Sari la conținut

Antoniaw 0757558325


Vizitator Antoniaw

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat acum cateva ore, ea m-a facut sa imi dau seama inca odata de ce iubesc forumul asta. 

Este bine de tot femeia, buze mari (check), sani operati rotunzi (check), fund rotund mic obrazic frumos tare (check).

Foarte draguta, rade, este deschisa. 

300 lei o ora, o finalizare pe corp frumos rau, a doua finalizare nu a mai fost, nu am vrut sa o chinui ca trebuie sa pedalez mai mult si imi era ca o deranjez si a ramas remiza. Cand a plecat din camera si am vazut funduletul ala genial, unul din cele mai bune vazute de mine pana acum (asta e gustul meu), am mai rugat-o daca se poate un mic handjob poate il descarc si a doua oara, insa dura prea mult si mi-a fost sa nu ii fac febra musculara :))

Nu se uda natural, foloseste lubrifiant sau poate nu sunt eu atragator, nah .... eu ma duc atata timp cat ma primeste 😂 si nu o deranjez ca e prea bunaciune, pana o prind iar o sa visez la fundul ala.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Azi in jurul orei 19:30 am reusit si eu sa o cunosc pe domnisoara Antoniaw...

Nu pot sa spun decat ca ,domnisoara este cu mult peste media multor fete din bucuresti,prin atitudine,comportament , FK DFK  ON  DEEP NP....cu tot ce vreti voi ... 

In timpul actului sexual domnisoara se comporta ca o felina care pur si simlpu te devoreaza ...

Pot sa mai spusn ca daca reusesti sa ii intri pe sub piele si sa o atingi cum ii place se  transforma in sex-machine....

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am cunoscut-o și eu pe Antonia într-una din zilele săptămânii trecute. Nu mi-a fost dat să-mi satisfac fantezia unei aventuri în Asmita Gardens, că deja se mutase de acolo. Probabil că nu mai este relevant, dar locația unde am vizitat-o era centrală, situată pe Bd. Cantemir, destul de aproape de Piața Unirii. Bloc vechi, comunist, reabilitat, apartament curat, baie ok, fără probleme cu apa caldă, lumânărele la capul patului. Overall, nota 8 pentru locație.

Programarea am făcut-o cu vreo câteva ore înainte, pe Whatsapp. Antonia a fost comunicativă și deja aveam un feeling bun, încă din timpul conversației. Am confirmat cu o oră înainte, chiar dacă nu mai era nevoie. Programarea a fost respectată întocmai, ba chiar m-a primit un pic mai devreme, dacă tot ajunsesem. Nota 10 pentru comunicare, seriozitate și punctualitate.

Antonia are un corp superb, cum rar mi-a fost dat să văd. Trup, picioare și fund perfect proporționate și tonifiate bine de tot la sală. Arată chiar mai bine decât ce se poate vedea sau mai degrabă ghici în puținele poze de pe topic. Drăguță la chip, totuși destul de comună. Are o dantură albă, strălucitoare, pe care știe să și-o pună în valoare, zâmbind foarte mult. Chiar dacă nu sunt fan silicoane, nu pot să nu recunosc că sânii arată foarte bine și se potrivesc la fix cu restul corpului. Acord nota 9 pentru aspect.

Oralul neprotejat a fost energic, deep, cu priviri, în mai multe poziții, pe gustul meu. Face și CIM pentru extra 50, dar nu am optat pentru varianta asta. Nota 8.

La normal protejat, a folosit un gel lubrifiant. Am schimbat câteva poziții clasice LOT, umeri-craci și căpriță, finalizând în ultima. Se mișcă bine și e implicată. Nota 8.

Este veselă, jovială, zâmbitoare, prietenoasă. Am beneficiat de FK fără rețineri. Nota 9 pentru GFE.

Nota 10 pentru atitudine. E profesionistă, știe să te facă să te simți bine în compania ei. Nu a fumat în prezența mea.

Nota 10 pentru igienă. Curată și parfumată discret, plăcut. Nimic de reproșat.

Nota de plată 300 lei, pentru o oră DTD.

M-am simțit foarte bine cu Antonia și o recomand. E păcat să ratați un asemenea corp, croit special pentru păcat 🙂

 

  • Like 7
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 36 minute, georgianandrei a spus:

Da, pacat de Asmita :)) acolo pe Cantemir sta prietena ei Lorette si am inteles ca a imprumutat locatia pentru putin. 

Pacat de plecare.... asteptam cu nerabdare revenirea :)) 

Eu am vizitat-o pe Antonia când era la Asmita și mi sa părut apartamentul și zona foarte buna

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
13 minutes ago, andrei7713 said:

disponibila? a mai fost careva ? par edidate maxim pozele la picioare/cur..ca asa pare interesanta .

 

On 2/16/2021 at 6:15 AM, Antoniaw said:

Buna dimineața , nu voi mai fi o perioada , ne vedem când revin ❤️ O zi frumoasa va doresc 

 

On 2/16/2021 at 7:40 AM, maa5fu1.v1 said:

Asa estimativ cam cat? 

 

On 2/16/2021 at 7:54 AM, Antoniaw said:

2-3 săptămâni , nu știu perioada cu exactitate 😘

 Si toate informatiile erau pe pagina asta 😑

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am vaga senzație că m-am împiedicat de profilul ei pe tiktok. E posibil doar să semene cu cineva însă...

Dar m-am făcut să mă tem puțin că nu ar mai reveni drăguța pe la noi pe la București...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...