Sari la conținut

Ella, 0755611060


ella003

Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Ella, 0755611060
  • Telefon: 0755611060
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0755611060
  • Oras:Arad
Acum 11 ore, Danidor a spus:

Poate-s de anul trecut,actualizeaza și tu ca Rebecca,Alina...îți vine greu sai ești mai comodă,fa-i pe plac băiatului  ca doar de aia te plătim...să știe  pe ce dă omul bănuțul...

Dragule pozele au 3 săptămâni de când sunt făcute . Nu cred ca, sunt vechi ! Nu sunt comoda dar zilele astea chear nu voi avea timp ! Săptămâna viitoare voi posta aici câteva poze noi ! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 25 minute, ella003 a spus:

Dragule pozele au 3 săptămâni de când sunt făcute . Nu cred ca, sunt vechi ! Nu sunt comoda dar zilele astea chear nu voi avea timp ! Săptămâna viitoare voi posta aici câteva poze noi ! 

Da?!?,scuze dacă am fost(consideri...) răuț....tot pe Unirii ai locația?!...Succes în tot ce faci!Zi minunată,ella003!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755611060
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0755611060
  • Oras:Arad
Acum 6 ore, Danidor a spus:

Da?!?,scuze dacă am fost(consideri...) răuț....tot pe Unirii ai locația?!...Succes în tot ce faci!Zi minunată,ella003!

A sunat puțin încrezut felul în care ai scris 😆 pe Bulevardul revoluției am locația acum ( aproape de unirii) 

Mulțumesc frumos dragule , asemenea îți doresc ! 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755611060
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0755611060
  • Oras:Arad
Acum 9 ore, Flx01 a spus:

Daca ai fi mai prezenta pe aici! Ar fi mult mai bine...... 😘🤗

Nu lucrez permanent , iar atunci nu postez . Nu vreau să încurc lumea 🤗 Te pup 😘 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755611060
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0755611060
  • Oras:Arad
Acum 2 ore, Flx01 a spus:

Asa da! 

Multumesc de intelegere🤗😘😜

Imi place ce vad, si nu doar mie🤪🤪🤪

😋🤗😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 2 ore, ella003 a spus:

 Vă aștept 💋 9D9A8064-45B4-465F-9F67-B8797899EAA6.jpeg.be44125d3692eca529cc07caf7ef8517.jpeg

D8CC2AF3-5FD4-4F70-BA26-E43756519F65.jpeg

No asta da poza! Exact acolo am dat eu cu limba azi dupa-masa. Nu stiam cum sa va descriu labiile fetei, multumesc de ajutor!

Programare telefonica din scurt, in 10 min am fost in apartamen. Locatia Ared  Kaufland cu de toate.

Dupa usa m-a asteptat o miniona bine proportionata, slim, sani medii si sensibili, fund frumos bombat, chip comun. La un pahar de cico am descoperit o fata volubila si amabila. Am gasit repede punti de comunicare. Pt mine asta conteaza destul de mult. Efectiv nu pot  intra in trupul unei fete pana nu o cunosc putin.

Dusulit asistat din usa si trecut in pat. Ca de obicei am masat-o, a reactionat placut (sunt si fete care ma refuza), continuat cu mangaieri reciproce si a trecut ea la On. A fost o experienta medie datorita unui pierce proaspat montat in buza de sus. 

Trecut la Np, unde a folosit putin ulei. Totul a decurs incet, in ritmul dictat de mine, fara graba, cu mangaieri recoproce si schimbsri de ritm. Daca tot nu ne grabeam, ce imi vine mie? Am uitat sz ii gust pasarica! Ideea nu a fost exteaordinara deoarece uleiul era yot acolo, in ciuda servetelelor. Dar forma pizdilicii m-a facut sa nu ma opresc pana nu am simtit-o cum tremura si cere o pauza. Chiar daca unii colegi vor comenta😁, eu am simtit-o prezent avolo, am fost intre cracii ei cand s-a terminst. Delicios!

Dupa o scurta psuza a tras de mine sa nu raman neterminat si bine a facut, altfel plecam furios. O noua runda de np, cu gemete finute si alintari reciproce. End of game.

O noua runda de discutii si am coborat impreuna.

Halat 150 pt o finalizare. Timpul s cam foat depasit bine, fara niciun repros din partea ei. Important e ca ne-am simtit bine amandoi, sper.

Eu voi reveni, o recomand ardelenilor cu chef de vorba si sex asa mai molcom. Cu sigurantz fata poate si mai mult, dar pt mine s fost perfect asa.

Am dus dorul unui fk in momrntele fierbinti de impreunare 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755611060
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0755611060
  • Oras:Arad
1 oră în urmă, unsuflet a spus:

No asta da poza! Exact acolo am dat eu cu limba azi dupa-masa. Nu stiam cum sa va descriu labiile fetei, multumesc de ajutor!

Programare telefonica din scurt, in 10 min am fost in apartamen. Locatia Ared  Kaufland cu de toate.

Dupa usa m-a asteptat o miniona bine proportionata, slim, sani medii si sensibili, fund frumos bombat, chip comun. La un pahar de cico am descoperit o fata volubila si amabila. Am gasit repede punti de comunicare. Pt mine asta conteaza destul de mult. Efectiv nu pot  intra in trupul unei fete pana nu o cunosc putin.

Dusulit asistat din usa si trecut in pat. Ca de obicei am masat-o, a reactionat placut (sunt si fete care ma refuza), continuat cu mangaieri reciproce si a trecut ea la On. A fost o experienta medie datorita unui pierce proaspat montat in buza de sus. 

Trecut la Np, unde a folosit putin ulei. Totul a decurs incet, in ritmul dictat de mine, fara graba, cu mangaieri recoproce si schimbsri de ritm. Daca tot nu ne grabeam, ce imi vine mie? Am uitat sz ii gust pasarica! Ideea nu a fost exteaordinara deoarece uleiul era yot acolo, in ciuda servetelelor. Dar forma pizdilicii m-a facut sa nu ma opresc pana nu am simtit-o cum tremura si cere o pauza. Chiar daca unii colegi vor comenta😁, eu am simtit-o prezent avolo, am fost intre cracii ei cand s-a terminst. Delicios!

Dupa o scurta psuza a tras de mine sa nu raman neterminat si bine a facut, altfel plecam furios. O noua runda de np, cu gemete finute si alintari reciproce. End of game.

O noua runda de discutii si am coborat impreuna.

Halat 150 pt o finalizare. Timpul s cam foat depasit bine, fara niciun repros din partea ei. Important e ca ne-am simtit bine amandoi, sper.

Eu voi reveni, o recomand ardelenilor cu chef de vorba si sex asa mai molcom. Cu sigurantz fata poate si mai mult, dar pt mine s fost perfect asa.

Am dus dorul unui fk in momrntele fierbinti de impreunare 

 

 

 

Cu tot dragul🤗 Mulțumesc frumos pentru recomandare ! Te aștept cu drag de fiecare data când ai chef de nebuni !😋 Pupici 😘😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...