Sari la conținut

Mia 0755351495


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Neata Colegi....

nu prea ma pricep la recenzi, dar nu ma pot abtine sa nu va spun parerea mea...

am vizitat de cateva ori domnisoara, parerea mea ca e exact ce imi doresc pt o ora de relaxare in compania unei domnisoare, finuta, frumoasa, simpatica,  mereu cu zambetul pe buze....miroase mereu frumos, igiena maxima mereu....pot comunica deschis cu ea, si chiar pot spune se implica total in ceea ce face....nu stiu cum e cu alti, dar cu mine e mereu simpatica si vesela...

ce priveste actiunea, e totul normal, accepta tot ce iti doresti....in limitele normalului....tarifele la fel zic eu, in limita bunului simt si in limita ofertelor de pe piata...

recomand cu placere.... o femeie Frumoasa si cu un corp gratios...

cu siguranta o sa o mai vizitez....cat va mai fi la cluj....

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Neata .... Colegi de placeri....

nu imi sta in obicei sa promovez unele persoane, dar va spun doar ca ... Mia a revenit....cu acelasi zambet, amabilitate si implicare, mai mult o locatie centrala, de nota 10.....recomand cu placere pt toti cei care doriti sa va reamintiti de ani studentiei, cu o Frumoasa colega..... intre ghilimele, dar intr-o locatie de bogatan.....

nu stiu cat va mai sta, dar sigur o voi mai vizita.....e ceva special....sani perfecti parerea mea, corp slim, ochi frumosi, miros placut...tot ce e mai special de primit cand iti doresti o iesire din cotidian......

note peste 9.5 din toate punctele de vedere......

succes in toate Baieti...si good hunting....for everyone!!!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
6 hours ago, alvasos said:

Bine ai revenit la Cluj, MIA...

sper sa te revad curand, deja imi era dor de o frumusete ca tine....

poate de data asta ne rasfeti mai mult timp cu prezenta ta....

De unde stii ca a revenit la cluj, un link ceva?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Locatia este in Cartierul Zorilor, pe strada Observatorului....o locatie frumoasa si curata...

iar de Mia, nu pot spune decat ca pt mine este de nota 10 pe linie....

ma bucur ca a revenit la cluj...recomand...

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

bine ai revenit Mia,  chiar imi era dor de tine....te voi vizita cu siguranta, cat mai curand...mai ales ca locatia e in cartierul Zorilor, pe Strada Observatorului asa cum spunea-i la telefon.

mi-as dori sa stai cat mai mult la noi... esti exact ce imi doresc eu... 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Dupa o lunga perioada de inactiviate si curios de domnisoara Mia m-am hotarat sa ii fac o vizita si cred ca merita si o recenzie.

Programare facuta telefonic respectata de ambele parti, locatia Park Lake.

Ajuns la locu faptei dupa usa apare o fata foarte frumusica, zambitoare cu ochii mari care ma invita inauntru.

Am stat la o poveste scurta sa ne cunoastem un pic pana am fumat o tigara, apoi m-a invitat la un dus pentru un refresh rapid si am trecut in camera de actiune.

La corp e naturala, slim-fit cu sani medii foarte frumosi (personal nu sunt fan silicoane si tot felu de "imbunatariri"), daca ar avea fundul un pic mai mare ar fi perfecta.

Ca si actiune OP bun, la NP se implica, te intreaba ce iti place am schimbat cateva pozitii pana am obosit amandoi si am terminat in balonas.

Durata vizitei aproximativ o ora, cadou 300, notele cred ca sunt de prisos.

Personal m-am simtit foarte bine, clar ii de revenit, sper sa stea cat mai mult pe la noi.

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

 cand va aud cu note de 10 la una care nu face nici fk, nici cim, nici cob , nici on imi vine sa ma arunc de la etaj =)))) pula mea de labagisti , si nu e prima oara cand ma ard de la ,,recenziile,, voastre .. am mai patit asa la una , vai ce laudata si pupata in gaoaza curului era de catre catelusii astia si evident ca eu m-am asteptat la ceva extrem de bun, dar la fata locului a fost o experienta penala, comuna , nimic iesit din comun, ba chiar a reusit sa ma enerveze la un moment dat , ca ii platisem pt CIM si cand mai aveam putin sa iasa sperma din mine tampita incepea sa se prefaca ca face oral , adica nu mai atingea nici cu buzele nici cu limba pula , doar asa isi tinea gura deschisa si isi misca capu in sus si in jos.. prostituate ma n-ai ce sa le faci.. aia e.. si catelusii lor care le ling gaura curului.. ba chiar mai nou am vazut ratati care se semneaza gen ,,tipul de la 13:00,, =)))))))))))) ba coaie.. pe bune?

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Acum 9 ore, Kiwi65 a spus:

 cand va aud cu note de 10 la una care nu face nici fk, nici cim, nici cob , nici on imi vine sa ma arunc de la etaj =)))) pula mea de labagisti , si nu e prima oara cand ma ard de la ,,recenziile,, voastre .. am mai patit asa la una , vai ce laudata si pupata in gaoaza curului era de catre catelusii astia si evident ca eu m-am asteptat la ceva extrem de bun, dar la fata locului a fost o experienta penala, comuna , nimic iesit din comun, ba chiar a reusit sa ma enerveze la un moment dat , ca ii platisem pt CIM si cand mai aveam putin sa iasa sperma din mine tampita incepea sa se prefaca ca face oral , adica nu mai atingea nici cu buzele nici cu limba pula , doar asa isi tinea gura deschisa si isi misca capu in sus si in jos.. prostituate ma n-ai ce sa le faci.. aia e.. si catelusii lor care le ling gaura curului.. ba chiar mai nou am vazut ratati care se semneaza gen ,,tipul de la 13:00,, =)))))))))))) ba coaie.. pe bune?


 

 

 

Pot sa confirm mult din ce spui, probabil ca mulți am luat teapa cu una lăudata și linsa peste  tot!!!! Personal ma laud cu o țeapă luată cu o fata care activează in oraș de aproximativ 5 ani și e foarte lăudata și recenzii peste recenzii și ea este praf săraca, cu servici vai de ele si pe Fast!!! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...