Sari la conținut

Amator


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu știu unde sa recomand sa cauți...însă aici ai sa găsești majoritatea fete care când servicii sau timp pentru bani.

Nu zic ca nu au fost fete care au găsit pe cineva și s-au retras...dar nu cred ca a fost prin metoda folosita de tine. Oricum succes! 

Ca sa reușești sa ai mai multe experiențe sexuale-evident platite-ai nimerit perfect pe site, există pentru toate gusturile, preferințele și tarifele dorite! Trebuie doar să dedici ceva timp pentru a căuta ce cauti printre topicele Constanței.

Va pup dulce, o seara frumoasa! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 minut, crissu a spus:

Nu știu unde sa recomand sa cauți...însă aici ai sa găsești majoritatea fete care vând servicii sau timp pentru bani.

Nu zic ca nu au fost fete care au găsit pe cineva și s-au retras...dar nu cred ca a fost prin metoda folosita de tine. Oricum succes! 

Ca sa reușești sa ai mai multe experiențe sexuale-evident platite-ai nimerit perfect pe site, există pentru toate gusturile, preferințele și tarifele dorite! Trebuie doar să dedici ceva timp pentru a căuta ce cauti printre topicele Constanței.

Va pup dulce, o seara frumoasa! 

Varianta editata

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0
Acum 11 minute, crissu a spus:

Nu știu unde sa recomand sa cauți...însă aici ai sa găsești majoritatea fete care când servicii sau timp pentru bani.

Nu zic ca nu au fost fete care au găsit pe cineva și s-au retras...dar nu cred ca a fost prin metoda folosita de tine. Oricum succes! 

Ca sa reușești sa ai mai multe experiențe sexuale-evident platite-ai nimerit perfect pe site, există pentru toate gusturile, preferințele și tarifele dorite! Trebuie doar să dedici ceva timp pentru a căuta ce cauti printre topicele Constanței.

Va pup dulce, o seara frumoasa! 

si eu te pup criss! :*

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 6 ore, SuntSiEuMic a spus:

Inainte sa incep tin sa mentionez ca aceasta postare nu este troll/misto/caterinca/pamflet sau metoda de a "combina" pentru alte scopuri. O sa fiu sincer si deschis.

Salutare, vin umil in fata voastra dupa multi ani "pierduti" in placerile vietii alaturi de fete ( sa nu se inteleaga gresit, nu cu baieti), pur si simplu nepasator la timpul respectiv avand alte prioritati, alte placeri etc. Totul se rezuma cu un flirt, o masturbare si cam atat.  

De ce? Nu stiu. Hidos nu sunt, handicap fizic/mintal nu am, prost nu sunt, nedotat nu sunt, cred ( nu cunosc standardele din ziua de azi dar 14 si putin in opinia mea e decent), probleme cu igiena n-am avut niciodata, dintii toti in gura ii am :)), cat de albi pot fii la un fumator adica nu am complexe sau ceva de genul pana in prezent cand singurul meu complex e ca nu stiu ce sa fac cu o fata. I`m chocking :D. M-am lovit de o varsta, 25-26, cand toti in jurul meu sunt casatoriti, umbla cu cate 2-3-5-10 femei si eu am ramas in urma rau cu aceste aptitudini desi mi-as dori sa cunosc mai bine tot ce inseamna pasiunea, reciprocitatea si tot ce tine de acest aspect al vietii. 

Pot sa fiu foarte deschis in conditiile in care ma simt in largul alaturi de o persoana, in ultimul timp se intampla foarte rar asta, dar se poate si e frumos :).

Scopul acestui topic: doresc sa cunosc pe cineva care sa intre in hora cu mine, cel putin sa incercam. Pretentii nu am, singurul meu "moft" sa-i zicem asa e sa nu fie o persoana "iubitoare" de bombardieri/gleznutze goale. 

Despre mine: 1.85, 80kg,  par negru pe cale de disparitie ( ereditar), ochi caprui-verzui, versatil. Nu port ochelari, nu am tatuaje, ma impac foarte bine cu tehnologia, limba engleza, cititul, sportul ( desi l-am cam neglijat in ultima vreme ), animalele si caii verzi pe pereti.

Daca e in regula pentru tine cum suna da-mi un semn. Nu stiu exact cum se procedeaza pe aici, e prima oara. Putem discuta la inceput din perspectiva a doi anonimi fara sa ne dam nume, poze, sa ne vedem etc.

O zi frumoasa !

besi ! codosule.Ce tălauza ai in tine!!

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0
La 11.01.2021 la 21:00, 2peu_2peu a spus:

besi ! codosule.Ce tălauza ai in tine!!

 

   2peu. Am o rugăminte la tine și la cei care vă dați dislike-uri mereu. Voi vă jucați? Nu a-ți ajuns la maturitate? Vreți să rămâneți copii mereu. Maturizați-vă cumva. Să o luăm mai ușurel cu asemenea vorbe. Te rog eu. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 4 ore, vasileblej a spus:

Eu îmi pun speranța că cel puțin 2peu_2peu o să înțeleagă. 

un  catir  din bulgaria poate intelege  chiar daca aude vorbindu-se in romaneste , o euglena pricepe esentialul daca aude zgomot , un retardat pricepe daca ii desenezi , dar domnul tupeu nu are capacitatea de a intelege NIMIC.

 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0
Acum 2 minute, vitceibo a spus:

un  catir  din bulgaria poate intelege  chiar daca aude vorbindu-se in romaneste , o euglena pricepe esentialul daca aude zgomot , un retardat pricepe daca ii desenezi , dar domnul tupeu nu are capacitatea de a intelege NIMIC.

 

Hai să ne înțelegem. De ce îl agitați? Am impresia că astăzi nu a posta. Nu l-am urmărit. Eu cred că el a înțeles cât de cât. Voi de ce nu puteți înțelege? 

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0
Acum 33 minute, vasileblej a spus:

Hai să ne înțelegem. De ce îl agitați? Am impresia că astăzi nu a posta. Nu l-am urmărit. Eu cred că el a înțeles cât de cât. Voi de ce nu puteți înțelege? 

haideti ma frate, incercati sa faceti ce zice omul asta, poate are dreptate, daca va ia din nou la minusat (ne ia) eu unul nu mai zic nimic, oricum nu mai zic nimic de el!

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0
Chiar acum, futac_cta a spus:

haideto ma frate, incercati sa faceti ce zice omul asta, poate are dreptate, daca va ia din nou la minusat (ne ia) eu unul nu mai zic nimic, oricum nu mai zic nimic de el!

 

     Nu e după mine, e după cum vrea el. Dar cum îl știu eu. 2peu_2peu nu minus niciodată, el doar plusa. Asta apreciam la el. Ce a-ți transformat din el? 

      Știu că useri care minusa se bana. Acum cred că se mai poate și asta. 

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0
Acum 3 minute, vasileblej a spus:

 

     Nu e după mine, e după cum vrea el. Dar cum îl știu eu. 2peu_2peu nu minus niciodată, el doar plusa. Asta apreciam la el. Ce a-ți transformat din el? 

      Știu că useri care minusa se bana. Acum cred că se mai poate și asta. 

:D nu a facut nimeni nimic cu el... fiecare individ in parte este suma alegerilor pe care le face, inclusiv eu sau tu... este sau nu este asta raspunsul corect la intrebarea ta?

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0
Acum 3 minute, vasileblej a spus:

Să îl lăsăm în pace te rog și se va liniști. Așa cred eu. 

eu sunt total de acord cu tine, ideea este ca tot el a inceput sa streseze masele de oameni cand a hotarat sa minuseze orice postare, fie ea buna sau rea, ori informatie, adaugata de anumiti useri cu care a fost sau este in conflict pe forum, de aici au escaladat in alte conflicte si fiecare si-a spus off-ul prin diferite metode... atlfel nimeni nu i-ar fi zis nimic, eu personal nu cred ca sta nimeni sa intre pe forum, doar ca sa se ia la cearta cu alti membtii, sau poate ca asa o fi, sunt eu mai naiv uneori!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...