Sari la conținut

Rebecca 0751987970 👅


Vizitator Rebeccax

Postări Recomandate

On 1/27/2021 at 12:44 AM, benedict_ said:

Avand o slabiciune pentru fetele inalte si voluptoase si vazand ca este ultima ei zi la Timisoara mi-am eliberat programul cu scopul expres de a ajunge si pe la Rebecca, sa vad daca "pierd" ceva din cauza plecarii ei. Mda, cu regret, trebuie sa recunosc ca-mi va lipsi prezenta ei in oras. 😅 Mie mi-a placut mult cum arata, e genul care ar fi frumoasa chiar si nemachiata, natural. La corp iarasi am fost foarte incantat. Carnea sta bine pe ea, exact acolo unde trebuie. Fundul e de milioane, generos, picioarele lungi, numai bune de pus pe umeri, iar sanii naturali, frumosi. Si la servicii am fost incantat. M-am bucurat de un oral variat iar la normal am fost tare multumit sa dau, ba mai aveam impresia ca si Rebecca era multumita. Am stat si la tigara si la povesti, fata fiind volubila si sociabila. Deci, in concluzie, fata placuta si cand vine vorba de actiune si si cand vine vorba de personalitate. Sper sa-si gaseasca cat mai repede timpul si inclinatia sa ne reviziteze din nou! 😁 Daca revine mi-e frica sa nu ajung sa-mi fac abonament Ma simt vulnerabil. 😂

 

9 minutes ago, jocrep1 said:

Nimeni nimic? Nicio recenzie? Chiar atata discretie? 😀

S-auzim de bine!

 

 

Mai merge si un pic de discretie din cand in cand. 😉 Rebecca e printre preferatele mele. Ce am scris in prima recenzie ramane valabil. Am mai fost de atunci de mai multe ori si voi mai merge. Mi se pare ca si-a mai imbunatatit si tehnica la oral fata de primele dati. Deci, frumoasa la chip, inalta, voluptoasa, cu niste craci faini de tot. 😂 Si daca esti genul vorbaret chiar ai cu cine. Pentru mine e o prezenta foarte placuta, n-am plecat o data nemultumit de la ea, prin urmare o recomand!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Salutare . Am vizitat-o pe domnisoara Rebeca.  Am stat aproximativ o ora cu tariful aferent 250 .  Ca și acțiune nu am ce sa ii reproșez face ce este în descriere fara comentarii ce nu își au rostul. Nu te grăbește are o atitudine pro client.                                         Am reușit doar o finalizare cu C.I.M la a doua nu am reușit sa ajung în timpul alocat.               Locatie 9                                                                      aspect 8(un pic voluptoasa pt gustul meu)      Atitudine 10                                                              O.N 10 cu deep și cim                                               N.P 9 se implica ,geme frumos.                            Tarife 150/250                                                         De recomandat :DA                                                  

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 21 minute, benedict_ a spus:

 

 

 

Mai merge si un pic de discretie din cand in cand. 😉 Rebecca e printre preferatele mele. Ce am scris in prima recenzie ramane valabil. Am mai fost de atunci de mai multe ori si voi mai merge. Mi se pare ca si-a mai imbunatatit si tehnica la oral fata de primele dati. Deci, frumoasa la chip, inalta, voluptoasa, cu niste craci faini de tot. 😂 Si daca esti genul vorbaret chiar ai cu cine. Pentru mine e o prezenta foarte placuta, n-am plecat o data nemultumit de la ea, prin urmare o recomand!

La 24.01.2021 la 18:36, superstar11 a spus:

Nu stiu eu vin cu un review negativ.M-am programat la 11 am ajuns undeva la si 10.Am.Am vrut sa iau doar un numar din cauza asta da' m-a mintit ca nu e problema ca putem sta 10 min peste chiar daca are programare si mi-a dat jet la 11:50( la 11:50 eram si imbracat sa ies).Practic am platit pentru o ora si am stat cam 30-40 minute.Parea foarte ok daca nu era teapa era ok.Mai bine luam si eu un numar si aia era....da normal vorba multa ii place doar sa nu faca treaba :)) va fura la ceas si la bani.

Si eu am mai fost, sa ma conving daca prima data am fost numai eu pe graba sau a fost si ea. 

Confirm si ce a zis benedict: si-a imbunatatit tehnica la oral. I-a iesit cam deep pe alocuri. Clar imbunatatire.

A doua oara cand eu n-am fost pe graba a fost cam ca la superstar11. Oricum, am fost oarecum evacuat in 45 min ca are si programare dupa. (Nu avea, confirmase la un coleg de-al meu care a intrebat-o inainte sa intru eu, doar asa de control - si noi suntem draci, vorba aia: te pui cu dracu). Probabil la mine a fost aia cu chimia.

Ce aveam de zis am zis. Spor cu colegii cu care vad ca au avut chimie.

Rebeca, nu o lua ca o recenzie negativa. Pur si simplu nu poti multumi pe toata lumea. Daca din ce am scris ai extras ceva ce ar putea sa iti foloseasca in job ma bucur (nu doar aia ca suntem draci). Daca nu oricum iti urez succes!

S-auzim de bine!

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Rebeccax
Reputație: 0
Acum 14 minute, jocrep1 a spus:

Si eu am mai fost, sa ma conving daca prima data am fost numai eu pe graba sau a fost si ea. 

Confirm si ce a zis benedict: si-a imbunatatit tehnica la oral. I-a iesit cam deep pe alocuri. Clar imbunatatire.

A doua oara cand eu n-am fost pe graba a fost cam ca la superstar11. Oricum, am fost oarecum evacuat in 45 min ca are si programare dupa. (Nu avea, confirmase la un coleg de-al meu care a intrebat-o inainte sa intru eu, doar asa de control - si noi suntem draci, vorba aia: te pui cu dracu). Probabil la mine a fost aia cu chimia.

Ce aveam de zis am zis. Spor cu colegii cu care vad ca au avut chimie.

Rebeca, nu o lua ca o recenzie negativa. Pur si simplu nu poti multumi pe toata lumea. Daca din ce am scris ai extras ceva ce ar putea sa iti foloseasca in job ma bucur (nu doar aia ca suntem draci). Daca nu oricum iti urez succes!

S-auzim de bine!

Mersi frumos pentru sfaturi!💋 

sigur, parerile sunt impartite deoarece treaba e subiectiva, unuia poate sa-i placa, altuia să nu îi placă 

Cu fiecare client incerc sa mi imbunatatesc tehnica pentru ca sunt incepatoare

Oricum multumesc pentru sfaturi, le voi lua in considerare💋

Link spre comentariu
Vizitator Rebeccax
Reputație: 0
Acum 32 minute, boom1981 a spus:

Salutare . Am vizitat-o pe domnisoara Rebeca.  Am stat aproximativ o ora cu tariful aferent 250 .  Ca și acțiune nu am ce sa ii reproșez face ce este în descriere fara comentarii ce nu își au rostul. Nu te grăbește are o atitudine pro client.                                         Am reușit doar o finalizare cu C.I.M la a doua nu am reușit sa ajung în timpul alocat.               Locatie 9                                                                      aspect 8(un pic voluptoasa pt gustul meu)      Atitudine 10                                                              O.N 10 cu deep și cim                                               N.P 9 se implica ,geme frumos.                            Tarife 150/250                                                         De recomandat :DA                                                  

Multumesc frumos, si te mai astept cu drag 💋💋 pupici

Link spre comentariu
Vizitator Rebeccax
Reputație: 0
1 oră în urmă, benedict_ a spus:

 

 

 

Mai merge si un pic de discretie din cand in cand. 😉 Rebecca e printre preferatele mele. Ce am scris in prima recenzie ramane valabil. Am mai fost de atunci de mai multe ori si voi mai merge. Mi se pare ca si-a mai imbunatatit si tehnica la oral fata de primele dati. Deci, frumoasa la chip, inalta, voluptoasa, cu niste craci faini de tot. 😂 Si daca esti genul vorbaret chiar ai cu cine. Pentru mine e o prezenta foarte placuta, n-am plecat o data nemultumit de la ea, prin urmare o recomand!

Ai ce ai cu cracii mei🤣🤣💋

multumesc pentru cuvintele frumoase si astept un semn pe whapp pentru o revedere specifica 💦💦💋💋 

te sarut💋💋🙏🏻

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 15 minute, benyruben a spus:

Mai baietilor,nimeni cu recenzii despre fătuca aceasta?:) 

pare mișto rauuu 

Sunt cateva in spate! Pareri impartite, inclusiv 2 de-ale mele ... sunt si eu curios de altii ce zic ... bine, nu mor de curiozitate 😀

S-auzim de bine!

Link spre comentariu
Vizitator Rebeccax
Reputație: 0
Acum 4 ore, benyruben a spus:

Mai baietilor,nimeni cu recenzii despre fătuca aceasta?:) 

pare mișto rauuu 

Multumesc frumos, te astept cu mare drag sa ma cunosti💋

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Deobicei nu las recenzii, dar am vizitat o pe Rebe de multe ori, si am vazut ce se scrie aici. Gusturile nu se discuta, dar Rebe este si va fi pe placul meu. De fiecare data am plecat multumit si bine dispus. Este incepatoare, dar este deschisa sa fie pe placul omului. O recomand! 

Seara buna colegii 

 

Link spre comentariu
Vizitator Rebeccax
Reputație: 0
Acum 59 minute, Spartacus000 a spus:

Deobicei nu las recenzii, dar am vizitat o pe Rebe de multe ori, si am vazut ce se scrie aici. Gusturile nu se discuta, dar Rebe este si va fi pe placul meu. De fiecare data am plecat multumit si bine dispus. Este incepatoare, dar este deschisa sa fie pe placul omului. O recomand! 

Seara buna colegii 

 

Iti multumesc din suflet pentru sinceritate💋 te sarut si te mai astept cu drag 💋🥰

Link spre comentariu

Sal... Vizitat aseara fatuca, o prezenta agreabila, vorbareata. Rebeca e un pic corpolenta pt mine dar nimic deranjant.Ca acțiune ON ei e decent dar nu se bate la titlu😀. La NP asemenea un pic rigida, poate și lipsa GFE practic inexistent, ma face sa fiu un pic reticent într-o viitoare abordare. ON 8 NP 8, decartat 150 leusteni. Spor la ciocane 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 13 minute, costy7 a spus:

Sal... Vizitat aseara fatuca, o prezenta agreabila, vorbareata. Rebeca e un pic corpolenta pt mine dar nimic deranjant.Ca acțiune ON ei e decent dar nu se bate la titlu😀. La NP asemenea un pic rigida, poate și lipsa GFE practic inexistent, ma face sa fiu un pic reticent într-o viitoare abordare. ON 8 NP 8, decartat 150 leusteni. Spor la ciocane 

@costy7 nu fi rau  ... probabil nici tu nu ai avut note asa mari la chimie. 😄 Eu am recunoscut ca in scoala nu mi-a placut chimia si poate deaia nu prea mi-a iesit cu ea, dar la matematica am fost blana si tot imi da cu rest.

Una peste alta spor la joaca, oricare ati fi, oriunde ati fi.

S-auzim de bine!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, povestitorul a spus:

Si eu cred ca cele ce o sa ramana o sa aibe de castigat . 

Mai mult ca sigur! Oricum cele care au plecat vad ca s-au bulucit toate la Cluj. Sper sa aiba loc la cate sunt pe acolo acuma ... e oferta mare... si vad ca le-a prins pe unele cu termopanul stramb in poze 😂😂 (eu n-am zis nimic pe TM)

S-auzim de bine!

  • Haha 2
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 53 minute, jocrep1 a spus:

Mai mult ca sigur! Oricum cele care au plecat vad ca s-au bulucit toate la Cluj. Sper sa aiba loc la cate sunt pe acolo acuma ... e oferta mare... si vad ca le-a prins pe unele cu termopanul stramb in poze 😂😂 (eu n-am zis nimic pe TM)

S-auzim de bine!

Baieti de la Cluj sunt pretentiosi si tot odata sceptici ( bravo lor )   pe filiera Tm -Cluj , au fost in trecut mandre care nu prea au rupt pe acolo si s au intors cu coada intre picioare . 😂😂😂

Am citit si eu cateva remarci ale lor si o sa urmaresc cu interes cum decurg lucrurile pe acolo. 

Numai bine 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...