Sari la conținut

Amalia 0732601134


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Vizitat ieri.Am sunat pentru detalii serviciile fiind standard pentru Braila: oral,normal 100nr,200 ora,locatie in obor.Ajuns la locatie in aproximativ 20min.Fata draguta(este cea din poze)zîmbitoare si foarte primitoare,baia fara prea mari pretentii,camera destul de curata,are si colega dar nu am vazuto fiind in alta camera,putin dialog in timp ce gazda mea baga rufe la spalat, achitat pentru o ora 200 lei (țeapa),actiunea a inceput cu un oral destul de ok cer un 69 ca sa nu stau degeaba,accepta fara figuri (moment in care butona si telefonul la care sa hotarât sa renunte pâna la urma)dupa care montat balonasul,trecut la misionar,finalizat,igienizat.Totul destul de placut.Suna alt client si âi spune sa astepte câteva minute ca deabia a iesit de sub dus.Surprins intreb din nou de tarife.Raspuns:dar nu ai terminat?Si 69?Neavând chef de cearta ma âmbrac si plec(toata treaba de la intrare si iesire pe usa cam 25min).Concluzie?Ce ânseamna si covidu' asta ,pâna si timpul sufera mutații.

  • Like 3
Link spre comentariu

Concluzia, ai platit sa te lase sa-i dai limbi 😂😂😂 , lăsând gluma la parte, de preferat este ca pentru prima data sa se opteze doar pentru o finalizare, asa se pot evita tepele si testezi terenul, ce fel de persoana este, daca se merita mai mult,  etc.. spor la toata lumea ! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...