Sari la conținut

Ella, 0755611060


ella003

Postări Recomandate

  • Telefon: 0755611060
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0755611060
  • Oras:Arad
Acum 5 ore, Graham0134 a spus:

Am facut programare pe whatsapp cu o zi inainte. Programare respectata, foarte ok fata. Are carne faina, ai de ce prinde.  Executat un ON foarte bun, si NP. Merita vizitata. 🥰

Mulțumesc 🤗 te mai aștept cu drag 💋

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Ieri m-am reintersectat cu Ela, desi ea nu prea msi posteaza aici disponibilitarea😁. Niroc ca am aruncat un ochi pe publi.

Locatia Ared Kaufland, apartament modern dotat cu toate cele necesare desfasurarii actiunii.

Contact pe wa, din scurt, ajuns la ea in 10 minute.

Ela e o fata tinerica, micuta, sani medii, fund bombat, carne tare pe ea. Igiena super ok.

Dupa igienizare si aocializare am trecut in pat, la partea a doua de socializare😆. Preludiu prelung, presarat cu masaj si mangaieri reciprocre, exact cum imi place mie. A lipsit doar fk pt o atmosfera de amanta.

On bun dar nu extraordinar, probabil nu a permis nici pozitia alte artificii. Eu stateam in genunchi in pat, ea caprita, cu fundul reflectat in oglinda. Am ssvurat privelistea.

Trecut la np la cererea mea. Inceput in Lot, continuat in misionar si doggy. Se implica, foloseste putin lubrifiant, geme natural in crescendo precum creste intensitatea actiunii. Finalizat la oral combinat cu handjob.

Eu voi reveni la Ela, daca stii cum sa o iei este o fata extraordinara.

Cadoul 200 lei/finalizare. Nu am fost grabit deloc, dar chiar deloc.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755611060
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0755611060
  • Oras:Arad
Acum 4 ore, unsuflet a spus:

Ieri m-am reintersectat cu Ela, desi ea nu prea msi posteaza aici disponibilitarea😁. Niroc ca am aruncat un ochi pe publi.

Locatia Ared Kaufland, apartament modern dotat cu toate cele necesare desfasurarii actiunii.

Contact pe wa, din scurt, ajuns la ea in 10 minute.

Ela e o fata tinerica, micuta, sani medii, fund bombat, carne tare pe ea. Igiena super ok.

Dupa igienizare si aocializare am trecut in pat, la partea a doua de socializare😆. Preludiu prelung, presarat cu masaj si mangaieri reciprocre, exact cum imi place mie. A lipsit doar fk pt o atmosfera de amanta.

On bun dar nu extraordinar, probabil nu a permis nici pozitia alte artificii. Eu stateam in genunchi in pat, ea caprita, cu fundul reflectat in oglinda. Am ssvurat privelistea.

Trecut la np la cererea mea. Inceput in Lot, continuat in misionar si doggy. Se implica, foloseste putin lubrifiant, geme natural in crescendo precum creste intensitatea actiunii. Finalizat la oral combinat cu handjob.

Eu voi reveni la Ela, daca stii cum sa o iei este o fata extraordinara.

Cadoul 200 lei/finalizare. Nu am fost grabit deloc, dar chiar deloc.

Mulțumesc  ! 🤗 Te mai aștept cu drag ! 😘 💋

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Am ramas dator cu o recenzie de saptamana trecuta.

Din timp in timp revin la Ela. De ce? Fiindca fetele astea 4 (Ela, Ari, Bibi si Sara), care stau mai tot timpul la noi, imi fac mare placere. Fiecare in felul ei. 

Ela este cea cu care socializezi si poti vorbi orice, dar nu ramane deloc datoare nici la partea de sex. Asa o vad eu.

Locatia clasica Ared Kaufland, apartament modern cu toate dotarile, prosop curat.

Actiunea incepe mereu cu un masaj din partea mea. Ei ii place mult, iar eu imi satisfac mai multe placeri deodata: simtul tactil, vazul si discutia. Urmeaza un on din partea ei, cu atentie la toata zona. M-ar bucura mai mult eye contact pe viitor. In schimb, toata actiunea se reflecta in oglinda.

Continuam cu putin oral din partea mea, totul epilat si curat acolo jos.

La np e prezenta cu tine, geme parca real, poate i-am facut putina plscere in cele 3 pozitii clasice, Lot, misionar si doggy. Ultima e preferata mea, acolo imi gasesc sfarsitul de obicei, savurand privelistea penisului ascuns de ea intre picioare si imaginea din oglinda.

Halat 200 lei.

Cum am spus, eu voi reveni si le voi roti pe cele 4 atata timp cat vor fi prezente in oras. Din pacate momentan doar pe publi ne incanta si cu poze, sper ca situatia sa revina la normal in scurt timp.

 

Link spre comentariu

As vrea sa va povestesc si eu cum mi-am dat seama ca sunt prost, dar destinul a tinut totusi cu mine. Vorba aia, prost sa fi, noroc sa ai.

Era o zi in care parca aveam chef de ceva, dar parca nici nu aveam chef sa misc...am trimis 2-3 mesaje la fetele la care incerc sa ajung de ceva timp si pauza. Am mai rasfoit putin pe forum, si nimic, am mai rasfoit putin publi si am gasit cateva anunturi interesante, dar nu atat de interesante cat sa ma convinga sa imi misc curul undeva. Dar pe Ella am remarcat-o de cand s-a intors, si aveam salvat anuntul ei (de care aproape am uitat), i-am trimis un mesaj si am stabilit o programare. Intre timp la mine a aparut ceva si nu mai stiam daca ajung asa ca am anuntat-o imediat. Dupa ce am rezolvat ce aveam de rezolvat, am trimis un mesaj la alta fata pe care am pus ochii, am stabilit o programare si cam asta urma sa fie. Doar ca fix cand eram la intrare in Arad ma suna si imi spune ca a intervenit ceva si daca pot mai tarziu. Cat mai tarziu? Peste 2 ore...deja insiram toate numele de sfinti, dar i-am zis ca nu stiu, dar sa pastreze ideea ca ii confirm in maxim o ora daca pot sau nu (cu ideea ca poate poate gasesc alta fata). Asa ca ii trimit rapid un mesaj la Ella cand inca conduceam, si surprinzator ma putea primi la ora la care aveam cealalta programare anulata. Chiar daca era o zi cu soare, nu vedeam doar un singur soare, ci doi.

Am ajuns rapid la AK, Ella a fost punctuala...mi-a zis blocul si apartamentul, aparent e a 3-a oara cand merg in acelasi apartament luna asta (cel pe care l-am descris la DG pe la inceputul lunii). Ea ma astepta intr-un set de lenjerie neagra + dresuri negre cu fundite, care arata chiar frumos. Ella este o fata tanara de aproximativ 1.60, chiar draguta la fata, cu sani maricei, foarte faini la atingere si care intr-un sutien corespunzator (cum avea si ea)...te faceau sa nu iti poti ridica privirea, cred ca au campul lor gravitational, eu doar acolo eram fixat oricum. Aveam sa cunosc o fata tare interesanta, cu care am putut socializa foarte natural. Am ales sa stau o ora in compania ei, pentru ca parea chiar faina, dupa care evident am facut un dus si ne-am mutat in dormitor...ma rog...pe pat, intelegeti ideea.

Aici am lasat-o pe Ella sa ma rasfete un pic, un pic mai mult, cateva minute bune cu un masaj. Foloseste ceva ulei care miroase frumos si e chiar senzatie placuta, acum eu nu prea le am cu masajul asa ca nu prea pot sa zic foarte multe. Oricum eram putin stresat si mie mi-a prins binisor. Dupa am inceput sa ma joc eu cu ea, si chiar a fost foarte receptiva la ce faceam, iar dupa scurt timp a trecut la oral.

ON: E soft...placut, dar fara tente de deep. Eu am mai zis ca sunt fan de ON mai incetisor asa. Te intreaba cum vrei sa stea, incearca sa se faca placuta, nu am prea multe de comentat, daca ar fi fost putin mai deep doar ar fi fost (aproape) perfect pentru mine.

NP: Ella m-a acoperit cu o pelerina rosie si am lasat-o pe ea sa preia conducerea, unde se misca chiar interesant. Imi e greu sa descriu, foarte greu...dar e bine, din nou pe un ritm nu foarte rapid, dar foarte placut. E o placere sa o privesti si pe ea si pe sanii ei cum sunt fix in fata ta. Dupa ce am simtit ca a obosit putin am cerut sa schimbam, unde s-a descurcat iar foarte bine. Gemetele ei chiar pareau reale, are un stil tare interesant de a se impinge in tine si de a se pozitiona. Mi-a placut.


Atitudine: Pentru mine...e ce trebuie. Am devenit amandoi relaxati destul de rapid, unul in preajma celuilalt. Lucrurile au mers foarte natural, am putut socializa foarte lejer cu ea, a fost receptiva si atenta la mine, la fel cum am fost si eu la ea. Nu m-am simtit grabit deloc, si chiar nu pare ca ar putea fi pe graba. Dupa meci am mai stat la o mica poveste sa imi revin putin la o apa, si chiar a fost o fata de comitet. 

Igiena: Totul a fost in regula.

Amenda: 350 RON pt o ora.

Mie mi-a placut tare mult experienta cu ea, si de ea, cu siguranta o sa mai revin in micile mele escapade la Arad. Si cam de asta sunt si prost, ca era sa ratez o fata tare faina pentru ca aveam eu alte nebunii in cap, dar ma bucur ca am ajuns la ea si am cunoscut-o. O zi care la un moment dat parea ca o sa se termine foarte rau, s-a terminat cum nu se putea mai bine. Aveti grija de ea pentru ca e chiar o fata de comitet 😇

 

 

 

 

O zi de joi cu multa iubire!

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Programare la 19:00, am intrat la 20:20. 

Zero socializare .. direct la actiune … nu poti sa’i atingi toti sanii ca alapteaza si pentru finalizare corporala trebuie sa anunti … mi’a dat un servetel sa finalizez in el .. penibil.

200 lei, finalizare in servetel .. am trait s’o vad si pe asta.

Normal ca nu am finalizat … eu nu finalizez in servetele. 

  • Like 1
  • Confuz 2
  • Trist 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am vazut ca a fost pomenita Ella si in alt context pe DG. Nu cred ca are rost sa o bagati in cacaturile astea, nu are nici o legatura cu Ella.

Cat priveste persoana Ella, sa stiti ca e fata faina, are atitudine foarte buna si sogoru' @altmarz a descris-o foarte bine. Chiar merita vizitata, veti avea o experienta placuta!

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 22 ore, andrei242 a spus:

Fiecare data cand vad acest topic/nume, imi aminteste de Ellaalle care pare ca nu a fost activ pe forum de la inceputul anului 2022 😔 Sper sa fie totul bine pentru ea.

Buna rau fata , meseriașa

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Revizitat fătuca după o luuungă perioadă de timp. Am fost surprins plăcut că nu mi-a uitat numele.

Locație Aree Kaufland cu de toate, stivă de prosoape curate la baie.

Programare din scurt pe wa.

Ella s-a mai implinit puțin, fundul e mai bombat, un pic de burtică, sâni puțin gravitaționali, dar e mai feminină așa. 1,6 m si 53 kg dupa spusele ei.

Am socializat îndelung la un pahar de apă, iar după duș am continuat discuția in pat, mult prea mult psrcă, asortată cu masaj și mângâieri reciproce. As putea spune un preludiu prelungit, lipsind doar fk.

On soft, a lins-o cât am vrut, ca pe o knghețată. La cererea mea a acordat atenție bijuteriilor, asta mi-a plâcut maxim. De la un timp, parcă dezvolt alte zone erogene😆.

Np scurt, din cauza mea, în misionar, dar cu implicare maximă din partea ei, avea niște mișcări interesante de a mă trage in ea, totul asortat cu gemete, care doar ele, femeile, știu daca sunt adevărate sau nu🙂. Am cerut revenirea la dezmierdatul bijuteriilor, mi-a placut prea mult.

Dupa joacă a urmat o nouă reprizâ de discuții, mai scurtă de data asta si "p-aci ti-i drumul!".

Amenda 200 lei. Nu m-am simțit grăbit deloc, din contră, m-am simțit așteptat să ne revedem după mult timp.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am fost la ella pt prima data, spre rusinea mea. 

Fata este o adevarata fiinta iubibila 💙

Cat am stat la ea m-am simtit ca si cu o iubita. Voi reveni de ori cate ori am ocazia, este o fata deosebita. Care merita tot respectul si toata bunatatea din lume. 

On - 9 (soft superb, cu toate ca eu sunt mai pe hard, cumva din pricina fsptului ca m-am simtit cu ea extraordinar, mi-a placut maxim) 

Np - 10 (am facut doar lot unde a fost superb si apoi misionar, dar din pacate mi-a murit din cauza oboselii) 

Ulterior ne-am mangaiat amandoi, povestind. Foarte placut 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 7 minute, darkangel099 a spus:

Nu lucra nimeni? 

Dintre cele de pe forum, doar pe Ela o văd activă pe publi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...