Sari la conținut

Rebecca 0751987970 👅


Vizitator Rebeccax

Postări Recomandate

Vizitator Rebeccax
Reputație: 0

Cum va este ziua dragilor?? 
haideti sa ne vedem sa va fac ziua mai buna! 💦💦💦❤️💋 

las ceva aici sa va bucurati de priveliste 

Da-mi mesaj pe whatsapp pt o programare 

‪0751 987 970‬

 

983A288B-CB48-4279-890F-A91BED39A546.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator Rebeccax
Reputație: 0

Buna dimineata dragii mei!!! 💋💋💋 

Ce credeti că se ascunde sub inimioară?!💋💋💦💦💦 Hmmm..💦💦

Suna-mă sau lasă-mi mesaj pe whatsapp pentru o programare, sa vezi cu ochii tai ce este acolo 💋💋💦💦 

‪0751 987 970‬

pupici 💋💋

 

B25D05B0-D8A4-4FD1-BFA8-C3F164D19F36.jpeg

Link spre comentariu
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara
Acum 3 ore, Rebeccax a spus:

Hmmm 💦💦💋💋 

suna-ma sau lasa-mi mesaj pe whatsapp ❤️❤️💦💦 

‪0751 987 970‬

 

0134C563-7E9C-4945-957A-4276FB68F674.jpeg

sexoas-o faci si anal sau doar oral combinat cu normal ? 

Link spre comentariu
Acum 7 ore, Rebeccax a spus:

Buna dimineata dragii mei!!! 💋💋💋 

Ce credeti că se ascunde sub inimioară?!💋💋💦💦💦 Hmmm..💦💦

Suna-mă sau lasă-mi mesaj pe whatsapp pentru o programare, sa vezi cu ochii tai ce este acolo 💋💋💦💦 

‪0751 987 970‬

pupici 💋💋

 

B25D05B0-D8A4-4FD1-BFA8-C3F164D19F36.jpeg

După inimioara ca inimioara dar daca e din fata poza oare ce se ascunde? 
comoara 

Link spre comentariu
Vizitator Rebeccax
Reputație: 0
Acum 5 ore, agness3 a spus:

sexoas-o faci si anal sau doar oral combinat cu normal ? 

Nu fac anal, DOAR oral si normal 

pupici

Link spre comentariu
Vizitator Rebeccax
Reputație: 0

Buna dimineata dragii mei!!💋💦💦💋 

Astept si astazi sa ma contactati si sa facem programari sa ne facem ziua mai bună recirpoc ❤️💋💋💦💦 

suna-ma sau scrie mi pe whatsapp 

‪0751 987 970‬

 

191772CD-D12C-4C28-A3E1-B2D73FCEE883.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator Rebeccax
Reputație: 0

Buna dimineata dragii meii!!💦💦💋💋 

si astazi sunt disponibila 

Ma puteti suna sau contacta pe whatsapp pt programari 💋💋 

‪0751 987 970‬

 

09A9E724-FD38-46A0-8587-4B1FCBCCD035.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator Rebeccax
Reputație: 0

Bună dimineața dragii mei! 💋💋💋💦💦 

miercuri voi parasi Tm din pacate, deci suna-ma / scrie-mi pe whatsapp si hai sa facem o programare sa ne vedem 

💋💋💋 

‪0751 987 970‬

 

30FEB86E-8023-44EE-86AE-044D9CB91DF7.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator Rebeccax
Reputație: 0

Buna dimineata!! ❤️❤️💋💋
tin sa va anunt ca din pacate este ultima mea zi in Tm si ca voi fi disponibila azi pana la la ora 18:30. 
astept cu mare drag sa facem programari sa ne cunoastem daca inca n-am facut-o 

pupicii💋💋💋💦💦💦

whatsapp/ suna-ma 

‪0751 987 970‬

 

 

741C9187-DB62-4BF8-9333-AC0D232D3905.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Luni am zis sa o încerc și eu pe Rebeca, lăudata de unii dintre membrii, mai ales ca urma sa plece.

Facut programare pe whatsapp, unde o întreb dacă accepta FK și dacă ma poate aștepta in ciorapi din aceia cu banda.Fk 50 extra, ciorapii nu-i avea.

Ii zic ca ajung in 20 de min, am respectat programarea amândoi.

Ajuns la fata locului, avem un scurt chit chat, îmi complimenteaza ochii, ma întreabă dacă vreau sa merg la dus.Ii zic in replica dacă poate sa îmi dea un pahar cu apa, primesc apa totul ok.

O mai întreb încă o data de sărut, de fapt întreb specific dacă e FK nu pupici pe buze, la care mi se Răspunde afirmativ.

Dupa dus mergem in dormitor, începem cu un FK extrem de timid, ne-am luat limbile in gura cam de 2 ori și trece fata la oral.

ON slăbuț de tot, nu știu ce nota sa ii dau, dat undeva de 6.Am văzut ca unii useri scriau ca aproape reușește Deep.Nici vorba, ia capu puțin in gura și se ajuta de mâna.

Am început cu ea deasupra, sânii sunt frumosi nimic de zis.Ii zic sa schimbam in doggy, aici a avut o poziție ciudata cu spatele deloc arcuit, m-am chinuit.

Ii zic sa trecem in misionar, unde reușesc sa finalizez.

Ca o concluzie, m-am simțit puțin “înșelat” cu acei 50 extra pt sărut, mai bine îmi zicea ca nu face decât sa o facă așa, mai mult din obligație.

Adica, eu sunt obișnuit la Fk cu @mayasw33t sau @sweeteva, care parca o fac din plăcere.

Din punctul meu de vedere nu o recomand, e pusa pe făcut bani rapid, asta am înțeles și din ce mi-a raspuns când am întrebat-o dacă mai vine pe la noi.Răspunsul ei a fost ca nu știe dacă mai revine pt ca și-a atins scopul.

  • Like 4
  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
3 hours ago, bounty91 said:

Luni am zis sa o încerc și eu pe Rebeca, lăudata de unii dintre membrii, mai ales ca urma sa plece.

Facut programare pe whatsapp, unde o întreb dacă accepta FK și dacă ma poate aștepta in ciorapi din aceia cu banda.Fk 50 extra, ciorapii nu-i avea.

Ii zic ca ajung in 20 de min, am respectat programarea amândoi.

Ajuns la fata locului, avem un scurt chit chat, îmi complimenteaza ochii, ma întreabă dacă vreau sa merg la dus.Ii zic in replica dacă poate sa îmi dea un pahar cu apa, primesc apa totul ok.

O mai întreb încă o data de sărut, de fapt întreb specific dacă e FK nu pupici pe buze, la care mi se Răspunde afirmativ.

Dupa dus mergem in dormitor, începem cu un FK extrem de timid, ne-am luat limbile in gura cam de 2 ori și trece fata la oral.

ON slăbuț de tot, nu știu ce nota sa ii dau, dat undeva de 6.Am văzut ca unii useri scriau ca aproape reușește Deep.Nici vorba, ia capu puțin in gura și se ajuta de mâna.

Am început cu ea deasupra, sânii sunt frumosi nimic de zis.Ii zic sa schimbam in doggy, aici a avut o poziție ciudata cu spatele deloc arcuit, m-am chinuit.

Ii zic sa trecem in misionar, unde reușesc sa finalizez.

Ca o concluzie, m-am simțit puțin “înșelat” cu acei 50 extra pt sărut, mai bine îmi zicea ca nu face decât sa o facă așa, mai mult din obligație.

Adica, eu sunt obișnuit la Fk cu @mayasw33t sau @sweeteva, care parca o fac din plăcere.

Din punctul meu de vedere nu o recomand, e pusa pe făcut bani rapid, asta am înțeles și din ce mi-a raspuns când am întrebat-o dacă mai vine pe la noi.Răspunsul ei a fost ca nu știe dacă mai revine pt ca și-a atins scopul.

de regula evit fetele care cer extra pt FK , ori e GFE natural ori nu e . Multumim pt recenzie . Ai scapat pe unii dintre noi de intalniri semireusite 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 ore, fciuca a spus:

de regula evit fetele care cer extra pt FK , ori e GFE natural ori nu e . Multumim pt recenzie . Ai scapat pe unii dintre noi de intalniri semireusite 

Știu ce zici, aveam senzația ca o sa fiu păcălit puțin dar stii cum e când gândești doar cu un cap:))

Link spre comentariu
Vizitator Rebeccax
Reputație: 0
La 16.06.2021 la 17:32, bounty91 a spus:

Luni am zis sa o încerc și eu pe Rebeca, lăudata de unii dintre membrii, mai ales ca urma sa plece.

Facut programare pe whatsapp, unde o întreb dacă accepta FK și dacă ma poate aștepta in ciorapi din aceia cu banda.Fk 50 extra, ciorapii nu-i avea.

Ii zic ca ajung in 20 de min, am respectat programarea amândoi.

Ajuns la fata locului, avem un scurt chit chat, îmi complimenteaza ochii, ma întreabă dacă vreau sa merg la dus.Ii zic in replica dacă poate sa îmi dea un pahar cu apa, primesc apa totul ok.

O mai întreb încă o data de sărut, de fapt întreb specific dacă e FK nu pupici pe buze, la care mi se Răspunde afirmativ.

Dupa dus mergem in dormitor, începem cu un FK extrem de timid, ne-am luat limbile in gura cam de 2 ori și trece fata la oral.

ON slăbuț de tot, nu știu ce nota sa ii dau, dat undeva de 6.Am văzut ca unii useri scriau ca aproape reușește Deep.Nici vorba, ia capu puțin in gura și se ajuta de mâna.

Am început cu ea deasupra, sânii sunt frumosi nimic de zis.Ii zic sa schimbam in doggy, aici a avut o poziție ciudata cu spatele deloc arcuit, m-am chinuit.

Ii zic sa trecem in misionar, unde reușesc sa finalizez.

Ca o concluzie, m-am simțit puțin “înșelat” cu acei 50 extra pt sărut, mai bine îmi zicea ca nu face decât sa o facă așa, mai mult din obligație.

Adica, eu sunt obișnuit la Fk cu @mayasw33t sau @sweeteva, care parca o fac din plăcere.

Din punctul meu de vedere nu o recomand, e pusa pe făcut bani rapid, asta am înțeles și din ce mi-a raspuns când am întrebat-o dacă mai vine pe la noi.Răspunsul ei a fost ca nu știe dacă mai revine pt ca și-a atins scopul.

Buna! 
Multumesc pentru parere, parerile sunt subiective, nu toată lumea are aceiasi parere, aceleasi preferințe. Daca specificai ca iti place /dorești oral super deep, se întampla, din punctul meu de vedere, nu te-am vazut nemultumit in acel moment, pentru ca daca era asa, imi schimbam total tehnica, si inca o chestie, indiferent ca vorbim de acest domeniu, trebuie sa existe comunicare, să imi spui ce iti place/ sau displace. 
Tu ai fost nemultumit, imi pare rau ca n-am reusit sa stabilim acea “ chimie”, dar cine a fost si mai revine la mine știe cum sunt si ce treabă fac. Celelalte recenzii bune nu sunt scrie pe ochi frumoși. 
Iar dacă tu nu ai avut o experienta nu tocmai plăcută nu inseamnă ca altcineva nu va avea clipe super misto cu mine😉 

Si voi reveni de luni inapoi in Timisoara 🥰

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 6/16/2021 at 5:32 PM, bounty91 said:

Luni am zis sa o încerc și eu pe Rebeca, lăudata de unii dintre membrii, mai ales ca urma sa plece.

Facut programare pe whatsapp, unde o întreb dacă accepta FK și dacă ma poate aștepta in ciorapi din aceia cu banda.Fk 50 extra, ciorapii nu-i avea.

Ii zic ca ajung in 20 de min, am respectat programarea amândoi.

Ajuns la fata locului, avem un scurt chit chat, îmi complimenteaza ochii, ma întreabă dacă vreau sa merg la dus.Ii zic in replica dacă poate sa îmi dea un pahar cu apa, primesc apa totul ok.

O mai întreb încă o data de sărut, de fapt întreb specific dacă e FK nu pupici pe buze, la care mi se Răspunde afirmativ.

Dupa dus mergem in dormitor, începem cu un FK extrem de timid, ne-am luat limbile in gura cam de 2 ori și trece fata la oral.

ON slăbuț de tot, nu știu ce nota sa ii dau, dat undeva de 6.Am văzut ca unii useri scriau ca aproape reușește Deep.Nici vorba, ia capu puțin in gura și se ajuta de mâna.

Am început cu ea deasupra, sânii sunt frumosi nimic de zis.Ii zic sa schimbam in doggy, aici a avut o poziție ciudata cu spatele deloc arcuit, m-am chinuit.

Ii zic sa trecem in misionar, unde reușesc sa finalizez.

Ca o concluzie, m-am simțit puțin “înșelat” cu acei 50 extra pt sărut, mai bine îmi zicea ca nu face decât sa o facă așa, mai mult din obligație.

Adica, eu sunt obișnuit la Fk cu @mayasw33t sau @sweeteva, care parca o fac din plăcere.

Din punctul meu de vedere nu o recomand, e pusa pe făcut bani rapid, asta am înțeles și din ce mi-a raspuns când am întrebat-o dacă mai vine pe la noi.Răspunsul ei a fost ca nu știe dacă mai revine pt ca și-a atins scopul.

Asa este domnisoara. Am vizitat-o si eu in trecut si a fost destul de seaca.

Tanara , inalta frumusica dar esti pe cont propriu sa iti mobilizezi obiectul muncii .. nu prea are trucuri in joben. Din ce mi-am dat seama stie sa lucreze doar cu materialul clientului + munca clientului. Este mai mult inginer de santier.

Nu i-am dat recenzie pentru ca nu a fost o experienta prea reusita asa in general dar nici nu a facut nimic rau/gresit a facut doar joc la offside.

Sa nu ma intelegeti gresit ..domnisoara arata bine este ok probabil o mai vizitez cand trebuie sa imi platesc factura la EON si se indeplinesc doua conditii importante:

1) sa fie coada la EON
2) sa gasesc o persoana de incredere sa imi tina rand

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...