Sari la conținut

amalia 0763556579


Postări Recomandate

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Ceva imi pute. Am găsit și eu anunțul, plus încă unul cu o gagica asemănătoare dar alt număr. Cand am reverificat anuntul ăsta telefonul din poza nu mai bătea cu cel din anunț, fiind cel din anunțul anterior. Concluziile pot fi multe, trageți-le și voi

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ieri seara am reușit sa ajung la domnisoara Amalia ..am stabilit o programare pe care a respectat-o

Locatia : ap cu doua  camere curat și dotat cu tot ce trebuie  .. 

Zona : lângă hotel horoscop 

Domnisoara este cea din poze ,draguta inalta cam 1,70 înălțime   sani frumoși,. Este sexi 

igiena : curata .epilata .fără probleme, nu am sesizat nici un miros suspect

ON: cu mai multe viteze ,umed și foarte adânc  ..poate sa o ia pe toată....atenta la bijuterii  iti arunca priviri obraznice 

GFE: este glumeata.este foarte receptiva,  vesela ,stei sa te relaxeze...

FK: DA  9,5 

NP:  este prezenta ,propune poziții, se misca bine ,se excita ,se umezește  dă contre 

AP: Nu am încercat, dar este în lista de servicii

ESTE DE VIZITAT  ...EU O RECOMAND 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe
On 21/01/2021 at 10:19 PM, mihaip86 said:

Calea moșilor 113C, fk da, oral neprotejat da. 150 cu 250. E valabilă la telefon. Acum am vorbit cu ea. 

In sectiunea anunturi apare cu 300 ora. Amalia, ne poti confirma/infirma discutia cu colegul de mai sus? 

Link spre comentariu
Acum 22 ore, marian iancu 0507 a spus:

Ieri seara am reușit sa ajung la domnisoara Amalia ..am stabilit o programare pe care a respectat-o

Locatia : ap cu doua  camere curat și dotat cu tot ce trebuie  .. 

Zona : lângă hotel horoscop 

Domnisoara este cea din poze ,draguta inalta cam 1,70 înălțime   sani frumoși,. Este sexi 

igiena : curata .epilata .fără probleme, nu am sesizat nici un miros suspect

ON: cu mai multe viteze ,umed și foarte adânc  ..poate sa o ia pe toată....atenta la bijuterii  iti arunca priviri obraznice 

GFE: este glumeata.este foarte receptiva,  vesela ,stei sa te relaxeze...

FK: DA  9,5 

NP:  este prezenta ,propune poziții, se misca bine ,se excita ,se umezește  dă contre 

AP: Nu am încercat, dar este în lista de servicii

ESTE DE VIZITAT  ...EU O RECOMAND 

Mulțumesc pentru recenzie, te pup, si te mai aștept pe la mine! 😘

Link spre comentariu
Acum 18 ore, dogeatkitkat a spus:

In sectiunea anunturi apare cu 300 ora. Amalia, ne poti confirma/infirma discutia cu colegul de mai sus? 

Buna, da, am fost vizitata de marian iancu  0507. Preturile mele sunt 150 o finalizare 250 ora, nu pot schimba preturile vechi. Mulțumesc de înțelegere. 

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Important e ca ai lamurit. Daca nu te descurci poti cere ajutorul unui moderator, dar din cate stiu contul rosu iti confera multe drepturi de editare si moderare. 

Pozele sunt incitante, speram ca si serviciile pe masura. 

Link spre comentariu
Acum 5 ore, dogeatkitkat a spus:

Important e ca ai lamurit. Daca nu te descurci poti cere ajutorul unui moderator, dar din cate stiu contul rosu iti confera multe drepturi de editare si moderare. 

Pozele sunt incitante, speram ca si serviciile pe masura. 

Este o platforma noua pentru mine, care necesita timp de cunoaștere și înțelegere. Nu vreau sa fac vreo greșeală, cat despre serviciile mele iti pot garanta ca sunt de calitate. Pozele sunt profesionale, făcute în Germania, acolo unde lucrez în general. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 18 ore, Amalia888 a spus:

Buna, da, am fost vizitata de marian iancu  0507. Preturile mele sunt 150 o finalizare 250 ora, nu pot schimba preturile vechi. Mulțumesc de înțelegere. 

Buna ! Pentru anal nu am vazut pret, este inclus in 150/ fin ? 
 

Sunt probleme la anal sau este pus de marketing ? Merci

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...