Sari la conținut

Masseuza Jessi


Postări Recomandate

Acum 16 ore, pussylover60 a spus:

Salutari. La Secret Obsession stiu ca lucra o domnisoara de culoare pe nume Jessi. Oare stie cineva daca mai lucreaza acolo sau daca s-a mutat la alt salon?

De ce nu suni sa intrebi? Eu am fost la ea, e o domnisoara foarte frumoasa si senzuala. Pentru cei carora le plac fetele de culoare este un must have. 

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 57 minute, unmembru a spus:

De ce nu suni sa intrebi? Eu am fost la ea, e o domnisoara foarte frumoasa si senzuala. Pentru cei carora le plac fetele de culoare este un must have. 

E mulatra sau 100% afro amer... vreau sa zic europeana? :) Plm de acest limbaj PC și neoliberalismul asta tâmpit😀😜🐒🐒🐒

Link spre comentariu
Acum 5 ore, unmembru a spus:

De ce nu suni sa intrebi? Eu am fost la ea, e o domnisoara foarte frumoasa si senzuala. Pentru cei carora le plac fetele de culoare este un must have. 

Am intrebat aici in ideea ca poate nu mai lucreaza la Secret Obsession si stie cineva la care salon s-a mutat dau daca a plecat din Cluj.

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca
La 05.04.2021 la 8:51, Livante a spus:

Salut ,da lucreaza si Jessi si Lili am fost la ambele.Fete faine permisive pana la un anumit bun simt.Le recomand experienta unica😁

Iti permite sa le faci sex oral?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
La 08.01.2021 la 20:18, pussylover60 a spus:

Salutari. La Secret Obsession stiu ca lucra o domnisoara de culoare pe nume Jessi. Oare stie cineva daca mai lucreaza acolo sau daca s-a mutat la alt salon?

Lucrează ! 
 

am fost eu săptămâna asta . 

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...