Sari la conținut

Zeyaaa 0‪790839469 💎💎💎


Zeyaaa

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

inainte sa se mute am vizitat domnisoara dar nu am lasat o recenzie, mi-am facut un cont acum sa ma iau de o fata fara bun simt si am zis sa ii las si lui Zeya o recenzie. 

Pozele nu cred ca sunt ale ei, cel putin primele, efectiv nu seamana, poate totusi doar a slabit putin, locatia din primele poze nu este cea in care acționează, este la El Greco in blocul ala faimos, o garsoniera răcoroasă, buna vara dar iarna e jale. 

Preturile nu mai stiu exact cat au fost, am avut inițial o ora dar totusi am ramas la un numar, fata este foarte micuta, slabuta, ca oral nimic interesant, fara deep fara artificii, masează mereu coitele si in timpul oralului  si in timpul normalului, iar la normal din nou, nimic interesant, nu este stramta ca am vazut ca se mai intreaba, nu este absolut deloc stramta si nu stie sa isi ascundă “parerile” daca nu i place de tine si nu e o chimie efectiv te pune doggy ca sa nu te vada, nu geme deloc, parca dai intr-o perna. 

 

Ca note

Oralul 7-8, bun dar nimic impresionant, l-am facut nep

Normalul 6-7 pentru faza aia plus ca e extrem de larga la cat de micuta e ea

Corp, interpretabil, pentru mine e 6 ca nu sunt fan foarte skinny fara nici o forma aproape, pentru altul e 8, personal nu m-a dat abs deloc pe spate, repet, pozele cred ca nu sunt ale ei.

GFE micut rau, la final cand am fumat o tigara a stat numai pe telefon, nu s-a scos nici un cuvant, plus faza de la normal cu doggy, e amabila dar atat, nimic in plus, poate daca exista chimia aia se schimba

  • Like 5
Link spre comentariu
Reputație: 2417
  • Oras:București
  • Oras:București
La 08.05.2021 la 10:39, Artemisia a spus:

Buna, o actualizare de servicii se poate

150 lei 30 min 300 lei ora :servicii oral , sex , sărut , masaj sex in diferite poziții , 69,poți sa te termi la mine pe corp :nu fac finalizare orală sau faciala nici anal

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 2417
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 5 ore, ganicius a spus:

bunaa! esti in bucuresti acum? ce nr de telefon ai?

Buna nu sunt in București acum cred ca la sfârșitul lui Iunie o sa vin 

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 2417
  • Oras:București
  • Oras:București
La 28.05.2021 la 14:04, AlinAndrei77 a spus:

am incercat sa dau de tine pe ambele numere de aici de pe topicul asta , nu vad whatsapp pe niciunul.ne lasi noul tau numar te rog ? vreau sa te vizitez.

Baieti in 2 saptamani ajung la bucuresti 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...