Sari la conținut

Carmen matura 33 ani


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 2 ore, adigroza552 a spus:

Nu e tipa din poze, in schimb arata chiar bine, are silicoane, tatuaje. Am fost de doua ori, e foarte grabita, pusa pe facut bani doar. Parerea mea ca nu merita deloc.

Sunt de aceiasi parere cu adi groza,nu arata rau doar ca e pe graba nu vorbeste nu merita si are mai multe anunturi 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 14 minute, adigroza552 a spus:

Candva era Deea siliconata si avea poze reale. Acum are mai multe anunturi pe publi cu poze fake, lady bya, denisa, carmen, sara etc.

Exact asa e .eu am fost de 2 ori daca stiam nu m-as fi dus si a doua ora ,m-au incurcat anunturile diferite.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ici et la
  • Oras:Ici et la
La 10.01.2021 la 9:37, adigroza552 a spus:

Nu e tipa din poze, in schimb arata chiar bine, are silicoane, tatuaje. Am fost de doua ori, e foarte grabita, pusa pe facut bani doar. Parerea mea ca nu merita deloc.

Ne poti spune servicii, tarif si locatie? Iti multumesc!

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
Acum 2 ore, foottishbz a spus:

Carmen daca am cursa saptamana asta la cluj si te prind acolo vin cu drag sa te revad 🥰🥰🥰 cat mai ramai acolo?

Ce faci Sylvia? Nu vezi ca vorbesti singura, fata nu are cont de nimfo.

Eu zic sa incetezi cu deruta, ca nu are rost, eu mi-am dat seama ca e ceva putred la cont, pana si colegi si-au dat seama.

Ar fi bine sa renunti la contul asta ca nu ai nevoie de reclama falsa, ai rabdare si iti vor face colegi de forum.

Apropo am fost la tine si nu ti-am lasat recenzie ca nu am avut timp, ce pot spune e ca meriti bani ;)

 

 

 

 

Scuze de offtopic😬

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...