Sari la conținut

Bianca, blondă drăguță, sâni mărimea 5. 0754 778 580


potolea

Postări Recomandate

  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Nu cred ca am apelat la nimeni cu nimic și nu stiu despre ce programări este vba pentru ca eu nu mai sunt la iasi de ceva vreme și programările pe care le am avut mi le am respectat sau dacă am plecat am spus ca a intervenit ceva chiar nu va înțeleg de unde atâtea discuții 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 32 minute, Tutankamonus a spus:

....dai tu de ea pe publi sigur singurel.ps. Si tu esti prea pretentios asa ca nu o sa fii multumit colega...

Nu mai fi asa secretos. Zi-ne si noua despre cine este vorba. Intrebari vad ca stii foarte bine sa pui...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
On 1/11/2021 at 3:53 AM, baron58 said:

 

Fetele de cursă lungă abordează altfel problema. Vezi Laura,Lori,Renesme,Krm,Inna,Andreea,Ema masaj,etc.!

Inna nu e cea retrasa din primavara? A fost de cursa lunga.

Iar Krn a acumulat deja 3 tzepe la programari , din ce stim aici pe forum, eu cred ca sunt mai multe nescrise.

  • Like 1
Link spre comentariu
La 12.01.2021 la 21:46, sofer100 a spus:

Inna nu e cea retrasa din primavara? A fost de cursa lunga.

Iar Krn a acumulat deja 3 tzepe la programari , din ce stim aici pe forum, eu cred ca sunt mai multe nescrise.

Fetele de cursa lunga sunt erodate si cu chilometrajul dat peste cap ......Cauta o Roxana sau Cristina mai degraba , nu megarodatele enumerate mai sus . Putina prospetime tovarasilor de curvasareala .....zic si eu :))) . Grasuta asta cu sanii mari nu merita 150 jumate de ora ..si isi schimba des numerele de telefon . De ce oare ? O duminica frumoasa !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
1 hour ago, Tutankamonus said:

Fetele de cursa lunga sunt erodate si cu chilometrajul dat peste cap ......Cauta o Roxana sau Cristina mai degraba , nu megarodatele enumerate mai sus . Putina prospetime tovarasilor de curvasareala .....zic si eu :))) . Grasuta asta cu sanii mari nu merita 150 jumate de ora ..si isi schimba des numerele de telefon . De ce oare ? O duminica frumoasa !

Nu ne potrivim. 

Nu cred ca te referi la Roxana-Newton care are si ea un kilometraj. Despre cea de la Palas am incheiat subiectul acum o luna si nu il mai deschid.

Pe Cristina-tatarasi am ratat-o sambata, o fi interesanta, dar dupa ultimele mele experiente la brunete cred ca o sa devin mai prudent.

Inna cred ca avea vreo 26, nu e o diferenta mai mare de 2 ani fata de preferatele tale. Amira nici atat.

Link spre comentariu
Acum 3 minute, sofer100 a spus:

Nu ne potrivim. 

Nu cred ca te referi la Roxana-Newton care are si ea un kilometraj. Despre cea de la Palas am incheiat subiectul acum o luna si nu il mai deschid.

Pe Cristina-tatarasi am ratat-o sambata, o fi interesanta, dar dupa ultimele mele experiente la brunete cred ca o sa devin mai prudent.

Inna cred ca avea vreo 26, nu e o diferenta mai mare de 2 ani fata de preferatele tale. Amira nici atat.

Mr Driver 1000...Roxy Newton nu cunosc ....si da ..e v1 :) ....mai stiu o Roxy la 30 rodata la nemti si inca vreo 2 Roxy care apar si dispar in zona Palas ....Bianca stiu 4 ....enfin ...bonne chance !

  • Like 2
Link spre comentariu

ce cauta criss077 pe topicul asta? nu stiu și nici nu mai întreb....

încep sa-i inteleg pe cei care se plângeau de off-topic...

 

despre bulina lipicioasa titulara pe topic, are fizicul unei femei de 50 de ani. cui ii place așa..... mie nu! n-am fost, nu ma duc

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...