Sari la conținut

Zeyaaa 0‪790839469 💎💎💎


Zeyaaa

Postări Recomandate

  • Oras:Cuca macaii
  • Oras:Cuca macaii
On 1/19/2021 at 12:37 AM, striparu said:

cred e cea mai mica pizdă pe care am văzut-o vreodată, fapt pentru care i-am propus să pună o poza cu pizda pe forum, la care mi-a spus că se mai gândește. 

Se pare ca n-am reusit dupa atata timp sa vedem o poza cu pasarica aia care zici ca este cea mai mica. Nu ca ar fi, dar eram si noi curiosi sa vedem cat este de mica, sau daca este cea mai mica posibila :)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 2 ore, cataxxx18 a spus:

Se pare ca n-am reusit dupa atata timp sa vedem o poza cu pasarica aia care zici ca este cea mai mica. Nu ca ar fi, dar eram si noi curiosi sa vedem cat este de mica, sau daca este cea mai mica posibila :)

Nici nu o sa vedeți 😂😂

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:No man"s land
  • Oras:No man"s land

Offff.

Am vizitat aceasta caprioara superba , este de vis pentru mine , slim , dulce , fara fite mi sa parut , frumoasa as putea spune , de corp nu mai are rost sa spun , are pidia aia micuta de ala micul al meu sa inmuiat de placere la un moment dat , oralul cu simt de raspundere.

Singura mea parere de rau este ca am fost pe graba , sper sa recuperez insa pe viitor.

Locatie -9

Curatenie-10

Corp-10

Fata-9

ON-8

NP-10

GFE-8

De revenit , DA.

 

  • Like 5
  • Minus 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 27 minute, sorinelxart a spus:

Offff.

Am vizitat aceasta caprioara superba , este de vis pentru mine , slim , dulce , fara fite mi sa parut , frumoasa as putea spune , de corp nu mai are rost sa spun , are pidia aia micuta de ala micul al meu sa inmuiat de placere la un moment dat , oralul cu simt de raspundere.

Singura mea parere de rau este ca am fost pe graba , sper sa recuperez insa pe viitor.

Locatie -9

Curatenie-10

Corp-10

Fata-9

ON-8

NP-10

GFE-8

De revenit , DA.

 

Mulțumesc frumos pentru recenzie 😘😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...