Sari la conținut

Masaj erotic Andreea 0740985818


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
La 13.09.2023 la 17:26, maxibogger89 a spus:

Chiar ieri am reusit sa ajung la ea..e o tipa foarte frumoasa iar masajul pe care il face e fenomenal, pt el m-am dus si m-am bucurat de el din plin.. ea are a privire asa patrunzatoare si putin de fata rea, cel putin asa mi s-a parut.. de pielea ei fina si sanii superbi nu mai zic.. sa nu se supere, dar pacat ca face doar masaj erotic 😅.. sper sa ne revedem curand, Andreea 😘

Tariful a rămas 250?

Link spre comentariu
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
La 15.09.2023 la 13:40, manivela a spus:

Tariful a rămas 250?

Da, 250 lei ora de masaj.

In primul rand multumiri celor care au lasat recenzii acestei fete deosebite, ca o remarca sunt cam putine, la cat de draguta este. 🥰🥰

Locatia la Coresi, cu toate facilitatile, ambianta foarte ok, baie super, curățenie, prosoape, etc

Fata mi-a plăcut maxim cum arata, slabuta, sani medii, fundulet apetisant...

Masajul de relaxare cat si cel erotic foarte bune, cu ulei cald, mici artificii, are un farmec aparte.

Conversatie foarte amuzantă.

Programarea la nr din titlu, respectata, timpul stabilit tot asa respectat, dovada de profesionalism si seriozitate. Asa da! 

De revenit - la prima ocazie.

Succese maxime 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salut,

Am ajuns si eu la domnisoara, acum vreo 2 saptamani.

Domnisoara blonda, inalta cam 165-170cm, slim. Sanii sunt medii, fundulet foarte frumos. Este foarte draguta si se poarta frumos. 

Masajul este combinat erotic cu relaxare, ultima parte fiind erotica cu finalizare.

Apartament in Coresi, cu tot ce trebuie, singura in locatie.

Nu accepta servicii sexuale, dar permite atingerile. 

De revenit, DA

Spor!

 

Link spre comentariu

Salutare. 

Deși nu prea merg des la masaj erotic am reușit să ajung la Andreea prin August unde am primit un masaj excepțional. 

Mi-am făcut o programare la ea prin WhatsApp unde mi-a dat detaliile unde mi-a scris că acceptă atingerii dar nu oferă servicii sexuale. Apartamentul este la Coresi.

Ajuns la ea in locație ma primit o domnișoară înaltă într-un costumație sexy. Și că sa avem intimitate jaluzele erau trase și niște lumânări cu arome erotic. După ce am vorbit am făcut un dus rapid și ea mi-a zis să mă pun in pat pe burtă. A intrat și ea dezbracă duse și a început cu un masaj relaxant de la picioare cu un ulei foarte cald cu mana venind sus până la fund și după aceea pe spate. După aceea tot pe spate a început să își folosească sâni și tot corpul făcând totul mai relaxant. Eu din când în când încercând să o ating pe sâni, in zona intimă și niște palme pe fund.

După ce a terminat cu spatele mi-a zis să mă întorc și la fel a început de la picioare în sus ajungând la zona mi-a intimă și până sus la piept cu tot corpul. Ea avea și o privire foarte seducătoară și eu atingând tot corpul și din când în când luând sâni in gura chiar daca aveau ulei pe ele. După care a început să facă un handjob că sa finalizez, cea ce sa întâmplat la final. 

După încă un dus să dau uleiul jos m-am îmbrăcat și am plecat dar înainte zicând că o să mă întorc la ea că a fost o experiență frumoasă.

Link spre comentariu

Intr-adevar, asa cum face ea masajul erotic, nu am intalnit pe nimeni...  e o experienta extrem de sexuala si foarte aproape de actul sexual in sine, aproape ca nu-ti dai seama ca te termina prin masaj si nu prin sex. Pot spune ca am pierdut notiunea timpului si la un moment a reusit sa ma deconecteze total de realitate, nu simteam decat atingerile ei.   Am vizitat-o vineri, am ramas foarte placut impresionat, stie sa faca masaj erotic si de relaxare. E frumoasa la fata, corp lucrat la sala (asa pare), sani frumosi, naturali, ce iti ofera o priveliste minunata cand sta deasupra. De abia astept sa o revad.

 

Locatia via a vis de Coresi, curat, baie dotata cu tot ce trebuie

Maseoza e de nota 9.5. I-as fi dat 10 daca  nu s-ar fi simtit usor deranjat mirosul de tigari cand iti respira in ureche, eu fiind nefumator.

Masajul e exceptional, de departe cel mai bun masaj primit vreodata. 

Am platit 400 ron pentru 90 de minute. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Cu putine greutati am reusit sa ajung la domnisoara. Intr-adevar merita momentele petrecute cu ea pentru ca stie sa se faca placuta.

Legat de masaj... nota 10... inceputul e pentru tine (te ajuta sa te relaxezi si sa scapi de tensiunile corpului), dar spre final masajul se transforma in momente de senzualitate din partea ei si are cu ce sa te rasfete.

De revenit, da.

Link spre comentariu

  • Oras:galati
  • Oras:galati

Salutare,am revizitat-o pe Andreea,pot spune ca de data aceasta sa intrecut in arta eroticului.

Masajul a fost de nota 10 cu felicitari,uleiul acela fierbinte te duce catre stele.

Nu prea am ce sa zic mai nou,decat ca cine merge la ea,nu are cum sa nu plece relaxat,si cu picioarele tremurand.

Recomand cu toata increderea!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...