul de fin incit sa nu lase urme , are o piele fina, placuta la atingere , este foarte sexy si excitanta , mi s-a sculat pula inainte de a incepe sa ne sarutam , preludiul este facut cu grija , se misca frumos , are un corp care o prinde foarte bine ,pe scurt , calitati de amanta clasica . pe bani bineinteles , desi nu se face simtit faptul ca ai platit in avans .

oralul a fost in regula , chiar daca nu am reusit sa ma concentrez prea adinc , fiind deja in erectie inainte de a incepe,  69 mi-a placut , pozitiile in care ne-am futut au fost la fix, se pozitioneaza elegant si faciliteaza penetrarea, este elastica si arata bine cu coama sa cea creata infoiata peste asternuturile cu print de fluturasi .

consider ca merita deranjul ,pretul este in raport corect cu serviciile si conditiile de relaxare , dar nu face finalizare orala , ceea ce pe mine nu m-a deranjat .

cam atit despre prima vizita , sint foarte tentat sa revin pentru aprofundare , sper sa ne sincronizam .

 

 

Lasa te in pula mea de recenzat ca mananci numai cacat, ca si prezenta e buna ca si servicii e dezastru . Inceteaza sa le mai speli pe toate in pizda sau macar daca tot le speli in pizda sa miroasa si frumos nu a tomberon. Fa dracu recenzii reale! 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

mai invata sa te porti cu femeile (in pula mea ),ce vina am eu daca tu esti probabil un lache flausat fara capacitatea de a fi capabil sa faca o femeie sa reactioneze corespunzator ?

 nu cred ca esti tu in masura sa ma tragi  la raspundere pe un ton de jandarm psd , ca si cind as fi eu responsabil pentru faptul ca  nu te-ai descurcat cu o fata care m-a tratat pe mine intr-un mod superprofesional .

fa dracu o recenzie si scrie acolo ce nu ti-a convenit ,nu te mai infoia cu comentarii nesimtite  la adresa mea ca nu fut pe banii tai si nici  dator nu iti sint , sau mai bine citeste cu atentie ce am notat eu in recenzia mea .

La 10.01.2021 la 9:38, vitceibo a spus:

publi 24- new in your town 

ROXANA CREATA 

anul nou ne aduce belsug in privinta noutatilor  remarcabile pe piata constanteana.

cel putin in ceea ce ma priveste pe mine , gusturile mele pot fi diferite de cele ale altori utilizatori ,fapt pentru care ii invit sa imi citeasca recenziile numai pe cei cu adevarat interesati sa futa fete noi, nerecenzate inca

 

 

 

 

 

 

9(

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...