Sari la conținut

Salutare,băieți mă puteți ajuta


Mixali

Postări Recomandate

Vizitator pizdosul99
Reputație: 0

Salut, sunt surori vitrege, de aia mica nu mai stiu nimic de aproape 8luni, dar asta cred ca este buna numai daca este de rezerva,pt ca Alina nu mai este fata ce a fost odata , adica acum vreo 2 ani. Cica face total, dar eu unu nu as risca, cica este din Constanța. 

Link spre comentariu
  • Oras:INGAURICAAIAMIKA
  • Oras:INGAURICAAIAMIKA
51 minutes ago, raduejaculare said:

am intrebat-o de total , fata in fata , la ea , acuma de craciun , cu cateva zile inainte , fata e complet retardata , cica ea intelege prin total ca iti face si masaj erotic daca vrei , dar cica nu a bagat-o in cur niciodata si nici nu ar vrea sa incerce .

Ala nu mai e total

Link spre comentariu
  • Oras:tei
  • Oras:tei

asta e motivu principal pentru care nu m-am dus la ea 3 ani de zile , daca esti proasta si incerci sa atragi clienti la usa printr-o inselaciune , atunci inseamna ca ascunzi ceva neggativ , dubios , ceva rau , ceva putred zace in tine , dar culmea dracilor , dupa ce am fost acuma de craciun am ramas tampit cat de mult mia placut de ea si de futaiu ei , si abia astept sa mai fac rost de bani si sa revin . Viata e o curva !

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Jiu
  • Oras:Targu Jiu

Am fost de vreo 2 ori la ea, pot sa zic ca tipa nu arata nici pe departe ca in poze,probabil sunt vechi 2-3 ani ,oral slabut,sani mari, putina celulita,putina burta, nimic wow,insa ce ma facut sa ma duc e ca e foarte stramta(te termini altfel).. accepta orice pozitie si e sociabila.

Link spre comentariu

  • Oras:Targu Jiu
  • Oras:Targu Jiu
1 hour ago, raduejaculare said:

david , te-ai intrebat vreodata daca e suspecta stramptoarea din domnisoara , parca e rezultatul unei interventii chirurgicale , estetica , de reconstructie vaginala , efectiv e mortala , ma ustura capu puli in ea de parca mil prinsesem in fermoar ???

Radu nu stiu,nu cred,probabil asa e 'constuctia' ei, dar in ziua de azi orice e posibil.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...