Sari la conținut

Rebecca 0751987970 👅


Vizitator Rebeccax

Postări Recomandate

Vizitator Rebeccax
Reputație: 0

Buna dragii mei ❤️❤️💋💋! Ma numesc Rebecca si sunt noua in orașul vostru ! ❤️❤️
❤️Dacă esti in cautarea unei aventuri de execeptie , si a unui sex de neuitat cu o fată educată, frumoasă, seducătoare nu ramane decat sa ma suni sa ne satisfacem ❤️❤️👉🏻👌🏻💦
Ofer servicii pentru domni care ma vizitează :
💦Oral neprotejat in funcție de igiena 
💦Finalizare corporală/faciala/orală 
💦Sex normal protejat 
💦Diferite poziții incluziv 69 
💦Accept oral 
💦150 finalizarea/ 250 ora 
Va aștept cu drag și abia astept să gustați din mine !❤️❤️❤️
‪0751 987 970  

https://postimg.cc/gallery/L6stjW7/f105b564

Link spre comentariu
Vizitator Rebeccax
Reputație: 0
  •  

Buna dimineata dragii mei!!❤️❤️ 
Astept cu drag sa ma vizitati și să vă fac ziua mult mai frumoasă! ❤️💦💦🍌🍌

Vă sărut si astept sa mă contactati. Valabil si pentru whatsapp 🥰!! ❤️❤️❤️‪0751 987 970‬❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Salutare tuturor! Doar ce am ieșit de la titulara topicului și va pot spune o părere cât se poate de subiectiva și sinceră. Ca urmare acestea fiind notele:
Aspect 10 ++ - Este extraodinar de frumoasa, înaltă (aprox 1.80) o moldoveanca autentica cu niște forme absolut senzaționale, este genul curvy ❤️pentru cunoscători. Menționez ca pozele nu o avantajează aproape deloc.

Atitudine 10: Drăguța de la primele cuvinte pe whastapp, pana la ieșirea pe usa apartamentului la sfârșitul întâlnirii. A menționat inclusiv pe whatsapp ca ma așteaptă și nu vrea sa ne grăbim. A fost extrem de comunicativa și pusă pe caterinca sa destindem atmosfera.


Igiena 10: Îți venea de-a dreptul sa o mănânci, epilata peste tot și mirosea impecabil.

ON 10: Se vede faptul ca ii place ceea ce face și ca vrea sa te vada satisfăcut. 

NP 10: Am schimbat 2 poziții pentru ca m-a înfierbântat foarte tare. Se simte bine, e strâmtă, fierbinte și nu a folosit lubrifiant. Bravoo!!!

AP: Nu sunt curios și am înțeles ca nici nu face. 

Tarif: Nu a întrebat de bani nimic, ceea ce m-a surprins fata de alte fete, am achitat din obișnuința suma cerută in descriere pentru o finalizare.

Recomandare: Dacă vreți o experiența reușită și sunteți oameni de calitate, nu cred ca aveți cum sa dați fail cu fata asta.

!!! SINGURUL MARE MINUS: Este ca vrea sa plece intr-o săptămâna :(

Ciocane tari!

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Rebeccax
Reputație: 0

Buna dimineata dragii mei!! 💦❤️❤️🍌 

Va astept cu mare drag sa ma contactati  si sa ne bucuram de clipe cat mai frumoase impreuna!💦💦💦❤️❤️💋

 

466A8275-BC60-4782-B6A7-98B0BD8BFDB3.png

Link spre comentariu
Vizitator Rebeccax
Reputație: 0

Buna să aveți dimineața dragii meii!❤️💦🍌 

Vă astept si astazi sa ma contactati pentru programari , sa ne simtim bine impreuna❤️❤️ 🍌💦💦
Las aici si o poză, să vă încălziți ochii de dimineață!😈💋💋💦💦👉🏻👌🏻 
Suna-mă! 💦💦 ‪0751 987 970‬  

FB792FD7-DC25-46C9-A150-6241215427F8.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator Rebeccax
Reputație: 0

Buna Dimineata !!💋💋💦💦

Astept cu nerabdare sa ma contactati si azi si sa ne relaxam impreuna! ❤️🍌🍌💦💦

Din nou, vă las o poză pentru a vă “înveseli” puțin!💋💋🍌🍌💦💦

 

2D4570D0-E8DF-4E07-B6FC-DD9BD8B57C04.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut,acu am iesit de la aceasta domnisoara superba.

Ca si aspect e foarte frumoasa,un fund de milioane,nu este grasa deloc e chiar construita cum trebuie.

ON foarte fain executat,NP pe la spate(o priveliste extraordinara)....se uda natural,geme se misca frumos,chiar ii place sau cel putin asa am avut eu senzatia.

Din pacate pentru mine...nu am ajuns la finalizare din vina mea.

Note nu o sa dau pentru ca nu cred ca are sens.

Multumesc Rebeca!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
2 hours ago, maka133 said:

Salut,acu am iesit de la aceasta domnisoara superba.

Ca si aspect e foarte frumoasa,un fund de milioane,nu este grasa deloc e chiar construita cum trebuie.

ON foarte fain executat,NP pe la spate(o priveliste extraordinara)....se uda natural,geme se misca frumos,chiar ii place sau cel putin asa am avut eu senzatia.

Din pacate pentru mine...nu am ajuns la finalizare din vina mea.

Note nu o sa dau pentru ca nu cred ca are sens.

Multumesc Rebeca!

Na ia să vedem ai dreptate, am programare la 8 azi, dau o bere daca-i aşa 😁

Link spre comentariu
Vizitator Rebeccax
Reputație: 0

O dimineata cat mai placuta va doresc dragii mei!💋💦💦❤️
Astăzi vin cu o surpriză pentru voi, si anume ca astazi programul meu va se va prelungi pana la ora 00:00. 💦💦 

Vă astept cu mare drag să ne distrăm impreuna!😍💦💦❤️❤️
Sună-mă!  ❤️❤️‪  0751 987 970‬ ❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 14 minute, Rebeccax a spus:

O dimineata cat mai placuta va doresc dragii mei!💋💦💦❤️
Astăzi vin cu o surpriză pentru voi, si anume ca astazi programul meu va se va prelungi pana la ora 00:00. 💦💦 

Vă astept cu mare drag să ne distrăm impreuna!😍💦💦❤️❤️
Sună-mă!  ❤️❤️‪  0751 987 970‬ ❤️❤️

FK faci?

Link spre comentariu
Vizitator Rebeccax
Reputație: 0

Buna seara dragii mei!! 💋💋💦🍑

Aștept mâine să ma contactati și să ne simtim bine împreuna ca de fiecare dată! ❤️❤️
După cum v-am obisnuit , vă las ceva frumos mai jos să vă binedispun! 😏💋💦💦 0751 987 970‬  💦💦

E4771EFE-CB3E-4B8F-94A9-E1C732DD4171.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator Rebeccax
Reputație: 0

O dimineata cat mai placuta sa aveti dragii mei!💋💋 

astept cu mare drag sa facem programari ,sa ne distram impreuna💋💋❤️❤️‪0751 987 970‬ ❤️❤️

Link spre comentariu
Vizitator Rebeccax
Reputație: 0

Bună dimineața dragii mei 💋💋❤️❤️!

Abia aștept sa ne vedem și astăzi și sa vă pot satisface💦💋💋

Desigur, las ceva frumos mai jos.❤️
Sună-mă! ❤️❤️‪0751 987 970‬❤️❤️

0CB2D277-9AF8-43A4-9E61-E053BD8AF4D4.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Hollywoo
  • Oras:Hollywoo

Buona sera.

Am tăiat panglica pe 2021 cu domnișoara Rebeca...X. M-am tot gândit la ce aș putea ataca in debutul acestui an, am tot așteptat, am făcut planuri, nu s-a concretizat nimic... 

Am reluat la puricat oferta locală  și prea multe opțiuni nu au fost, una din pozele de mai sus mi-a dat imboldul necesar de a lua hotărârea să opresc căutările. Foarte amabilă in schimbul nostru de mesaje și nu numai, am propus o oră nu foarte îndepărtata care a fost și pe placul domnișoarei. Locația, probabil necunoscută de multă lume, pe Eroilor de la Tisa, lângă EON.

Ca aspect, Rebeca e o fătucă destul de înaltă, dacă îți plac femeile tip scândură s-ar putea sa fie ieșită din parametrii, eu prefer fetele cu forme (feminine) categorie  la care se încadrează și domnișoara. La fața nu e o frumusețe izbitoare, aș spune drăguță.

Am optat pentru un oral, fără grabă, care a început promițător dar a devenit destul de liniar pe parcurs, fără bale, fără atenție la zonele învecinate...You get the idea. Finalizat oral in cele din urmă, poate aș fi fost mai împlinit dacă o lăsam să mă călărească, nu cred că voi afla niciodată.
Decartat 150 și plecarea.


Note:

Aspect:7:5

Oral: asemenea 7,5 pt cim

Atitudine:9, politicoasă, nu m-am simțit deloc grăbit.
 

  • Like 7
Link spre comentariu

Salutare ! Astăzi am vizitat-o și eu pentru o finalizare, dupa vreo 2 zile de schimburi de mesaje pe WhatsApp, trebuie să recunosc că s-a comportat frumos cu mine, chiar ca și o prietenă la care mergi când e singură acasă, în unele momente, deci ca și atitudine este foarte ok și plăcută.

Nu este deloc minionă, ci chiar o femeie bine „închegată”, fund mare, nici sânii nu sunt mici, per total arată bine de tot. Iar dacă ai și atitudinea potrivită, chiar poate ieși o experiență faină. Ca și acțiune, pentru început am stat la o poveste, nu m-am simțit deloc grăbit, am inceput cu un sărut mai intens din partea ei și cam atât la acest capitol (face si FK sustinut daca se doreste, dar contra cost, din ce am înțeles eu). Apoi a continuat cu un oral umed și plăcut, s-a simtit destul de bine, cu saliva curgând, ceea ce mi-a plăcut și apoi la inițiativa ei a venit peste mine la NP(care nu a fost lung pentru ca eu nu ma inteleg cu prezervativele aparent și imi cam pierd TĂRIA 😑 ) apoi am venit și eu puțin peste ea și apoi totul s-a terminat cu o finalizare orală mai mult decât plăcută. Per total, o recomand, chiar este o fată faină!


Două aspecte aș dori să le mai menționez: 1. e frumușică la față, iar când zămbește, chiar te ia dragul de ea (are un zâmbet frumos și larg)

                                                                     2. menținea atmosfera într-un mod plăcut la oral, cu priviri intense, gesturi și chiar mici glumițe, la un moment dat chiar m-a făcut să râd 😂

 Ca și note, am văzut că așa se practică:
Aspect 9: Faină din toate privințele

Atitudine: 10
Igiena 10: Foarte curată, nu am observat nimic suspect.

ON 10: Foarte umed, exact pe placul meu, încearcă să o ia toată în gură fără inhibiții, chiar simțeam că ar putea să mă termine din oral la un moment dat, iar eu de fel mă termin destul de greu.

NP: Nu prea pot da notă aici din vina mea, fiindcă nu am practicat prea mult, dar fata e ce trebuie, ai unde să dai (vorba aia) 😂

Tarif: 150 pentru toată acțiunea

Recomand, merită vizitată, e ce trebuie domnișoara!

P.S: Nu am lăsat niciodată o altă recenzie pentru că eu mereu doar culegeam informații de pe acest forum, așa că vă rog să fiți blânzi cu mine 😂

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...