Sari la conținut

Cuplu NOU


Postări Recomandate

  • Oras:Otopeni
  • Oras:Otopeni
4 minutes ago, AnnaCristian said:

Suntem cuplu nou de stapani de Lux in Otopeni , ne numim Anna & Christian si acceptam doar barbati singuri .

300 ora de dominare si 500 ora de sex , va asteptam la numarul de telefon - 0754373042 , trimitem poze pe whatsapp ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Otopeni
  • Oras:Otopeni
21 minutes ago, AnnaCristian said:

Suntem cuplu nou de stapani de Lux in Otopeni , ne numim Anna & Christian si acceptam doar barbati singuri .

Serviciile la dominare - uro activ , scato activ , annilingus , cunnilingus , foot fetish activ , bataie cu biciul , strapon , cuckold , ceara de lumanari pe corp , scrum de tigara in gura , scuipat si umilire verbala , Serviciile la sex - sex normal protejat cu finalizare corporala . 

Link spre comentariu

Pai daca e 500 de lei o ora pt sex,sa fie și mai generoși de atât ca sa faci sex oral?😂 Și fideli? Adică trebuie sa vin de vreo 3 ori la voi,fără să mi-o sugi,decartez 500 de lei de 3 ori și sunt fidel 😂😂😂 Facem un contract,ceva? că la a treia vizita mi-o sugi?🤣🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu

Ăștia cred că noi de aici nu am mai văzut cupluri.Pt 500 de lei trebuie sa o sugeti și tu și partenerul tau,sa faci finalizare orala și să-ți săruți iubitul cu gura plină cu sperma.Anal nu faci? Pt ce vreți 500? Sunteți cuplu,faceți bani amândoi,împărțiți tot amândoi și pula și sperma,tot!

Hai,bafta la găsit proști 🤣🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Otopeni
  • Oras:Otopeni
43 minutes ago, andrey4u said:

Ăștia cred că noi de aici nu am mai văzut cupluri.Pt 500 de lei trebuie sa o sugeti și tu și partenerul tau,sa faci finalizare orala și să-ți săruți iubitul cu gura plină cu sperma.Anal nu faci? Pt ce vreți 500? Sunteți cuplu,faceți bani amândoi,împărțiți tot amândoi și pula și sperma,tot!

Hai,bafta la găsit proști 🤣🤣🤣

Pai daca ai mai vazut cupluri care fac tot ce ai enumerat esti liber sa te duci la ei , fiecare cuplu are dreptul sa aleaga ce doreste sa faca , cine rezoneaza si e compatibil cu placerile noastre bine , cine nu sa caute in alta parte . Nu este nevoie sa ne jignim .

Link spre comentariu
  • Oras:Otopeni
  • Oras:Otopeni
17 hours ago, AnnaCristian said:

Suntem cuplu nou de stapani de Lux in Otopeni , ne numim Anna & Christian si acceptam doar barbati singuri .

Buna dimineata , va asteptam la programari la 0754373042 , m-am trezit cu chef sa domin sclavi ascultatori in prezenta sotului meu dotat si potent .

Link spre comentariu
Acum 7 minute, AnnaCristian a spus:

Pai daca ai mai vazut cupluri care fac tot ce ai enumerat esti liber sa te duci la ei , fiecare cuplu are dreptul sa aleaga ce doreste sa faca , cine rezoneaza si e compatibil cu placerile noastre bine , cine nu sa caute in alta parte . Nu este nevoie sa ne jignim .

Pai nu ne jignim.Diferenta dintre voi care oferiți și noi care plătim e că,noi avem de unde alege.Placerile noastre sunt pe primul loc,voi oferiți anumite servicii.Vorbim,nu ne certăm.La o prima vizita la voi,ce oferiți la 500 de lei ora? Sex normal protejat! Nu oral neprotejat,nu finalizare orala sau faciala,partenerul tau nu o suge,nu faci anal..

Doar întreb,nu mă cert 😏

  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Otopeni
  • Oras:Otopeni
On 1/11/2021 at 5:17 PM, AnnaCristian said:

300 ora de dominare si 500 ora de sex , va asteptam la numarul de telefon - 0754373042 , trimitem poze pe whatsapp ! 

Buna dimineata , noi ne-am trezit si va asteptam in locatia noastra calduroasa , de astazi m-am hotarat sa fac sex oral protejat ! 0754373042

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Otopeni
  • Oras:Otopeni
On 1/11/2021 at 5:17 PM, AnnaCristian said:

300 ora de dominare si 500 ora de sex , va asteptam la numarul de telefon - 0754373042 , trimitem poze pe whatsapp ! 

Buna dimineata , va asteptam pentru a va domina cat si pentru un sex fierbinte pe vremea asta frigiroasa - 0754373042 

Link spre comentariu
  • Oras:Otopeni
  • Oras:Otopeni
On 1/11/2021 at 5:17 PM, AnnaCristian said:

300 ora de dominare si 500 ora de sex , va asteptam la numarul de telefon - 0754373042 , trimitem poze pe whatsapp ! 

Buna ziua , va asteptam in locatia noastra superba ca noi sa petrecem clipe minunate si memorabile impreuna ! 0754373042

Link spre comentariu
Vizitator laura4you
Reputație: 0

Buna! Sunt singura pe o perioadă nedeterminata! Nu mai ofer servicii în cuplu.Ofer oral neprotejat cu finalizare orala,normal protejat,dominare și alte fantezii pe care le discutăm înainte.Locatie in Otopeni.Pe cei care m-au vizitat când eram cu soțul meu și nu au avut parte de oral neprotejat,pt că era gelos,vă aștept acum să-mi umpleți gura cu sperma 🤭

Detalii tel sau whatsapp 

0754390999

 

Link spre comentariu
Vizitator laura4you
Reputație: 0

Dominare,uro,scato și tot ce vă doriți 300 de lei o ora.

Oral cu fin orala,normal protejat,poziții,fantezii 250 de lei finalizarea,500 de lei o ora.

Vă aștept să mă futeți,pt că merit și îmi place 💋💋💋

Tel sau whatsapp 

0754390999

Link spre comentariu

Vizitator laura4you
Reputație: 0

Poze și video cu mine pe erome.com , LauraDomina !

Va pup și vă aștept! Sunt singura,nu mai am partener și vreau pula 🤭 

Tel sau WhatsApp  

0754390999. 💋💋💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...